Kalkulator zdolności kredytowej 2017-09-08T23:27:32+00:00

Nie wiesz ile możesz dostać kredytu gotówkowego? Policz swoją zdolność kredytową przy pomocy mojego kalkulatora. Jest to najdokładniejszy kalkulator zdolności kredytowej w polskim internecie. Powstał w oparciu o algorytm jednego z największych banków w Polsce z niewielką modyfikacją dostosowująca maksymalną kwotę i minimalne wymagania dla banku, który najchętniej udziela kredytów gotówkowych.

Jeśli jesteś zdecydowany na zaciągnięcie kredytu gotówkowego możesz to zrobić za moim pośrednictwem. Zbadam dokładniej twoją zdolność kredytową, wyszukam dla Ciebie najtańsze oferty kredytów i załatwię większość formalności. Konsultacja jest jeszcze darmowa, ale to się zmieni aby wyeliminować osoby, które „tylko zawracają głowę”, co pozwoli mi jeszcze lepiej pomagać zdecydowanym czytelnikom mojego bloga 🙂

Zobacz koniecznie:

  1. Najtańsze kredyty gotówkowe w banku 2017
  2. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt gotówkowy
  3. Najtańsze kredyty hipoteczne w banku 2017
  4. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt hipoteczny
  5. Porównywarka pożyczek ratalnych – pozabankowe
  6. Porównywarka pożyczek online – pozabankowe
  7. Darmowe pożyczki online – pozabankowe
  8. Pożyczki dla zadłużonych – pozabankowe

Objaśnienia do kalkulatora zdolności kredytowej

Mój kalkulator zdolności kredytowej jest szalenie precyzyjny. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna zdolność kredytowa zależy także jeszcze od twojej historii kredytowej, punktacji BIK, od źródła uzyskiwania twoich przychodów, od tego np. jak długo pracujesz na umowie o pracę i wiele innych czynników. Są to tzw. czynniki, na podstawie których bank klasyfikuje Cię do grupy ryzyka. Mój kalkulator przydziela Cię domyślnie do niskiej grupy ryzyka w banku, w którym ma najmniejsze wymagania wobec Ciebie. Każdy bank ma inne kryteria i inaczej mierzy ryzyko i trzeba mieć tego świadomość.

Bardzo szczegółowo zdolność badam na konsultacji kredytowej. Co więcej poprawiam twoją zdolność kredytową dzięki sztuczkom, znanym tylko bankowcom. Ogólnie im bardziej wiarygodny jesteś tym większa jest twoja zdolność kredytowa i teoretycznie możesz dostać tańszy kredyt gotówkowy. Mówię „teoretycznie” bo żaden bank sam z siebie nie przyzna ci, że jesteś klientem niskiego ryzyka i nie da Ci najlepszej oferty. Najczęściej trafiają do mnie osoby, które dostały odmowę udzielnie kredytu w banku lub dostały bardzo drogą ofertę.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie przepłaca za kredyt biorąc go na własną rękę w banku czy u dewelopera mieszkaniowego. Czemu przepłaca?  Bo nie ma pojęcia jaki algorytm liczenia raty kredytowej bank stosuje, nie jest w stanie przeanalizować kosztów produktów bankowych, nie jest w stanie zrezygnować np. z ubezpieczenia albo karty kredytowej bo bank nie daje takiej możliwości zwykłemu klientowi. Warto wspomnieć, że poszukiwanie najtańszego kredytu na własną rękę nie jest możliwe bo już po 3 złożonych wnioskach w bankach spada twoja ocena w BIK, a tym samym zdolność kredytowa. W konsekwencji albo nie dostaniesz kredytu albo ewentualnie dostaniesz bardzo drogi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zdolności kredytowej lub mojego kalkulatora, zostaw proszę swój komentarz.

Jeśli podoba Ci się mój kalkulator i uważasz za przydatną wiedzę, którą Ci przekazałem udostępnij mój kalkulator w mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło.

Zapraszam serdecznie także do grona rekinów finansów 🙂

Dodaj komentarz

62 komentarzy do "Kalkulator zdolności kredytowej"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Witam,
wczoraj podpisałam umowę kredytową w PKO BP (bank w którym posiadam rachunek bankowy). Przy kwocie 37054,64 całkowita kwota do spłaty (w 96 równych ratach) 72838,40 zł…. z czego 12 574,85 zł to ubezpieczenie, na które bank bardzo nalegał. Jako, że to mój pierwszy kredyt zgodziłam się na to rozwiązanie. Dziś już zaczęłam się zastanawiać..czy nie wycofać się z tego. Proszę doradź coś. Czy to ubezpieczenie jest konieczne ?

Mam 48 tys kredytu rata wynosi 800 zl 3000 brutto pensji na umowę o prace. Partner zarabia 4 tys do ręki. Potrzebujemy dobrać 25 tys kredytu konsolidujac z ta kwota wszystkie obecne kredyty czyli te 48 tys. Mozliwe ze gdziekolwiek sie uda? Raty zawsze spalcane, zero zaległości. W końcu trzeba wziąć ślub… 🙂

Spłaciłam własnie 7 ratę pozyczki /70000zł/ rata – 1150zł. Jednak potrzebuję się dokredytować o 20000zł.
Gdzie mogę najtaniej skonsolidować i powiększyć kwotę kredytu?

Witam, posiadam umowę o prace na czas nieokreślony na 1/2 etatu ale w umowie mam dopisane, ze mogę pracować 15 godzin tygodniowo wiecej, i tak pracuje, czyli miesięczne wynagrodzenie netto wychodzi 1530 zł czy te DODATKOWE 15 godzin tygodniowo bierze się pod uwagę?

Witam. Mam 2 kredyty w mbanku i 3 chwilowki. Zarabiam 2100 na rękę a wysokość rat wynosi 1500 zl. Chcialbym to skonsolidowac. Czy są jakieś szanse?