Kalkulator zdolności kredytowej 2018-05-05T13:36:03+00:00

Nie wiesz ile możesz dostać kredytu gotówkowego? Policz swoją zdolność kredytową przy pomocy mojego kalkulatora. Jest to najdokładniejszy kalkulator zdolności kredytowej w polskim internecie. Powstał w oparciu o algorytm jednego z największych banków w Polsce z niewielką modyfikacją dostosowująca maksymalną kwotę i minimalne wymagania dla banku, który najchętniej udziela kredytów gotówkowych.

Jeśli jesteś zdecydowany na zaciągnięcie kredytu gotówkowego możesz to zrobić za moim pośrednictwem. Zbadam dokładniej twoją zdolność kredytową, wyszukam dla Ciebie najtańsze oferty kredytów i załatwię większość formalności. Konsultacja jest jeszcze darmowa, ale to się zmieni aby wyeliminować osoby, które „tylko zawracają głowę”, co pozwoli mi jeszcze lepiej pomagać zdecydowanym czytelnikom mojego bloga 🙂

Zobacz koniecznie:

  1. Najtańsze kredyty gotówkowe w banku
  2. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt gotówkowy
  3. Najtańsze kredyty konsolidacyjne w banku
  4. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt konsolidacyjny
  5. Najtańsze kredyty hipoteczne w banku
  6. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt hipoteczny
  7. Porównywarka pożyczek ratalnych – pozabankowe
  8. Porównywarka pożyczek online – pozabankowe
  9. Darmowe pożyczki online – pozabankowe
  10. Pożyczki dla zadłużonych – pozabankowe

Objaśnienia do kalkulatora zdolności kredytowej

Mój kalkulator zdolności kredytowej jest szalenie precyzyjny. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna zdolność kredytowa zależy także jeszcze od twojej historii kredytowej, punktacji BIK, od źródła uzyskiwania twoich przychodów, od tego np. jak długo pracujesz na umowie o pracę i wiele innych czynników. Są to tzw. czynniki, na podstawie których bank klasyfikuje Cię do grupy ryzyka. Mój kalkulator przydziela Cię domyślnie do niskiej grupy ryzyka w banku, w którym ma najmniejsze wymagania wobec Ciebie. Każdy bank ma inne kryteria i inaczej mierzy ryzyko i trzeba mieć tego świadomość.

Bardzo szczegółowo zdolność badam na konsultacji kredytowej. Co więcej poprawiam twoją zdolność kredytową dzięki sztuczkom, znanym tylko bankowcom. Ogólnie im bardziej wiarygodny jesteś tym większa jest twoja zdolność kredytowa i teoretycznie możesz dostać tańszy kredyt gotówkowy. Mówię „teoretycznie” bo żaden bank sam z siebie nie przyzna ci, że jesteś klientem niskiego ryzyka i nie da Ci najlepszej oferty. Najczęściej trafiają do mnie osoby, które dostały odmowę udzielnie kredytu w banku lub dostały bardzo drogą ofertę.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie przepłaca za kredyt biorąc go na własną rękę w banku czy u dewelopera mieszkaniowego. Czemu przepłaca?  Bo nie ma pojęcia jaki algorytm liczenia raty kredytowej bank stosuje, nie jest w stanie przeanalizować kosztów produktów bankowych, nie jest w stanie zrezygnować np. z ubezpieczenia albo karty kredytowej bo bank nie daje takiej możliwości zwykłemu klientowi. Warto wspomnieć, że poszukiwanie najtańszego kredytu na własną rękę nie jest możliwe bo już po 3 złożonych wnioskach w bankach spada twoja ocena w BIK, a tym samym zdolność kredytowa. W konsekwencji albo nie dostaniesz kredytu albo ewentualnie dostaniesz bardzo drogi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zdolności kredytowej lub mojego kalkulatora, zostaw proszę swój komentarz.

Jeśli podoba Ci się mój kalkulator i uważasz za przydatną wiedzę, którą Ci przekazałem udostępnij mój kalkulator w mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło.

Zapraszam serdecznie także do grona rekinów finansów 🙂

126
Dodaj komentarz

66 Wątków
60 Odpowiedzi w wątkach
7 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
67 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Ola

To ja – matka córki, pracuję za ok 3500 netto / czas nieokreślony, chcę kupić mieszkanie samodzielnie w mieście (125tys mieszkanców) – za ok 200tys zł – czy mam szansę?
Pozdrawiam
O.

Monika

Dzień dobry. Czy jest zdolność kredytowa mając poniższe zobowiązania. Umowa o prace na czas nieokreślony, średni miesięczny dochód netto 8892 zł. Zobowiązania:
1. Nest Bank, pozostało do spłaty 151 681 zł, rata 1897 zł
2. Citi Handlowy, pozostało do spłaty 110 635 zł, rata 1562 zł
3. Profi Credit, pozostało do spłaty 52 486 zł, rata 1141 zł
4. In Credit, pozostało do spłaty 1203 zł, rata 1203 zł
5. Skok Kasa Stefczyka, pozostało do spłaty
40 000 zł, rata 640 zł

Karolina

Dzień dobry,
Mam pytanie o kredyt hipoteczny na zakup mieszkania, o jaką maksymalną kwotę mogę wnioskować?
Średnie zarobki 3400 netto, umowa o pracę na czas nieokreślony (od 7 lat, duża państwowa firma), wiek 29 lat, mężatka z rozdzielnością majątkową, bez dzieci. Mąż nie ma zdolności kredytowej. Wkład własny poniżej 20%, dysponuję kwotą 45tys. Spłacam pożyczkę 200zł miesięcznie, zostały 4 raty.

Asia

Jaka jest szansa na kg 17 tys. Przy hipotece z rata 1150 oraz racie kredytu gotówkowego 600zl no i jeszcze karcie kredytowej na 4000(nie zadłużonej). Dochód 3700 netto. Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź na pytanie.

Wojciech

Witam, zarabiam z jednej pracy 2000 zl netto wynajmune swoj dom za 1000zl netto planuje isc jeszcze na 1/4 do drugiej pracy. Moje miesieczne wydatki to 1500 zl w kwocie w ktorej wynajmuje takze pokoj, mam 24 lat. Mialbym szanse na kredyt hipoteczny na kawalerke do 200k ?Przy czym razem z domem posiadam takze 1h pola
Pozdrawiam, Wojtek