Jestem bardzo otwarty na współpracę z konkurencyjnymi portami i blogami. Ważne aby każdy osiągnął jak największe korzyści. Dlatego zachęcam do kontaktu i przesłania konkretnej propozycji współpracy.

Blogi przyjaciół, które warto przeczytać:

Market Revolution – wszystko o rynku New Connect – analizy finansowe spółek, wywiady z prezesami giełdowych spółek.  Market Revolution to blog znawcy rynku New Connect i inwestora giełdowego Krzysztofa Abramowicza, dawniej znany jak krzabr.blogspot.com.

Jak oszczędzić to strona gdzie możesz znaleźć mnóstwo informacji o promocjach bankowych dzięki, którym podreperujesz swój budżet. Autor Darek pokazuje także ile jemu miesięcznie udaje się zarobić na korzystaniu z promocji bankowych.

Przegląd Finansowy to blog prowadzony już przez prawie 10 lat. Prawdziwa skarbnica wiedzy gdzie oprócz bieżących wydarzeń znajdziesz także praktyczne porady z zakresu inwestycji. Warto odwiedzić także katalog blogów, który prezentuje najciekawsze blogi ekonomiczne i finansowe.

Celownik Finansowy to blog prowadzony przez Jacka Kasperczyk, wieloletniego pracownika banków i domów maklerskich. Tematyka bloga skupiona jest wokół finansów domowych oraz tematyki giełdowej.

Biznesowe Info to blog, który polecam wszystkim, którzy chcą zostać freelancerem. Biznesowe Info to prawdziwa skarbnica praktycznej wiedzy na temat przejścia z pracy na etacie do własnego biznesu. Agnieszka Skupieńska, autor bloga, to wysokiej klasy specjalista w tej dziedzinie. W swojej książce dzieli się swoimi doświadczeniami jak została freelancerką i uniezależniła się finansowo od pracy na etacie.

Mojaforsa.pl to swoista encyklopedia finansowa, dzięki której zrozumiesz pojęcia z dziedziny finansów.

Jak grać na giełdzie

Blog finansowy Blofi

Chilltrade

Pokonać Rynek

Inne:

zBLOGowani.pl