Konkurs zakończony.


Kolejny konkurs organizowany przez Rekina Finansów! W poprzednim konkursie zgarnęliście wygraną 4800 zł za #FinansoweLifehacki. Teraz kolejny konkurs ale tym razem gotówkę otrzymujesz do ręki. Jak zwykle – wygrana nie zależy od ślepego losu tylko głównie od Ciebie. Jasne i przejrzyste zasady to znak rozpoznawczy moich konkursów dla czytelników.

W tym konkursie wcielisz się we mnie – zostaniesz blogerem finansowym. Przetestujesz darmowe konto bankowe i napiszesz swoją recenzję. Przygotowałem 3 nagrody dla najlepszych recenzji: 500 zł nagrody głównej za najlepszą recenzję i dwie nagrody wyróżnienia po 100 zł. Jeśli lubisz dzielić się rzeczowymi opiniami w internecie to jest to konkurs idealny dla Ciebie.

Jakie konto testujemy?

Testujemy nowe Konto Przekorzystne banku Pekao.  Konto jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 roku życia, natomiast dla starszych osób warunki darmowości są bardzo niskie – wystarczy zapewnić wpływ w kwocie 500 zł i wykonać 1 transakcję kartą lub telefonem co miesiąc.

Moją wstępną recenzję konta Przekorzystnego możesz przeczytać TUTAJ – bonusy to m.in. zniżki 200 zł oraz konto oszczędnościowe 2,7% na pół roku.

Co możesz wygrać?

Do wygrania są trzy nagrody pieniężne:

 1. 500 zł
 2. 100 zł
 3. 100 zł

Nagroda za pierwsze miejsce to aż 500 zł, dwie kolejne nagrody po 100 zł. 

Co musisz zrobić żeby wygrać?

Wystarczy, że założysz konto Pekao Przekorzystne przez bloga klikając poniższy odnośnik:

→ Wniosek o konto Pekao do 26 roku życia

→ Wniosek o konto Pekao powyżej 26 roku życia

Następnie napiszesz świetną, oryginalną recenzję konta i wyślesz ją na adres: [email protected]

Warunki testowania konta: konto testujesz minimum 15 dni. Po tym czasie przesyłasz recenzję. Możesz porównać go także do swojego obecnego konta. Napisz jakie funkcję konta cię zaskoczyły, albo jakich oczekiwałeś. Możesz przesłać tekst, zdjęcia, animację, film – na co tylko masz ochotę i co podpowie ci wyobraźnia. Ważne, żeby opinia była rzeczowa. Testować oczywiście możesz też aplikację mobilną do konta.

Konkurs trwa od 23.03.2018 – 15.05.2018. W tym czasie możesz nadesłać swoją recenzję.

Kiedy poznasz wyniki konkursu?

Ogłoszenie wyników odbędzie się 17.05.2018 w tym artykule. Po nagrody można się zgłaszać do 30.05.2018. Wystarczy wysłać numer swojego konta bankowego Pekao, datę, godzinę i minutę wysłania wniosku o otwarcie konta, oraz swoje imię i nazwisko na [email protected]

Wygrana trafi na twoje konto bankowe Pekao !

Zasady konkursu „Wygraj 500 zł z kontem Przekorzystnym”

 • Konto musisz założyć na tej stronie. (jeśli masz tryb prywatny przeglądarki, wyłączone cookie, VPN, proxy itp to nie zostaniesz prawidłowo zarejestrowany i tym samym wyklucza Cię to z konkursu)
 • Zapisz sobie datę oraz godzinę i minutę wysłania wniosku (koniecznie)
 • Testujesz konto minimum 15 dni
 • Do 15.05.2018 przesyłasz recenzję konta Pekao na adres [email protected]
 • W mailu musisz umieścić: „Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w celu obsługi konkursu oraz zrzekam się praw autorskich oraz wyrażam zgodę na publikacje przesłanej recenzji w internecie”.
 • Konkurs przeznaczony jest dla osób niemających wcześniej konta w Pekao S.A.
 • Recenzja nie może wykorzystywać żadnych dostępnych w tej chwili recenzji konta Przykorzystnego. Praca ma być samodzielna i oryginalna. 
 • Zwycięzcę i wyróżnionych poznasz 17 maja 2018, w artykule, który właśnie czytasz 🙂
 • Po odbiór nagrody zgłoś się do 30 maja 2018, wysyłając swoje imię i nazwisko, datę, godzinę i minutę wysłania wniosku o otwarcie konta Przekorzystnego Pekao oraz numer konta Przekorzystnego (tam dostaniesz nagrodę). Po tym terminie nagrody nie są już wypłacane. 13 dni to wystarczająco dużo czasu na odbiór nagród 🙂

Pytania możesz śmiało zadawać w komentarzach. Możesz też podzielić się ze znajomymi tym konkursem na facebooku i gdzie tylko chcesz 🙂