Kalkulator zdolności kredytowej 2017-09-08T23:27:32+00:00

Nie wiesz ile możesz dostać kredytu gotówkowego? Policz swoją zdolność kredytową przy pomocy mojego kalkulatora. Jest to najdokładniejszy kalkulator zdolności kredytowej w polskim internecie. Powstał w oparciu o algorytm jednego z największych banków w Polsce z niewielką modyfikacją dostosowująca maksymalną kwotę i minimalne wymagania dla banku, który najchętniej udziela kredytów gotówkowych.

Jeśli jesteś zdecydowany na zaciągnięcie kredytu gotówkowego możesz to zrobić za moim pośrednictwem. Zbadam dokładniej twoją zdolność kredytową, wyszukam dla Ciebie najtańsze oferty kredytów i załatwię większość formalności. Konsultacja jest jeszcze darmowa, ale to się zmieni aby wyeliminować osoby, które „tylko zawracają głowę”, co pozwoli mi jeszcze lepiej pomagać zdecydowanym czytelnikom mojego bloga 🙂

Zobacz koniecznie:

  1. Najtańsze kredyty gotówkowe w banku 2017
  2. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt gotówkowy
  3. Najtańsze kredyty hipoteczne w banku 2017
  4. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt hipoteczny
  5. Porównywarka pożyczek ratalnych – pozabankowe
  6. Porównywarka pożyczek online – pozabankowe
  7. Darmowe pożyczki online – pozabankowe
  8. Pożyczki dla zadłużonych – pozabankowe

Objaśnienia do kalkulatora zdolności kredytowej

Mój kalkulator zdolności kredytowej jest szalenie precyzyjny. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna zdolność kredytowa zależy także jeszcze od twojej historii kredytowej, punktacji BIK, od źródła uzyskiwania twoich przychodów, od tego np. jak długo pracujesz na umowie o pracę i wiele innych czynników. Są to tzw. czynniki, na podstawie których bank klasyfikuje Cię do grupy ryzyka. Mój kalkulator przydziela Cię domyślnie do niskiej grupy ryzyka w banku, w którym ma najmniejsze wymagania wobec Ciebie. Każdy bank ma inne kryteria i inaczej mierzy ryzyko i trzeba mieć tego świadomość.

Bardzo szczegółowo zdolność badam na konsultacji kredytowej. Co więcej poprawiam twoją zdolność kredytową dzięki sztuczkom, znanym tylko bankowcom. Ogólnie im bardziej wiarygodny jesteś tym większa jest twoja zdolność kredytowa i teoretycznie możesz dostać tańszy kredyt gotówkowy. Mówię „teoretycznie” bo żaden bank sam z siebie nie przyzna ci, że jesteś klientem niskiego ryzyka i nie da Ci najlepszej oferty. Najczęściej trafiają do mnie osoby, które dostały odmowę udzielnie kredytu w banku lub dostały bardzo drogą ofertę.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie przepłaca za kredyt biorąc go na własną rękę w banku czy u dewelopera mieszkaniowego. Czemu przepłaca?  Bo nie ma pojęcia jaki algorytm liczenia raty kredytowej bank stosuje, nie jest w stanie przeanalizować kosztów produktów bankowych, nie jest w stanie zrezygnować np. z ubezpieczenia albo karty kredytowej bo bank nie daje takiej możliwości zwykłemu klientowi. Warto wspomnieć, że poszukiwanie najtańszego kredytu na własną rękę nie jest możliwe bo już po 3 złożonych wnioskach w bankach spada twoja ocena w BIK, a tym samym zdolność kredytowa. W konsekwencji albo nie dostaniesz kredytu albo ewentualnie dostaniesz bardzo drogi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zdolności kredytowej lub mojego kalkulatora, zostaw proszę swój komentarz.

Jeśli podoba Ci się mój kalkulator i uważasz za przydatną wiedzę, którą Ci przekazałem udostępnij mój kalkulator w mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło.

Zapraszam serdecznie także do grona rekinów finansów 🙂

Dodaj komentarz

47 komentarzy do "Kalkulator zdolności kredytowej"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Witam mam prace stałą 2100zł brutto na czas nieokreślony jestem kawalerem nie mam żadnego kredytu.czy moge wziąsc pozyczke w banku ok.30tyś

23tyś. Wbk wypowiedziane później przejęte przez koniczynkę (teraz zaległości w koniczynce) spłacone dla wbk. Idea bank 10 tyś. Chwilówki 10tyś.
1900 netto. Umowa o pracę na czas nieokreślony. Historia bik : karta kredytowa do splaty. 2 400. Na chwilę obecną bez komornika ale do czasu. Co poradzisz??

Witam. Mam 23.000 zł pożyczki w banku PKO BP z ratą 390 zł i ratę 60 zł za urządzenie RTV w mBank. Pracuję na umowę o pracę na czas nieokreślony i mój dochód miesięczny netto wynosi 2200 zł bez premii ( premię dostaje do „ręki”). Mieszkam z narzeczoną w domu jednorodzinnym, którego jestem współwłaścicielem z udziałem 50%. Chcę starać się o pożyczkę na remont mieszkania I na wesele + spłata kredytu który posiadam. O jaki kredyt mogę się starać i czy jeżeli nie mamy jeszcze z moją partnerką ślubu możemy starać się o nią razem? Proszę o pomoc w tej… Czytaj więcej »

witam mam 72 tyś kredytu w milenium banku i rate mam 1260 zł szukam opcji z niższą ratą na ten sam okres pomożesz? mój num —

Witam. Proste pytanie, najbardziej oplacalny kredyt na sume 3600 do max 4000zl na zakup laptopa? Myslalem nad inbankiem, citybank. Jest cos bardziej opłacalnego? Udokumentowane zarobki to 2200 brutto, 55zl miesiecznie splacam za telefon, zostalo okolo 800 do splaty.