Kalkulator zdolności kredytowej 2018-05-05T13:36:03+00:00

Nie wiesz ile możesz dostać kredytu gotówkowego? Policz swoją zdolność kredytową przy pomocy mojego kalkulatora. Jest to najdokładniejszy kalkulator zdolności kredytowej w polskim internecie. Powstał w oparciu o algorytm jednego z największych banków w Polsce z niewielką modyfikacją dostosowująca maksymalną kwotę i minimalne wymagania dla banku, który najchętniej udziela kredytów gotówkowych.

Jeśli jesteś zdecydowany na zaciągnięcie kredytu gotówkowego możesz to zrobić za moim pośrednictwem. Zbadam dokładniej twoją zdolność kredytową, wyszukam dla Ciebie najtańsze oferty kredytów i załatwię większość formalności. Konsultacja jest jeszcze darmowa, ale to się zmieni aby wyeliminować osoby, które „tylko zawracają głowę”, co pozwoli mi jeszcze lepiej pomagać zdecydowanym czytelnikom mojego bloga 🙂

Zobacz koniecznie:

  1. Najtańsze kredyty gotówkowe w banku
  2. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt gotówkowy
  3. Najtańsze kredyty konsolidacyjne w banku
  4. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt konsolidacyjny
  5. Najtańsze kredyty hipoteczne w banku
  6. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt hipoteczny
  7. Porównywarka pożyczek ratalnych – pozabankowe
  8. Porównywarka pożyczek online – pozabankowe
  9. Darmowe pożyczki online – pozabankowe
  10. Pożyczki dla zadłużonych – pozabankowe

Objaśnienia do kalkulatora zdolności kredytowej

Mój kalkulator zdolności kredytowej jest szalenie precyzyjny. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna zdolność kredytowa zależy także jeszcze od twojej historii kredytowej, punktacji BIK, od źródła uzyskiwania twoich przychodów, od tego np. jak długo pracujesz na umowie o pracę i wiele innych czynników. Są to tzw. czynniki, na podstawie których bank klasyfikuje Cię do grupy ryzyka. Mój kalkulator przydziela Cię domyślnie do niskiej grupy ryzyka w banku, w którym ma najmniejsze wymagania wobec Ciebie. Każdy bank ma inne kryteria i inaczej mierzy ryzyko i trzeba mieć tego świadomość.

Bardzo szczegółowo zdolność badam na konsultacji kredytowej. Co więcej poprawiam twoją zdolność kredytową dzięki sztuczkom, znanym tylko bankowcom. Ogólnie im bardziej wiarygodny jesteś tym większa jest twoja zdolność kredytowa i teoretycznie możesz dostać tańszy kredyt gotówkowy. Mówię „teoretycznie” bo żaden bank sam z siebie nie przyzna ci, że jesteś klientem niskiego ryzyka i nie da Ci najlepszej oferty. Najczęściej trafiają do mnie osoby, które dostały odmowę udzielnie kredytu w banku lub dostały bardzo drogą ofertę.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie przepłaca za kredyt biorąc go na własną rękę w banku czy u dewelopera mieszkaniowego. Czemu przepłaca?  Bo nie ma pojęcia jaki algorytm liczenia raty kredytowej bank stosuje, nie jest w stanie przeanalizować kosztów produktów bankowych, nie jest w stanie zrezygnować np. z ubezpieczenia albo karty kredytowej bo bank nie daje takiej możliwości zwykłemu klientowi. Warto wspomnieć, że poszukiwanie najtańszego kredytu na własną rękę nie jest możliwe bo już po 3 złożonych wnioskach w bankach spada twoja ocena w BIK, a tym samym zdolność kredytowa. W konsekwencji albo nie dostaniesz kredytu albo ewentualnie dostaniesz bardzo drogi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zdolności kredytowej lub mojego kalkulatora, zostaw proszę swój komentarz.

Jeśli podoba Ci się mój kalkulator i uważasz za przydatną wiedzę, którą Ci przekazałem udostępnij mój kalkulator w mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło.

Zapraszam serdecznie także do grona rekinów finansów 🙂

Dodaj komentarz

77 komentarzy do "Kalkulator zdolności kredytowej"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Witam,
Mam 64000 tysiące kredytu rata to 537 zl na 10 lat.
Chciałabym wziąść kredyt hipoteczny w jak najwyższej. mozliwej kwocie na mieszkanie Mój wkład własny to 50000 tysięcy złotych. Zarobki netto około 2100 na rękę. Nie mam możliwości wspolkredytobiorcy. Czy mam możliwość uzyskania takiego kredytu?

Witam ,chciałbym starać się o kredyt na auto na max 4-5lat (zależy id wysokości raty ) Dopiero zacząłem prace i jestem na okresie próbnym który będzie przedłużony o następne 6mcy i potem dopiero na stałe .Moj dochód netto to 2tys plus świadczenia na 2tys netto ,dodam ze mam ratę na 113zl i to jedyny kredyt jaki miałem i mam jest on na kwotę ponad 3tys zł (tak bank narzucił za małe AGD na dowód ).Myslalem o komisie gdzie udzielają kredytów na oświadczenie lub coś podobnego w cenie auta do 35tys.Poza wspomnianym kredytem moja historia jest czysta nigdy nie brałem nic… Czytaj więcej »

Witam chcialabym skonsolidowac pozyczki mam 10tys i okolo 7 tys maly ch pozyczek moje wynagrodzenie to 2600 umowa na stale plus 500+ na dwoje chcialbym wziasc 25tys na splate pozyczek i reszte na wlasny urzytek czy jest szansa ze dostane taki kredyt?

Witam,
Obecnie posiadam alimenty w wysokości 800 zł, oraz zobowiązania w banku niecałe 3000 zł. Zarabiam średnio 8800 pln netto miesięcznie przy umowie o pracę. Dostałem negatywną decyzję przy ratach 0% na allegro. Czy jest Pan w stanie mi wytłumaczyć w jaki sposób bank był w stanie odrzucić mój wniosek kredytowy?

Witam
Mam wzięte szybkie kredyty gotówkowe w MBanku na kwotę 52.000 zł, chciałam zamienić je na kredyt konsolidacyjny. Nie płacę za mieszkanie i opłaty, a zarabiam 2100 na rękę. Czy jest gdzies szansa dostać kredyt?