Kalkulator zdolności kredytowej2018-05-05T13:36:03+00:00

Nie wiesz ile możesz dostać kredytu gotówkowego? Policz swoją zdolność kredytową przy pomocy mojego kalkulatora. Jest to najdokładniejszy kalkulator zdolności kredytowej w polskim internecie. Powstał w oparciu o algorytm jednego z największych banków w Polsce z niewielką modyfikacją dostosowująca maksymalną kwotę i minimalne wymagania dla banku, który najchętniej udziela kredytów gotówkowych.

Jeśli jesteś zdecydowany na zaciągnięcie kredytu gotówkowego możesz to zrobić za moim pośrednictwem. Zbadam dokładniej twoją zdolność kredytową, wyszukam dla Ciebie najtańsze oferty kredytów i załatwię większość formalności. Konsultacja jest jeszcze darmowa, ale to się zmieni aby wyeliminować osoby, które „tylko zawracają głowę”, co pozwoli mi jeszcze lepiej pomagać zdecydowanym czytelnikom mojego bloga 🙂

Zobacz koniecznie:

  1. Najtańsze kredyty gotówkowe w banku
  2. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt gotówkowy
  3. Najtańsze kredyty konsolidacyjne w banku
  4. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt konsolidacyjny
  5. Najtańsze kredyty hipoteczne w banku
  6. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt hipoteczny
  7. Porównywarka pożyczek ratalnych – pozabankowe
  8. Porównywarka pożyczek online – pozabankowe
  9. Darmowe pożyczki online – pozabankowe
  10. Pożyczki dla zadłużonych – pozabankowe

Objaśnienia do kalkulatora zdolności kredytowej

Mój kalkulator zdolności kredytowej jest szalenie precyzyjny. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna zdolność kredytowa zależy także jeszcze od twojej historii kredytowej, punktacji BIK, od źródła uzyskiwania twoich przychodów, od tego np. jak długo pracujesz na umowie o pracę i wiele innych czynników. Są to tzw. czynniki, na podstawie których bank klasyfikuje Cię do grupy ryzyka. Mój kalkulator przydziela Cię domyślnie do niskiej grupy ryzyka w banku, w którym ma najmniejsze wymagania wobec Ciebie. Każdy bank ma inne kryteria i inaczej mierzy ryzyko i trzeba mieć tego świadomość.

Bardzo szczegółowo zdolność badam na konsultacji kredytowej. Co więcej poprawiam twoją zdolność kredytową dzięki sztuczkom, znanym tylko bankowcom. Ogólnie im bardziej wiarygodny jesteś tym większa jest twoja zdolność kredytowa i teoretycznie możesz dostać tańszy kredyt gotówkowy. Mówię „teoretycznie” bo żaden bank sam z siebie nie przyzna ci, że jesteś klientem niskiego ryzyka i nie da Ci najlepszej oferty. Najczęściej trafiają do mnie osoby, które dostały odmowę udzielnie kredytu w banku lub dostały bardzo drogą ofertę.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie przepłaca za kredyt biorąc go na własną rękę w banku czy u dewelopera mieszkaniowego. Czemu przepłaca?  Bo nie ma pojęcia jaki algorytm liczenia raty kredytowej bank stosuje, nie jest w stanie przeanalizować kosztów produktów bankowych, nie jest w stanie zrezygnować np. z ubezpieczenia albo karty kredytowej bo bank nie daje takiej możliwości zwykłemu klientowi. Warto wspomnieć, że poszukiwanie najtańszego kredytu na własną rękę nie jest możliwe bo już po 3 złożonych wnioskach w bankach spada twoja ocena w BIK, a tym samym zdolność kredytowa. W konsekwencji albo nie dostaniesz kredytu albo ewentualnie dostaniesz bardzo drogi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zdolności kredytowej lub mojego kalkulatora, zostaw proszę swój komentarz.

Jeśli podoba Ci się mój kalkulator i uważasz za przydatną wiedzę, którą Ci przekazałem udostępnij mój kalkulator w mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło.

Zapraszam serdecznie także do grona rekinów finansów 🙂

134
Dodaj komentarz

69 Wątków
65 Odpowiedzi w wątkach
7 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
70 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Łukasz

Witam,
mam dość dziwny problem. Żona chciała wziąć pożyczkę gotówkową na 99 tyś na 8 lat w ING, robiąc to online (promocja 0 prowizji w kwocie do 100 tyś) W momencie wypełniania wniosku, system zaproponował ową kwotę ale na 5 lat z ratą na poziomie około 2000 zł Na infolinii pani powiedziała, że żona nie ma zdolności wziąć pożyczki na 8 lat ale już na 5 tak. Czy jest to w ogóle możliwe?

Ela

Witam . Mam na imię Ela . Mam umowę o pracę na czas nie określony na najniższej krajowej . Pracuje już w tam 1rok i pół . Czy mam szanse na kredyt do 100 tys złoty . Na 10 lat . Brałam kilka pożyczek i zawsze wszystko było spłacane na czas .

Klaudia

Proszę o poradę jakie zobowiązanie najlepiej spłacić przed wystąpieniem z wnioskiem o kredyt gotówkowy, co najbardziej obniża moja zdolność?
-kredyt ratalny, do spłaty pozostało 2098 zł, rata miesięczna 299,80 zł
-kredyt gotówkowy, do spłaty pozostało 824 zł, rata miesięczna 175,19 zł
-kredyt odnawialny w koncie na rachunku ROR na kwotę 4500?
To pilne bardzo proszę o pomoc

Ola

To ja – matka córki, pracuję za ok 3500 netto / czas nieokreślony, chcę kupić mieszkanie samodzielnie w mieście (125tys mieszkanców) – za ok 200tys zł – czy mam szansę?
Pozdrawiam
O.

Monika

Dzień dobry. Czy jest zdolność kredytowa mając poniższe zobowiązania. Umowa o prace na czas nieokreślony, średni miesięczny dochód netto 8892 zł. Zobowiązania:
1. Nest Bank, pozostało do spłaty 151 681 zł, rata 1897 zł
2. Citi Handlowy, pozostało do spłaty 110 635 zł, rata 1562 zł
3. Profi Credit, pozostało do spłaty 52 486 zł, rata 1141 zł
4. In Credit, pozostało do spłaty 1203 zł, rata 1203 zł
5. Skok Kasa Stefczyka, pozostało do spłaty
40 000 zł, rata 640 zł