Konsultacja Rekina – kredyt hipoteczny 2017-11-14T19:19:10+00:00
Rekin Finansów

Zadbam abyś dostał najtańszy kredyt 🙂 Jeśli jeszcze mnie nie znasz zajrzyj tutaj.

 • Znajdę dla Ciebie najtańszy kredyt hipoteczny
 • Minimalna oszczędność jaką zyskasz to 15% kosztu kredytu*
 • Zrobię indywidualne porównanie ofert banków
 • Zbadam twoją zdolność kredytową
 • Zyskasz pewność, że bank nie odmówi Ci udzielenia kredytu
 • Będziesz anonimowy – nie podajesz swojego PESEL
 • Unikam zapytań do BIK, które obniżają twoją zdolność kredytową(!)
 • Wiele formalności możemy załatwić za Ciebie
 • Oszczędzisz mnóstwo czasu
 • Będziesz mógł zadać dowolne pytania
 • Możesz wziąć tańszy kredyt na spłatę starego droższego.

 1. Jeśli jesteś zdecydowany na to aby procedować wniosek kredytowy przeze mnie wypełnij formularz.
 2. Możesz także umieścić komentarz na dole strony z danymi z formularza. Pan Bartek, sympatyczny specjalista z mojego zespołu postara się na niego odpowiedzieć tutaj na forum.

* Oszczędność liczona względem tej samej oferty jaką otrzymałbyś składając wniosek o kredyt w banku na własną rękę. W praktyce oszczędzasz jeszcze więcej pieniędzy ponieważ nie wiedziałbyś, który bank udzieliłby Ci najtańszego kredytu hipotecznego.

konsultacja kredyt gotówkowy

Wypełnij formularz:

Średni miesięczny dochód rodziny (PLN/netto)
Źródło uzyskiwania dochodów (umowa o pracę na czas nieokreślony/określony/dzieło/zlecenie/własna działalność itp.)

Informacje o Kredycie

Ile miesięcznie musisz spłacać kredytów? (łączna wysokość rat)
Czy spłacałeś poprzednie kredyty w terminie? Jeśli znasz swoją punktację w BIK - wpisz proszę
Gdzie składałeś wnioski o kredyt hipoteczny w ostatnich 6 miesiącach? (nazwy banków)
Nazwa banku, do którego wpływa twoje wynagrodzenie

Informacje o Nieruchomości

Informacje o konsultacji:

 • Formularz jest anonimowy, a konsultacja bezpłatna. Wpisz prawdziwe odpowiedzi aby twoje indywidualne porównanie ofert kredytowych było wiarygodne.
 • Drużyna Rekina Finansów pracuje w każdy dzień roboczy od 9 do 17. Skontaktujemy się z Tobą maksymalnie do 4 godzin.

Zadaj pytanie w komentarzu:

 • Możesz umieścić komentarz z danymi z formularza poniżej (bez emaila i numeru telefonu). W wolnej chwili postaramy się na nie odpowiedzieć.

Dodaj komentarz

143 komentarzy do "Konsultacja Rekina – kredyt hipoteczny"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Witam. Mam pytanie czy przy zarobkach 3000 na rękę otrzymam kredyt hipoteczny na 130000tyś.Mam jeszcze nieruchomość w stanie surowym zamkniętym i działkę o powierzchni 2600 m.Jest możliwość współ kredytobiorcy z emeryturą 3000 zł.66lat.Mam na utrzymaniu dwoje dzieci chyba że nie jest to istotne.

Dzień dobry, Mam 32 lata jestem rozwiedziony, w związku z partnerką i mam dwoje dzieci. Umowa na czas nieokreślony zarobki ok. 5 tys. brutto miesięcznie + umowa zlecenie ok 2tys na kwartał. Dobra historia w bik . Chcę przystąpić do kredytu sam, partnerka obniżyłaby mi zdolność. Na dziecko z pierwszego małżeństwa dostaję alimenty 500 zł., na drugie 500+. Mieszkanie z rynku wtórnego 165 tys. wkład własny w formie darowizny od rodziców 65 tys. Bank pko bp do którego złożyłem wniosekw ubiegłym tygodniu, polecił mi dołączyć drugą osobę do kredytu, przy średniej pensji z 6 m-cy 3,9 tys netto ( uwzględniona… Czytaj więcej »

Jestem żołnierzem zawodowym. Służę 12 lat. Zarabiam około 3000 do ręki plus świadczenie mieszkaniowe co miesiąc 570 zł. Chcę kupić dom w stanie deweloperskim i go wykończyć. To koszt około 340000. Mam 35000 wkładu własnego. Jaka jest szansa że dostanę kredyt hipoteczny? Jestem sam nie mam nikogo na utrzymaniu. Nie mam żadnych innych zobowiązań.

Witam, jestem singlem i chciałabym uzyskać kredyt na mieszkanie. W tym momencie mieszkam z rodzicami, mój dochód netto to 2100zł, jestem przed trzydziestką, szukam mieszkania w okolicach 130000-140000zl w metrażu ok 38m2. Mam umowę o pracę na czas określony, kolejna w jednej firmie która rozpoczęła się 1 września. Jaka jest szansa na uzyskanie kredytu?

Jestem samotną matką pracującą na umowę o pracę na czas nieokreślony. Dotychczas zarabiałam 2100 zł netto. Od przyszłego miesiąca 2600. Czy jest szansa na otrzymanie kredytu hipotecznego w wysokości ok 200 000 zł? Jaki procent wkładu własnego musiałabym mieć by w ogóle móc się starać o kredyt