Kalkulator zdolności kredytowej 2018-05-05T13:36:03+00:00

Nie wiesz ile możesz dostać kredytu gotówkowego? Policz swoją zdolność kredytową przy pomocy mojego kalkulatora. Jest to najdokładniejszy kalkulator zdolności kredytowej w polskim internecie. Powstał w oparciu o algorytm jednego z największych banków w Polsce z niewielką modyfikacją dostosowująca maksymalną kwotę i minimalne wymagania dla banku, który najchętniej udziela kredytów gotówkowych.

Jeśli jesteś zdecydowany na zaciągnięcie kredytu gotówkowego możesz to zrobić za moim pośrednictwem. Zbadam dokładniej twoją zdolność kredytową, wyszukam dla Ciebie najtańsze oferty kredytów i załatwię większość formalności. Konsultacja jest jeszcze darmowa, ale to się zmieni aby wyeliminować osoby, które „tylko zawracają głowę”, co pozwoli mi jeszcze lepiej pomagać zdecydowanym czytelnikom mojego bloga 🙂

Zobacz koniecznie:

  1. Najtańsze kredyty gotówkowe w banku
  2. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt gotówkowy
  3. Najtańsze kredyty konsolidacyjne w banku
  4. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt konsolidacyjny
  5. Najtańsze kredyty hipoteczne w banku
  6. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt hipoteczny
  7. Porównywarka pożyczek ratalnych – pozabankowe
  8. Porównywarka pożyczek online – pozabankowe
  9. Darmowe pożyczki online – pozabankowe
  10. Pożyczki dla zadłużonych – pozabankowe

Objaśnienia do kalkulatora zdolności kredytowej

Mój kalkulator zdolności kredytowej jest szalenie precyzyjny. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna zdolność kredytowa zależy także jeszcze od twojej historii kredytowej, punktacji BIK, od źródła uzyskiwania twoich przychodów, od tego np. jak długo pracujesz na umowie o pracę i wiele innych czynników. Są to tzw. czynniki, na podstawie których bank klasyfikuje Cię do grupy ryzyka. Mój kalkulator przydziela Cię domyślnie do niskiej grupy ryzyka w banku, w którym ma najmniejsze wymagania wobec Ciebie. Każdy bank ma inne kryteria i inaczej mierzy ryzyko i trzeba mieć tego świadomość.

Bardzo szczegółowo zdolność badam na konsultacji kredytowej. Co więcej poprawiam twoją zdolność kredytową dzięki sztuczkom, znanym tylko bankowcom. Ogólnie im bardziej wiarygodny jesteś tym większa jest twoja zdolność kredytowa i teoretycznie możesz dostać tańszy kredyt gotówkowy. Mówię „teoretycznie” bo żaden bank sam z siebie nie przyzna ci, że jesteś klientem niskiego ryzyka i nie da Ci najlepszej oferty. Najczęściej trafiają do mnie osoby, które dostały odmowę udzielnie kredytu w banku lub dostały bardzo drogą ofertę.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie przepłaca za kredyt biorąc go na własną rękę w banku czy u dewelopera mieszkaniowego. Czemu przepłaca?  Bo nie ma pojęcia jaki algorytm liczenia raty kredytowej bank stosuje, nie jest w stanie przeanalizować kosztów produktów bankowych, nie jest w stanie zrezygnować np. z ubezpieczenia albo karty kredytowej bo bank nie daje takiej możliwości zwykłemu klientowi. Warto wspomnieć, że poszukiwanie najtańszego kredytu na własną rękę nie jest możliwe bo już po 3 złożonych wnioskach w bankach spada twoja ocena w BIK, a tym samym zdolność kredytowa. W konsekwencji albo nie dostaniesz kredytu albo ewentualnie dostaniesz bardzo drogi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zdolności kredytowej lub mojego kalkulatora, zostaw proszę swój komentarz.

Jeśli podoba Ci się mój kalkulator i uważasz za przydatną wiedzę, którą Ci przekazałem udostępnij mój kalkulator w mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło.

Zapraszam serdecznie także do grona rekinów finansów 🙂

Dodaj komentarz

110 komentarzy do "Kalkulator zdolności kredytowej"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

pracuję na czas określony do końca roku na 1/4 etatu (najniższa krajowa), od nowego roku bede miała cały etat. Jakie są szanse i kiedy mogę próbować dostać kredyt w wysokości 30-50 tys. Dodam, że nie posiadam żadnych zobowiązań mieszkam z rodzicami – brak kosztów utrzymania.

Witaj Szymonie,
Szukam kredytu – rata równa 400-500zł /mies, okres spłaty około 120mies., kwota 45 000zł. Historia kredytowa – 1 splacony w terminie kredyt na koncie, aktualnie zadnych zobowiązań. zarobki okolo 4000 netto/mies. Kredyt na wykończenie mieszkania.
Prośba o jakąś propozycję,czekam na info,dzięki

witam mój znajomy zarabia 2500 zł ma raty na zakup towarów na na 300zł nie spóźnił sie nigdy pracuje od 02.01.17 r jest sam nie na zadnych długów nie może dodstac kredytu gotówkowego w wysokości 3000 zł dlaczego? dziękuje za odpowiedź

Witam mam bardzo wazne dla siebie pytanie od 3 miesiecy pracuje na umowe o prace na okres 9 miesiecy zarabiam najnizsza krajowa chcialabym sie dowiedziec na jaka kwote kredytu beda mogla liczyc po okresie 9 miesiecy splata itd konkretnie zeby mi pan odpowiedzial na moje pytanie. dziekuje.

mam Pytanie chce wziac kredyt gotówkowy na założenie interesu 80 tys zł przy czym ja włożę okolo 30 tys zł mam pytanie czy banki chętnie udzielają kredytu na taki cel dodam ze z mężem jesteśmy zatrudnieni na czas nieokreślony od ponad 10 lat mamy kredyt hipoteczny na mieszkanie i dopiero co spłaciliśmy kilka pożyczek przed czasem czy mamy szanse na kredyt na ten cel czy lepiej przyznają banki na inne cele