Najlepsze konta bankowe bez opłat

Najlepsze konta bankowe bez opłat

Codziennie analizuję ofertę kont bankowych. Wybieram najlepsze z najtańszych kont osobistych. Co ważne nigdy nie polecam kont, których sam nie posiadam lub sam bym nie założył. Tym mój ranking różni się od wszystkich pozostałych w internecie 🙂

Konto bankowe bez żadnych opłat to dziś prawdziwa rzadkość. Jest ich zaledwie parę.

Prezes Deutsche Bank Krzysztof Kalicki niedawno skomentował sytuację kont osobistych tak:

Darmowe bankomaty, konto za 0 złotych, bezpłatne przelewy? Klienci będą musieli pożegnać się z darmowymi usługami bankowymi i to bardzo szybko

Według niego w ciągu 1,5 roku z rynku znikną wszystkie tego typu dogodności. Ma w tym dużo racji i trzeba się spieszyć żeby załapać się na bezpłatne konta bankowe.

Najważniejsze jest bezpieczeństwo moich pieniędzy. Dlatego banki/parabanki, o wątpliwej sytuacji finansowej nie znajdują miejsca w moim rankingu. Bez względu na to czy oferują darmowe konta ROR czy nie.

Darmowe konto bankowe bez opłat NIE MA ŻADNYCH stałych kosztów utrzymania. Czy takie konto jeszcze istnieje?

Oto co oceniam przygotowując ranking.

Codziennie analizuję ofertę kont bankowych. Wybieram najlepsze z najtańszych kont osobistych. Co ważne nigdy nie polecam kont, których sam nie posiadam lub sam bym nie założył. Tym mój ranking różni się od wszystkich pozostałych w internecie :) Konto bankowe bez żadnych opłat to dziś prawdziwa rzadkość. Jest ich zaledwie parę. Prezes Deutsche Bank Krzysztof Kalicki niedawno skomentował sytuację kont osobistych tak: Darmowe bankomaty, konto za 0 złotych, bezpłatne przelewy? Klienci będą musieli pożegnać się z darmowymi usługami bankowymi i to bardzo szybko Według niego w ciągu 1,5 roku z rynku znikną wszystkie tego typu dogodności. Ma w tym dużo racji…

Kryteria wyboru najlepszego konta bez opłat

Otwarcie konta za 0 zł
Prowadzenie konta za 0 zł
Przelewy przez internet za 0zł
Wydanie karty debetowej za 0zł
Bezwarunkowa miesięczna opłata za kartę = 0zł
Wypłaty z bankomatu za 0zł
Sprawny system bankowy
Wysoko oprocentowane lokaty
Szeroka sieć bankomatów
Aplikacja mobilna
Dodatkowe bonusy za założenie konta

Super !

Całkowicie darmowe konto jest dla większości z nas równoznaczne z najlepszym kontem. Poniżej możesz ocenić kryteria, które stosuje przy wyborze najlepszego darmowego konta ROR.

User Rating: 4.07 ( 21 votes)

Ranking kont bankowych bez opłat

W moim rankingu odfiltrowałem marketingowy spam czyli konta z kruczkami np. z opłatami 7-8 zł za kartę debetową w Banku millenium, BZWBK albo iPKO gdzie przelew internetowy kosztuje 1,2 zł!

Oto rzetelne zestawienie najlepszych kont bankowych Rekina.

Miejsce 4

eKonto w mBank

mBank to najpopularniejszy bank w Polsce. Jego oferta jest wciąż ciekawa dla nowych klientów aczkolwiek posiada jedną wadę:

Samo otwarcie, prowadzenie i zamknięcie konta jest oczywiście za 0 zł. Natomiast 0 zł za kartę debetową obowiązuje tylko przy aktywnym korzystaniu z konta – trzeba wykonać kartą debetową minimum 5 transakcji miesięcznie. Jeśli tego warunku nie spełnisz opłata wynosi 5 zł na miesiąc.

Inne kruczki ? Brak. Można natomiast zyskać aż 500 zł !

Na moim blogu eKonto jest bowiem w promocji „Moneyback” czyli…

dodatkowo bank oferuje:

  • bezwarunkowe 0 zł za wypłaty z prawie wszystkich bankomatów w Polsce (ponad 9000 bankomatów w sieciach Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash)
  • 0 zł za przelewy internetowe
  • 0 zł za płatności telefonem (BLIK)
  • Bonus 500 zł ! Czyli:

+ 10 zł na powitanie
za otwarcie konta i zalogowanie się do aplikacji mobilnej w ciągu 24h


+ 250 zł za transakcje
2% zwrotu za transakcje kartą lub 4% zwrotu za transakcje BLIK-iem – max 50 zł/m-c. Aby otrzymać 250 zł zwrotu (50 zł x 5), należy w każdym z 5 miesięcy: zalogować się min. raz do aplikacji mobilnej, zapewnić min. 1000 zł jednorazowego wpływu na rachunek oraz wykonać transakcje kartą / BLIK-iem łącznie za min. 250 zł


+ 240 zł extra bonus
za łączne spełnienie warunków promocji w każdym z 5 miesięcy

 • Do promocji można przystąpić od 01.07.2016 do 01.08.2016 r. Promocja trwa od 01.07.2016 r do 31.03.2017 r.

Jeśli aktywnie korzystasz z konta każdego miesiąca na tym koncie możesz zarobić.

>>>TUTAJ<<< możesz założyć „ekonto w promocji Moneyback” w mBank. Klikając w link zostaniesz przeniesiony na stronę mBank. Jeśli założysz konto przez tego linka, mBank wesprze finansowo bloga Rekin Finansów drobną kwotą.  Całość środków jest przeznaczana na tworzenie nowej treści dla czytelników. Serdecznie DZIĘKUJĘ !

Jeśli jednak masz w nosie promocje konta z miejsc od 3 do 1 w rankingu są najtańszymi lub darmowymi kontami bez kruczków.

miejsce-3Miejsce 3

Konto internetowe w Alior Bank

Jedno z 4 kont osobistych, które używam. Nie jest to całkowicie darmowe konto ale na pewno jest jednym z 3 najwygodniejszych na rynku.

Jedyną opłatą jest 4 zł miesięcznie za kartę debetową. Jeśli jednak wydasz kartą co-najmniej 100 zł w miesiącu nie ponosisz tej opłaty. Poza tym konto jest całkowicie darmowe.

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową i bankomaty
 • 4% na promocyjnej lokacie 2-miesięcznej  (jeśli zakładasz konto przez bloga)
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za wypłaty/wpłaty do bankomatów(wszystkie oprócz bankomatów BZWBK)

Szczegółową tabelę prowizji i opłat zamieściłem tutaj. (UWAGA! „koszt użytkowania” = 4 zł oznacza opłatę za kartę debetową jeśli nie wykonasz płatności kartą na co najmniej 100zł, samo konto jest za bezwarunkowe 0 zł)

>>>TUTAJ<<< możesz założyć konto internetowe „zero złotowe” w Alior Bank. Klikając w link zostaniesz przeniesiony na stronę Alior Banku. Jeśli założysz konto przez tego linka, Alior Bank wesprze drobna kwotą rozwój bloga. Serdecznie DZIĘKUJĘ !

miejsce-2Miejsce 2

Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank

Moje ulubione konto. Konto jest darmowe bez kruczków. Jedynie karta debetowa MasterCard z paypass jest płatna 3 zł miesięcznie.

Przy zakładaniu konta można dodatkowo za 15 zł (jednorazowo) zamówić naklejkę zbliżeniową „Minikarta Debit” (użytkowanie za 0 zł). Minikartę Debit można umieścić na dowolnym przedmiocie np. telefonie. Dzięki niej możesz dokonywać płatności zbliżeniowych. Jest bezpieczna w użytkowaniu dzięki niskim dziennym limitom transakcyjnym wynoszącym maksymalnie 250 PLN.

Dodatkowo bank oferuje:

 • 0 zł za wypłaty/wpłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziale
 • 0 zł za 1 wypłatę miesięcznie w oddziale
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 0 zł za pakiet ubezpieczeń w podróży (pomoc medyczna, drogowa)

Co więcej:

Wszystkie środki zgromadzone na koncie są oprocentowane dzięki automatycznej funkcji oszczędzania. Oprocentowanie rośnie wraz ze wzrostem salda.

 • 0,375 % dla kwot 1 – 3 000 zł,
 • 1,125 % dla kwot 3 000,01 – 10 000 zł
 • 1,5 % dla kwot powyżej 10 000 zł.

Raiffeisen ma także bardzo dobry i szybki system bankowy. Dostęp do rachunku ROR za pomocą aplikacji mobilnej jest bardzo wygodny. Bank ma także swój kantor internetowy gdzie można tanio kupić/sprzedać walutę. Jeśli chcesz wiedzieć jeszcze więcej zobacz także szerszy opis opłat i funkcjonalności Wymarzonego Konta.

>>>TUTAJ<<< możesz założyć „Wymarzone konto” w Raiffeisen Bank oraz zobaczyć pełną tabelę opłat. Klikając w link zostaniesz przeniesiony na stronę Raiffeisen Bank. Jeśli założysz konto przez tego linka, Raiffeisen Bank wesprze drobna kwotą rozwój bloga. Serdecznie DZIĘKUJĘ !

Osobiście posiadam „Wymarzone konto” w Raiffeisen Banku w wersji premium. Jest to konto idealne dla osób bardzo zapracowanych. Jeśli masz miesięczne wpływy na konto minimum 10 000 zł to konto jest darmowe (normalnie opłata wynosi 49 zł miesięcznie).

W „Wymarzonym koncie Premium” od Raiffeisen mam dodatkowo:

 • prestiżową wypukłą kartę debetową MasterCard z technologią PayPass płatną 3 zł miesięcznie;
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na całym świecie;
 • możliwość uzyskania limitu zadłużenia do konta osobistego Premium
 • limit płatności kartą aż 15 000 zł (normalnie w bankach jest max 5000zł)
 • indywidualny Osobisty Plan Finansowy (choć nie korzystam z niego);
 • bezpłatne konto lokacyjne Plus Premium, gdzie mam wyższe niż inni oprocentowanie środków;
 • bezpłatne dodatkowe konta walutowe wraz z kartą debetową MasterCard do konta w EUR;
 • preferencyjne opłaty i oprocentowanie na produktach kredytowych i inwestycyjnych;
 • bezpłatny pakiet usług R-Assistance&Concierge, który działa bajerancko. Jeśli np. potrzebujesz pomocy w nieprzewidzianych przypadkach związanych z użytkowaniem samochodu, sprzętu domowego, komputera, pomocy lekarsko-pielęgniarską w przypadku nagłej choroby bądź nieszczęśliwego wypadku – wystarczy jeden telefon i inni rozwiązują twój problem. Przydaje się to bardzo zapracowywanym osobom. Większość usług jest za darmo, niektóre płatne ale nie są to wygórowane kwoty.

>>>TUTAJ<<< możesz założyć sobie „Wymarzone konto” w Raiffeisen Bank w wersji premium. Klikając w link zostaniesz przeniesiony na stronę Raiffeisen Bank.

Miejsce 1miejsce-1

Konto internetowe w Smart Bank

Król darmowych kont osobistych od wielu miesięcy pozostaje ten sam. Smart Bank jest całkowicie internetowym bankiem, tak więc nie posiada oddziałów tak jak Raiffeisen Bank czy Alior Bank. Dzięki temu jest zupełnie darmowy. System bankowy nie jest tak dopracowany i funkcjonalny jak Raiffeisen’a, Alior’a czy mBanku ale…

konto internetowe w Smart Banku jest całkowicie darmowe bez żadnych warunków i kruczków. Co ważne karta debetowa jest również całkowicie i bezwarunkowo darmowa. Jest to ostatni bank, który oferuje darmową kartę debetową bez żadnych warunków.

W czym to konto jest lepsze od konta w Raiffeisen?

Tylko w tym, że karta debetowa z paypass jest za darmo bez żadnych warunków np. dokonywania nią co miesięcznych płatności. Smart Bank ma bardziej siermiężny system bankowy więc jeśli ktoś ceni sobie bardzo funkcjonalny serwis bankowy zarówno na komputerze, tablecie czy telefonie lepszym wyborem byłoby „wymarzone konto” w Raiffeisen lub „konto zero złotowe” w Alior Bank. Smart Bank ma jednak trochę wyżej oprocentowane lokaty niż Raiffeisen, na podobnym poziomie co Alior Bank.

Zwycięzca rankingu Rekina Finansów czyli „Smart konto” w Smart Banku to:

>>>TUTAJ<<< natomiast możesz założyć „SMART Konto” w Smart Banku. Klikając w link zostaniesz przeniesiony na stronę Smart Bank. Jeśli założysz konto przez tego linka, Smart Bank wesprze finansowo bloga Rekin Finansów. Serdecznie DZIĘKUJĘ !

Jak wybrać najlepsze konta bankowe bez opłat ?

Na pewno nie należy kierować się sentymentami czy przywiązaniem do konkretnego banku. Przykładem przywiązania do banku jest moja ciocia(wiek 78 lat).  Trzyma ona swoją emeryturę i oszczędności życia w wielkich bankach typu Pekao czy PKO BP gdzie płaci horrendalne pieniądze za utrzymanie konta. Do tego dochodzą jeszcze tragicznie oprocentowane lokaty. Jest to typowy objaw bardzo kiepskiego podejścia do zarządzania finansami osobistymi.

Nie należy bać się nowego ! To na pewno.

Oferty banków ciągle się zmieniają. Pojawiają się coraz to lepsze oferty i funkcjonalności kont osobistych. Jednak konta bankowe bez opłat powoli przechodzą do przeszłości.

Przed wyborem konta dla siebie musisz zdać sobie sprawę z jakich usług bankowych korzystasz najczęściej. Jeśli już to wiesz możesz bez problemu dobrać dla siebie najlepsze i zarazem najtańsze konto bankowe.

Ja w zasadzie korzystam tylko:

 • z płatności kartą
 • z bankomatów
 • z przelewów internetowych
 • z lokat bankowych

Zastanów się także czy wolisz bardziej wygodne konto z super dopracowanym systemem bankowym i aplikacjami mobilnymi czy jednak mniej dopracowane (Smart Konto).

Warto także zapisać się do Strefy VIP bloga. Od czasu do czasu otrzymasz ode mnie miłą i pożyteczną wiadomość jak zadbać o swoje finanse osobiste.

Strefa VIP Rekina

Najcenniejsza wiedza i narzędzia
--------
Dołącz zanim stracisz szansę na darmowy dostęp
-  Subskrypcja bezpłatna. 100% prywatności.  -

Zostaw także swój komentarz na blogu, ponieważ twoja opinia może pomóc mi i innym czytelnikom bloga Rekin Finansów.

Nie orientujesz się w rodzajach kont bankowych ?

Nie rozumiesz dlaczego do rankingu wybrałem takie kryteria ?

TA część wpisu jest dla Ciebie !

Co to jest Konto Bankowe ?

Konto bankowe jest często nazywane „kontem osobistym”, „rachunkiem bankowym” lub „rachunkiem ROR” (rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy). Ostatnimi czasy potocznie nazywa się je także kontem internetowym z racji tego, iż  wszystkie operacje wykonujemy przez internet.

Konto bankowe to nic innego jak elektroniczny zapis stanu posiadanych środków pieniężnych. Każde konto bankowe posiada unikalny numer IBAN. IBAN to standard, który reguluje numerację kont bankowych w Polsce.

Konta prowadzone są przez banki lub parabanki np. SKOKI. Na twój wniosek bank dokonuje rozliczeń pieniężnych np. realizując przelew bankowy albo płatność kartą bankową.  Jednak nie wszystkie operacje gotówkowe są realizowane na twój wniosek. Bank może samodzielnie pobierać opłaty za prowadzenie konta. Może pobierać także opłaty miesięczne za płatności kartą bankową. Konta bankowe bez opłat to dobry wybór jeśli dbasz o swoje finanse osobiste.

Bank, w którym masz konto zobowiązany jest ustawowo do zachowania tajemnicy bankowej. Są jednak wyjątki. na przykład, na wniosek sądu informacje o twoim rachunku i operacjach na koncie mogą zostać ujawnione organom ścigania.

Jakie są rodzaje kont bankowych bez opłat?

Banki oferują różne rodzaje kont bankowych. Do najbardziej popularnych typów rachunków bankowych zaliczamy:

Rachunek bieżący służy do przyjmowania i wydawania pieniędzy. Dzięki temu kontu bankowemu możesz wykonywać z pośrednictwem banku za czynsz, telefon, media czy robiąc zakupy w internecie. Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą masz obowiązek posiadania rachunku bieżącego, zazwyczaj konta firmowego. Jeśli jesteś osobą fizyczną nie masz takiego obowiązku. Na pewno rachunek bieżący bardzo ułatwi Ci otrzymywanie wynagrodzenia. Większość pracodawców dokonuje rozliczeń tylko w ten sposób.

Jeśli posiadasz lub zamierzasz prowadzić działalność gospodarczą lepszym pomysłem będzie założenie rachunku firmowego. Zobacz mój ranking kont firmowych bez opłat.

Na pewno atutem rachunku bieżącego jest także bezpieczeństwo. Statycznie więcej kradzieży notuje się poprzez kradzież gotówki niż kradzież pieniędzy z konta bankowego. gotówkę zawsze można wypłacić za pomocą rachunku bankowego.

Rachunek pomocniczy to tzw rachunek techniczny który służy twojemu bankowi do rozliczeń dokonywanych w innych bankach. absolutnie nie musisz zawracać sobie głowy tym typem rachunku. Jest to konto, które służy bankowi.

Lokata terminowa to rachunek do przechowywania wolnych środków pieniężnych. Lokatę zakłada się aby pomnażać swoje oszczędności w niewielkim stopniu. Banki, które oferują konta bankowe bez opłat mają często równocześnie najlepszą ofertę lokat bankowych. Często mówi się, iż lokata to sposób na ochronę twojego kapitału przed inflacją. Lokaty bankowe dają dużo wyższe oprocentowanie w porównaniu z rachunkiem bieżącym. Zakładając lokatę, stajesz się klientem banku. Zobowiązujesz się do przechowywania swoich środków przez określony z góry okres umowny (np. 1 miesiąc, kwartał, rok, dwa lata itp). Wypłata pieniędzy przed końcem tego okresy zazwyczaj wiąże się z całkowitą utratą odsetek.

Konto oszczędnościowe – rachunek, który w odróżnieniu od większości lokat posiada zmienne i nieco niższe oprocentowanie. Cechą kont oszczędnościowych jest ich elastyczność – klient może przenieść swoje środki do innego banku, bez utraty wypracowanego zysku.
Konto walutowe – umożliwia prowadzenie rachunku w obcej walucie w polskim banku. Konta walutowe są często używane przez firmy, które posiadają zagranicznych kontrahentów.

Jak wybrać Konto Bankowe?

Telewizja, internet, prasa krzyczy o bezpłatnych kontach bankowych bez żadnych opłat. Niestety w 90% to tylko chwyt marketingowy. Wybór konta bankowego może wydawać się skomplikowana ale tak na prawdę wystarczy rozpatrzyć najważniejsze czynniki.

Zazwyczaj tymi czynnikami będą:

 • Koszt prowadzenia konta bankowego – czy bank pobiera dodatkowe opłaty i prowizje za prowadzenie konta bankowego ?
  Opłaty za kartę płatniczą – sprawdź opłaty i prowizje za wydanie karty oraz jej użytkowanie np. ubezpieczenia.
 • Opłaty za przelewy krajowe – czy bank nalicza opłatę za przelewy wychodzące do innych banków ? Jeżeli zamierzasz korzystać z natychmiastowych przelewów SORBNET koniecznie sprawdź koszt takiej usługi
 • Opłaty za korzystanie z bankomatów – wiele banków oferuje bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, niektóre także za granicą. Koniecznie sprawdź sieć bezpłatnych bankomatów i koszt wypłaty środków.
 • Lokalizacja oddziałów banków i wpłatomatów – jeśli dokonujesz wpłat w gotówce na konto zorientuj się gdzie zlokalizowane są wpłatomaty lub oddziały banków. Sprawdź czy możesz wypłacić gotówkę blisko swojego mieszkania, miejsca pracy, czy w markecie gdzie robisz zakupy.  Jeżeli bank oferuje darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, to nie zaprzątaj sobie tym głowy.
 • Liczba bankomatów – warto zwrócić uwagę na ten czynnik. Szczególnie warto sprawdzić ilość bezpłatnych bankomatów. Wypłacanie środków bez prowizji to podstawa zdrowych finansów osobistych.
 • Oprocentowanie środków pieniężnych na koncie bankowym zazwyczaj jest równe 0%. Koniecznie sprawdź jakie lokaty i konta oszczędnościowe oferuje bank. W moim rankingu dostępność wysoko oprocentowanych lokat bankowych jest dosyć ważna.
 • Dodatkowe usługi w ramach rachunku bieżącego to kwestia indywidualna. Niektóre systemy bankowe są bardzo łatwe w użytkowaniu. Niektóre umożliwiają łatwą analizę przepływu twoich pieniędzy. Dzięki temu możesz śledzić wpływy i wydatki w konkretnych kategoriach np. opłaty za benzynę, jedzenie, zakupy w internecie itd. Jeżeli grasz na giełdzie lub inwestujesz w fundusze inwestycyjne to szybki dostęp platformy inwestycyjnej w ramach konta bankowego oszczędzi Ci dużo czasu.
 • Sesje przelewów bankowych są ściśle określone. każdy bank dokonuje przelewów wychodzących, a następnie księguje je w określonych godzinach. Możesz zobaczyć czy godziny księgowania ELIXIR są dla Ciebie odpowiednie.

Jak założyć Konto Bankowe bez opłat ?

Konta bankowe bez opłat zakłada się zazwyczaj przez internet. Wystarczy kliknąć w link w rankingu, którym przygotowałem i wypełnić dane z dowodu osobistego. Następnie można oczekiwać przyjazdu kuriera z umową o otwarcie rachunku bankowego. Składamy podpis i voila ! Mamy konto. Kartę bankową bank przysyła zazwyczaj w osobnej przesyłce.

Konta bankowe bez opłat rzadko można otworzyć w oddziale banku. Niektóre banki posiadają bardzo mało oddziałów lub oferują usługi tylko przez internet. W każdym razie sprzedawca w banku założy konto za nas. Musimy tylko podać odpowiednie dane.

niektóre konta można zakładać także przez telefon. Tutaj sytuacja wygląda podobnie jak w oddziale banku z tą różnicą, iż umowę dostajemy kurierem. Czasami konsultant w banku może Cię także umówić na spotkanie spotkanie w banku, gdzie podpiszesz wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do założenia konta bankowego.

Strefa VIP Rekina

Najcenniejsza wiedza i narzędzia
--------
Dołącz zanim stracisz szansę na darmowy dostęp
-  Subskrypcja bezpłatna. 100% prywatności.  -

Sprawdź również

Brexit-straty-polska

Brexit – ile pieniędzy stracą Polacy? Jesteś w tej grupie?

Stało się. Upadek Unii Europejskiej jest już faktem. Co to oznacza dla Ciebie? Czy wiesz …

108 KOMENTARZY


Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Magda
1 dzień 10 godzin temu

Witam, mała uwaga, ipko to nie jest bank, tylko platforma internetowa do obsługiwania banku PKO BP S.A. Opłata 1,20 zł za przelew jest w koncie Superkonto, czyli konto otwierane już parę ładnych lat temu, natomiast obecne konta w tym banku nie mają opłaty za przelewy internetowe! Można bezpłatnie, bez żadnych „kruczków” zmienić sobie konto na te z nowszej oferty. Konto internetowe, bo o takich tu mowa, prowadzone przez bank PKO BP to konto INTELIGO, które żeby było za darmo trzeba zrobić obrót kartą na 100 zł/msc, w przeciwnym razie jest opłata 4 zł i tyle…
Pozdrawiam

Paweł
8 dni 16 godzin temu

Brakuje informacji o dalszych miejscach(tylko informacji, bez szczegółów) Mam w ING konta firmowe(1), osobiste(3szt z dziećmi), oszczędnościowe(3szt), jedynym kosztem są karty(7zl), jeżeli nie wykonam płatności za 300zł (dziecko 100zł). Dodatkowo zdarzają się dla stałych klientów, bardzo atrakcyjne oferty kredytowe( ostatnio 66000 na firmę bez żadnych formalności na 5 lat z oprocentowaniem 5,7%-całkowitym-9900 do spłaty dodatkowo). Jak na razie siedzę w jednym banku i jest ok, miałem próbę z millenium jakiś czas temu i cudowna oferta skończyła się po 2 miesiącach!! Sądzę, że nie powinno się zmieniać banku, jeżeli nie ma dużych różnic, nie szukać najnaj.

pola
20 dni 9 godzin temu

Dla mnei liczy się innowacyjności i sprawnie działająca płatność mobilna dlatego na Raiffeisen się zdecydowałam.

Teresa
23 dni 14 godzin temu

Kliknąłem w proponowany przez autora link prowadzący do Banku Smart i jestem rozczarowany. Od razu proponują bym założył konto podając dane osobowe, a ja chciałbym przede wszystkim dokładnie przeczytać regulamin i zapoznać się ze szczegółami. To jest najważniejsze i jakoś dziwnie ukryte przed potencjalnym klientem.

Wojtek
28 dni 7 godzin temu

Wlaśnie dzisiaj dostałem maila o zmianach w smart Bank. Od 1 września wchodzą opłaty w tym także za korzystanie z bankomatów. niecały miesiąc korzystałem z karty a tu już się zapowiadają, że będą wprowadzać opłaty. 🙁

Kamil
1 miesiąc 25 dni temu

Czy Smart Bank posiada usługę typu płacę z….by opłacić coś szybko przez sieć?. Z tego co widzę, nie i to dla mnie spora wada.

1 miesiąc 26 dni temu

Inteligo ma te same warunki co Alior

Tolkien
5 dni 17 godzin temu

Miało…

Sławek
1 miesiąc 27 dni temu

T-Mobile zmienia nazwę i podnosi opłaty ! Uważajcie .

Magdalena
2 miesięcy 3 dni temu

Witam Szymonie,

dziś po raz pierwszy trafiłam na Twojego bloga. Z niepokojem szukam jakichkolwiek informacji o Banku Millennium. Niestety, bezskutecznie. Jestem zaniepokojona, bo mam tam ulokowane wszystkie oszczędności. Czy ten bank jest bezpieczny? Jeśli chodzi o posiadanie tam kont ROR i oszczędnościowych (mam kilka), to jestem mega zadowolona. Proszę o informację, czy lepiej przenieść się do Aliora, będzie bezpieczniej?
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kris Krispersson
2 miesięcy 5 dni temu

Dlaczego w temacie o braku opłat za obsługę konta, tak nachalnie polecane jest konto w Raiffeisen, które ma stałą opłatę 3 pln za kartę miesięcznie ?
(wymoderowano: powód: nic nie wnosi do dyskusji)

wpDiscuz

Strefa VIP Rekina

Najcenniejsza wiedza i narzędzia
--------
Dołącz zanim stracisz szansę na darmowy dostęp
-  Subskrypcja bezpłatna. 100% prywatności.  -

 

Kurs Forex - dodatkowe szkolenia !

Zapisz się zanim stracisz szansę na dodatkowe darmowe szkolenia Forex.