najlepsze konto oszczędnościowe ranking

Najlepsze Konto Oszczędnościowe – ranking Maj 2017 ↑↓

Polacy uwielbiają konta oszczędnościowe. Ja też ! 🙂 Nie bez powodu. Chociaż w ostatnich latach straciły na znaczeniu na rzecz wyżej oprocentowanych lokat bankowych to najlepsze konto oszczędnościowe jest bardzo dobrym sposobem na oszczędzanie. Oszczędzać możesz już od 500 zł!

Jak zawsze, nigdy nie polecam kont oszczędnościowych, z których sam nie korzystam lub bym nie skorzystał. „Odfiltrowuje” dla Ciebie marketingowy spam i całe mnóstwo ukrytych kruczków od naprawdę wartościowych ofert banków – bezpiecznych banków.

Pamiętaj, żeby przy wyborze rachunku oszczędnościowego nie kierować się tylko jego reklamowanym oprocentowaniem. Reklamowane oprocentowanie może być wysokie ale tylko na chwilę, a do tego będziesz np. musiał założyć płatne konto osobiste i spełnić inne warunki. Może się okazać, że de facto nic nie zarobisz, tylko stracisz. W moim rankingu prezentuje tylko najlepsze konta oszczędnościowe czyli te najwyżej oprocentowane i bez opłat !

W maju 2017 średnie oprocentowanie kont oszczędnościowych wynosi 1,44%. Przejdź do rankingu kont oszczędnościowych.

Porównanie kont oszczędnościowych stworzyłem na podstawie czynników, którymi myślę, że 95% z nas podświadomie by się kierowało. Prezentują się one tak:

Kryteria rankingu kont oszczędnościowych

Bezpieczeństwo środków – gwarancja BFG (100 000 tys euro)TAK
Wysokość oprocentowaniaTAK
Możliwość oszczędzania od 500 złTAK
Zobacz Zwycięzcę rankingu

Jeśli masz uwagi co do kryteriów rankingu zastaw je proszę w komentarzu na dole strony.

Czas na porównanie kont oszczędnościowych. Zaczynamy ! Oszczędzaj już od 500 zł !

Ranking kont oszczędnościowych

Miejsce 5
Konto Oszczędnościowe z kontem osobistym 360° w Banku Millenium

Jest to konto oszczędnościowe dobre tylko dla tych, którzy chcą założyć swój rachunek osobisty (konto ROR) w tym banku.

Plusy

 • Oprocentowanie promocyjne: przez 3 miesiące.
Do 100 000 zł2,5%
Ponad 100 000 zł2%
 • Oprocentowanie standardowe:
Do 50 000 zł0,8%
50 001 zł do 100 000 zł0,9%
100 001 zł do 250 000 zł1,2%
Ponad 250 000 zł1,4%

Minusy

 • Koszty konta: 0 zł za prowadzenie, 0 zł za pierwszy przelew z konta w danym miesiącu (7,5 zł za każdy kolejny).
 • Trzeba założyć konto osobiste: opłata 0-15 zł miesięcznie.

Zalety i wady konta osobistego 360 oraz opłaty >>>Kliknij<<<

Zalety i wady konta osobistego 360 oraz opłaty >>>Kliknij<<<

Opłat za Konto osobiste 360° można uniknąć – to najważniejsza informacja. Na uwagę zasługuje również przydatny pakiet usług pomocy domowej, medycznej oraz IT. Obecnie trwa również promocja, w której możesz zgarnąć 360 zł przez 6 miesięcy.

 • 0 zł / 8 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za przelewy online
 • 0 zł / 7 zł miesięcznie za kartę płatniczą do konta
 • 0 zł za zlecenia stałe oraz polecenia zapłaty
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie
 • 0 zł za wpłaty gotówkowe w placówce oraz wpłatomacie Millennium

Najważniejsze zalety oferty:

 • 360 zł premii (po 60 zł przez 6 miesięcy) – otrzymujesz premię 2% za płatności kartą (max. 30 zł / m-c) oraz 5% za płatności telefonem BLIK (max. 30 zł / m-c)
 • Wystarczy spełnić proste warunki, aby konto było zupełnie darmowe.
 • Pakiet Bardzo Pomocny – Pomoc Domowa, Pomoc Medyczna oraz Pomoc IT do 7 interwencji w roku za darmo.
 • Nowoczesna aplikacja mobilna na iOS, Android, Windows Phone oraz BlackBerry.
 • 3,0% przez 3 miesiące na Lokacie Mobilnej dla kwot z przedziału od 500 zł do 10.000 zł

Największe wady oferty:

 • W celu uniknięcia opłat za konto, każdego miesiąca na rachunku musi zostać zaksięgowane min. 1000 zł oraz musimy dokonać min. 1 płatności kartą. Nie jest to wiele ale jeśli zapomnimy o jednej z tych rzeczy zapłacimy 7 lub 8 zł, jeśli o obu to zapłacimy 15 zł. Jeśli konto osobiste w banku Millenium będzie twoim podstawowym kontem to nie masz się co martwić i możesz spokojnie otworzyć to konto.

Pełne regulaminy i tabele opłat możesz zobaczyć tutaj, ale wydaje mi się, że najistotniejsze zalety i wady przedstawiłem powyżej.

Jak założyć konto oszczędnościowe w Banku Millenium?

Trzeba wypełnić formularz online z wnioskiem o otwarcie konta osobistego 360. Konto oszczędnościowe jest otwierane automatycznie razem z kontem osobistym 360. Nie ma możliwości otwarcia samego konta oszczędnościowego.

Złóż wniosek online

Miejsce 4

2,50% na 122 dni (4 mies.) w Getin Bank (nowość)

Jest to całkowicie darmowe darmowe konto oszczędnościowe oprocentowane 2,5% na 122 dni od dnia załozenia konta. To konto oszczędnościowe jest otwierane z darmowym kontem osobistym. Niestety Getin jak zwykle zastawiał nieprzyjemne pułapki, o których pisze poniżej. Rekiny jednak nie dadzą się złapać na haczyki.

Oprocentowanie i warunki

 • 2,5% dla nowych klientów czyli tych, którzy, nie posiadali żadnego produktu w Getin Banku po 1.01.2016 (konta osobistego, bankowości telefonicznej, lokaty, kredytu itd.)
 • 2,2% dla starych klientów
 • Depozyt na 122 dni od otwarcia konta
 • minimalna kwota lokaty to 500 zł
 • maksymalna kwota to 100 000 zł
 • Trzeba założyć darmowe konto osobiste
 • Trzeba wyrazić zgody marketingowe dla Banku
 • Po otwarciu konta oszczędnościowego TRZEBA ustawić wyciąg elektroniczny, w ustawieniach konta. Domyślnie jest papierowy. Jeśli tego nie zrobisz będziesz płacić opłaty.
Co z opłatami za konto oszczędnościowe? – BRAK

Podobnie jak za konto osobiste nie ma żadnych miesięcznych opłat za konto oszczędnościowe. 0 zł za dwie pierwsze operacje (przelew lub wypłata) w miesiącu kalendarzowym, 9 zł za kolejne przelewy/wypłaty w miesiącu kalendarzowym). Jeśli chciałbyś przelać środki na lokatę w Getinie – przelewy zawsze są darmowe. Dodatkowo możesz bez ograniczeń wpłacać i wypłacać pieniądze – bez opłat, bez limitów.

Jakie jest standardowe oprocentowanie konta oszczędnościowego Getinu?

konto oszczednościowe getin bank oprocentowanie

**gwiazdki - wyjaśnienie oprocentowania standardowego.

**gwiazdki - wyjaśnienie oprocentowania standardowego.

* Oprocentowanie  podstawowe  w  wysokości  podanej  w  powyższej  tabeli  jest  stosowane  dla  wszystkich  Kont  Oszczędnościowych, w tym promocyjne w przypadku, gdy oprocentowanie podane w umowach Kont Oszczędnościowych jest niższe.
** Oprocentowanie  premiowe  dla posiadaczy Kont Oszczędnościowych którzy w danym miesiącu spełnią jednocześnie warunki: wpływ w formie przelewu przychodzącego na Rachunek Osobisty Noble Bank lub Konto Osobiste Noble, Konto Osobiste Noble Private Banking, Konto Getin  Up, Konto Słoneczne, Konto Uniwersalne Plus  (dalej Konto Osobiste) z innych banków lub z rachunków firmowych prowadzonych przez Bank w łącznej kwocie  minimum  1000  zł,  dokonanie  transakcji  bezgotówkowych  wszystkimi  kartami  debetowymi  wydanymi  do wyżej  wymienionego Konta Osobistego na kwotę min. 300 zł, wyrażone zgody marketingowe na ostatni dzień roboczy miesiąca przez posiadacza lub w przypadku Konta Osobistego wspólnego przez co najmniej jednego ze współposiadaczy, w tym na otrzymywanie informacji marketingowej drogą elektroniczną (e-mail)  oraz  na  otrzymywanie  informacji  marketingowych  w  formie  SMS  oraz  podanie  przez  tego  samego  Posiadacza  aktualnego  adresu poczty elektronicznej (e-mail) i numeru telefonu komórkowego do otrzymywania informacji marketingowych w formie SMS. Odsetki premiowe naliczane są do 15 dnia miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zostały spełnione powyższe warunki. Oprocentowanie premiowe nie dotyczy Konta Oszczędnościowego Skarbonka.

Pełne regulaminy i tabele oprocentowania

Pełne regulaminy i tabele oprocentowania

Jak założyć konto oszczędnościowe w Getin Noble Bank?

Wystarczy tutaj wypełnić wniosek online o otwarcie konta oszczędnościowego. We wniosku możesz wybrać czy chcesz konto oszczędnościowe oprocentowane 2,5% z darmowym kontem osobistym i spełnić te warunki, które opisałem.

Zakładając konto oszczędnościowe przez mojego bloga wspierasz jego rozwój drobną kwotą wypłacaną przez Getin Bank za co serdecznie Ci dziękuję. Wszystkie środki są przeznaczane na uaktualnianie tego rankingu, wyłapywanie kruczków i tworzenie nowych wartościowych wpisów na blogu.

Miejsce 3
Konto oszczędnościowe z darmowym kontem osobistym bez warunków

w Orange Finanse na 3,5%

Plusy

 • Oprocentowanie promocyjne: przez max 6 miesięcy.
Do 10 000 zł3,5%
 • Oprocentowanie standardowe:
do 49 999 zł0,50%
do 99 999,99 zł0,65%
do 199 999,99 zł0,80%
od 200 000 zł1,00%
 • Całkowicie darmowe konto oszczędnościowe

Żadnych miesięcznych opłat za konto oszczędnościowe. Wpłaty na konto są zawsze darmowe. Pierwsza wypłata z konta w miesiącu kalendarzowym jest za darmo. Każda kolejna kosztuje 5 zł.

 • Zakładane z kontem osobistym, które jest darmowe bez żadnych warunków i kruczków

Konto osobiste ROR w Orange Finanse jest zupełnie darmowe. Co ważne karta płatnicza też jest zupełnie darmowa. Dlatego też, zazwyczaj zajmuje wysokie miejsce w moim ranking kont osobistych bez opłat.

Minusy

 • Trzeba założyć darmowe konto osobiste

Konto jest jednak całkowicie darmowe bez kruczków. zamieszczam tabele opłat i regulaminy poniżej.

Pełne regulaminy i tabele opłat

Pełne regulaminy i tabele opłat

 • Oprocentowanie promocyjne wynosi max 6 miesięcy

Okres promocyjnego oprocentowania jest liczony od dnia założenia konta osobistego.

Jak założyć konto oszczędnościowe w Orange Finanse?

Pamiętaj aby wykonać płatność kartą wydana do konta na minimum 300 zł w ciągu 30 dni od założenia konta – dzięki temu odstaniesz gwarancję braku opłat za konto przez 2 lata oraz 10 zł zniżki na abonament lub doładowanie telefonu w sieci Orange.

Aby założyć konto oszczędnościowe wystarczy wypełnić wniosek przez internet o otwarcie konta osobistego i zaznaczyć w nim, że chcesz otworzyć także konto oszczędnościowe. Nie ma możliwości otwarcia samego konta oszczędnościowego, bez konta osobistego. Aby przejść do wniosku na stronie banku kliknij czerwony klawisz „Złóż wniosek online”:

Złóż wniosek online

Miejsce 2
Konto oszczędnościowe z darmowym kontem osobistym w Raiffeisen Polbank

Plusy

 • Oprocentowanie standardowe:
Do 100 000 zł1,525%
ponad 100 000 zł1,225%

Jeśli nie dokonasz wpłaty przynajmniej raz w miesiącu albo dokonasz wypłatę z konta oszczędnościowego w danym miesiącu oprocentowanie za dany miesiąc jest zmniejszane o 1 punkt procentowy.

 • Całkowicie darmowe konto oszczędnościowe

Żadnych miesięcznych opłat za konto oszczędnościowe. Wpłaty na konto za 0 zł bez limitu, 0 zł za pierwszą wypłatę w miesiącu w miesiącu kalendarzowym, 20 zł za kolejne wypłaty w tym samym miesiącu.

 • Musisz założyć konto osobiste ROR ale jest całkowicie darmowe bez kruczków i warunków

Konto osobiste „wymarzone konto” w Raiffesien jest całkowicie darmowe bez żadnych warunków. Jedyną opłatą jest opłata za kartę płatniczą VISA 3 zł miesięcznie ale możesz jej uniknąć wykonując operację kartą raz w miesiącu na dowolną kwotę. Jeśli masz drogie konto osobiste warto przenieść się do Raiffesena, który daje gwarancję, że opłaty nie wzrosną dla obecnych klientów. Testowałem na własnej skórze – wprowadzenie opłaty za kartę mnie nie objęło. Konto osobiste Raiffeisen zazwyczaj zajmuje 1 lub 2 miejsce w moim ranking kont osobistych. Tutaj także pisałem o zaletach i wadach tego konta. Jedną z zalet jest to, że nawet zwykłe konto ROR w Raiffeisen jest oprocentowane do ok od 0,225 do 0,525% ! Bardzo dobra oferta, z której sam korzystam.

 Minusy

Jedyny minus tego konta oszczędnościowego zakładanego wraz z kontem osobistym to ewentualna opłata za kartę 3 zł/mies, której można uniknąć wykonując 1 operację kartą na dowolną kwotę. Można też wybrać kartę Mastercard za 6 zł/mies, wtedy wszystkie bankomaty w kraju sa za darmo. Wybierając kartę VISA darmowe są tylko bankomaty Raiffesiena i Euronet, a reszta płatna 6 zł/wypłata.

Jest jeszcze trzecia opcja uniknięcia opłaty za kartę pod warunkiem, że jej nie potrzebujesz. Jeśli nie potrzebujesz karty płatniczej, a chcesz mieć to konto za darmo bez warunków i nie płacić za kartę w ogóle jest na to sposób (100% działający). Sposób na bezwarunkowo darmowe konto oszczędnościowe Raiffeisen możesz uzyskać za 6 zł od ręki. Nie udostępniam tego sposobu za darmo bo szybko zaczęły by go stosować tysiące osób i bank wyeliminowałby taką możliwość.

Dodaj do koszyka
Formularz zamówienia
NazwaPrzelew
dostęp do treści6 zł
Anuluj

Niewątpliwie jednak Raiffeisen zasłużył na 2 miejsce w rankingu kont oszczędnościowych Rekina Finansów z uwagi na bardzo dobre połączenie taniego konta osobistego z darmowym kontem oszczędnościowym.

Pełne tabele opłat i regulaminy dla dociekliwych

Pełne tabele opłat i regulaminy dla dociekliwych

Jak założyć konto oszczędnościowe w Raiffeisen Polbank?

Wystarczy wypełnić wniosek online o otwarcie konta osobistego i zaznaczyć, że chcemy otworzyć także konto oszczędnościowe.

Nie ma możliwości otwarcia samego konta oszczędnościowego, bez konta osobistego. Aby przejść do wniosku na stronie banku kliknij czerwony klawisz „Złóż wniosek online”:

Złóż wniosek online

Najlepsze konto oszczędnościowe

Najlepsze konto oszczędnościowe to świetne połączenie konta osobistego z kontem oszczędnościowym. Brawo Nest !

Miejsce 1
Konto oszczędnościowe z darmowym kontem osobistym bez warunków w Nest Bank

Plusy

 • Oprocentowanie promocyjne: przez max 3 miesiące.
Do 50 000 zł2,25%
Ponad 50 000 zł2%
 • Oprocentowanie standardowe:
Dowolna kwota1,2%
 • Całkowicie darmowe konto oszczędnościowe

Żadnych miesięcznych opłat za konto oszczędnościowe. Wpłaty na konto są zawsze darmowe. Pierwsza wypłata z konta w miesiącu kalendarzowym jest za darmo. Każda kolejna kosztuje 5 zł.

 • Zakładane z kontem osobistym, które jest darmowe bez żadnych warunków i kruczków

Konto osobiste ROR w Nest Banku jest zupełnie darmowe. Dlatego też, zazwyczaj zajmuje 1 lub 2 miejsce w moim ranking kont osobistych bez opłat.

Minusy

 • Trzeba założyć darmowe konto osobiste

Konto jest jednak całkowicie darmowe. Tutaj analizowałem to konto osobiste bardzo szczegółowo pod braku opłat, opisywałem także swoje doświadczenia z jego korzystania. Jeśli lubisz jednak brnąć przez niejasne tabele opłat i regulaminy bez mojej pomocy zamieszczam je poniżej.

 • Oprocentowanie promocyjne wynosi max 3 miesiące

Okres promocyjnego oprocentowania jest liczony od dnia załozenia konta osobistego. Jeśli założymy je np. 15 dnia miesiąca oprocentowanie promocyjne będziemy mieli tylko przez 15-16 dni do końca miesiąca + 2 miesiące. Dlatego najlepiej zakładać to konto pierwszego dnia miesiąca. Oczywiście zanim zjawi się kurier z umową też mija parę dni. W praktyce można przyjąć, że na oprocentowanie promocyjne załapiemy się na 2,5 miesiąca.

Jak założyć konto oszczędnościowe w Nest Bank?

Wystarczy wypełnić wniosek przez internet o otwarcie konta osobistego i zaznaczyć w nim, że chcesz otworzyć także konto oszczędnościowe „Nest Oszczędności”. Nie ma możliwości otwarcia samego konta oszczędnościowego, bez konta osobistego. Aby przejść do wniosku na stronie banku kliknij czerwony klawisz „Złóż wniosek online”:

Złóż wniosek online

Jeśli masz jakieś pytania, zostaw je proszę w komentarzu pod artykułem.

Mam nadzieję, że moje porównanie kont oszczędnościowych pozwoli Ci wybrać najlepsze konto oszczędnościowe.

Poniżej przedstawiam odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Jakie konto oszczędnościowe wybrać ?

W rankingu kont oszczędnościowych wskazałem najlepsze konta oszczędnościowe. Wybór może być trudny ponieważ konta z miejsc 1-4 są bardzo konkurencyjne. W zasadzie każde konto, które wybierzesz będzie dla Ciebie dobre ponieważ świadczy to o tym, że chcesz zadbać o pomnażanie swoich oszczędności. Twoje oszczędności będą pracować.

Konto oszczędnościowe z kontem osobistym czy bez ?

Konto osobiste z rachunkiem oszczędnościowym pozwala na natychmiastowe przelewy, co na pewno jest sporym plusem. Dodatkowo mając połączone konto osobiste z oszczędnościowym mamy ten sam login i hasło. Oszczędzamy czas i nie musimy zapamiętywać wielu haseł i loginów.

Konta oszczędnościowe bez konieczności otwierania rachunku ROR są idealne dla tych, którzy nie chcą otwierać kolejnego konta ROR, nawet jeśli jest zupełnie darmowe bez kruczków.

Konto oszczędnościowe czy lokata bankowa?

Warto zajrzeć do ranking lokat bankowych, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje zyski kapitałowe z oszczędności. Najlepiej mieć i konto oszczędnościowe i zakładać najwyżej oprocentowane lokaty. Moje oszczędności pracują w każdej sekundzie ponieważ nawet mój ROR w Raiffeisen jest oprocentowany. Jedynym minusem lokat jest to, że zazwyczaj zerwanie jej przed terminem zakończenia jest równoznaczne z utratą odsetek.

Konto oszczędnościowe dla dziecka

Rachunek oszczędnościowy dla dziecka w 90% banków musi być założony na indywidualnego rodzica dziecka. Oszczędzaniem na mieszkanie czy na studia dla dziecka powinna zajmować się jeden z rodziców, ten który ma lepszą samodyscyplinę w oszczędzaniu. zazwyczaj jest to mama pociechy. Wielu rodziców myśląc o rachunkach oszczędnościowych w pierwszej chwili myśli „konto oszczędnościowe PKO” ponieważ sami pamiętają jak w szkole oszczędzali na książeczce oszczędnościowej PKO. Niestety konto oszczędnościowe w PKO należy do najgorzej oprocentowanych rachunków na rynku.

Warto zapisać się do Strefy VIP bloga, dzięki temu nie przegapisz największych okazji lokatowych i nowości wśród kont oszczędnościowych. Zyskasz także dostęp do niedostępnych publicznie artykułów i materiałów.

Strefa VIP Rekina

Najcenniejsza wiedza i narzędzia
--------
Dołącz zanim stracisz szansę na darmowy dostęp
-  Subskrypcja bezpłatna. 100% prywatności.  -

Byłoby fajnie gdybyś podzielił się na facebook moim rankingiem. Może twoi znajomi też zaczną oszczędzać tak jak ty i ja 🙂

Zostaw swój komentarz na blogu, ponieważ twoja opinia może pomóc mi i innym czytelnikom bloga Rekin Finansów. Masz pytanie na które nie znalazłeś odpowiedzi w moim rankingu ? Pisz śmiało.

konta oszczędnościowe ranking[kkratings]

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Marek

Dlaczego dla „Miejsce 2 – Konto oszczędnościowe z darmowym kontem osobistym w Raiffeisen Polbank” oprocentowanie podane jest jako standardowe a przecież jest to oprocentowanie z bonusem 1%, które z końcem czerwca przestanie obowiązywać?

Drzejzi

Hm, dziwne, że BGŻ Optima zniknęła z rankingu. Mają oprocentowanie 2,2% dla nowych środków, które są definiowane jako aktualny stan konta z danego dnia. Ten dany dzień jest określany raz na 2-3 miesiące podczas przedłużania promocji. Można raz na kilka miesięcy przerzucać pieniądze pomiędzy dwoma kontami (np. swoim i żony) i stale cieszyć się 2,2% bez opłat 🙂 Poza tym to konto jest bezproblemowe, nie trzeba decydować się na inne produkty itp.

Gregorsan

Szkoda ze przy zakladaniu owego konta przez internet wymagaja skanow dowodu osobistego..co osobiscie dla mnie jest nie do przyjecia

Beata

Szymonie jak sie do tego odniesiesz?

Drzejzi

Nie jestem trollem, udzielałem się tu czasem w różnych tematach. Pytam z ciekawości dlaczego to konto zniknęło, bo sam je założyłem za radą tego rankingu, a teraz go nie ma, za to na wysokiej pozycji jest np. Reiffeisen, który ma dużo niższe oprocentowanie i konieczność używania karty, żeby uniknąć opłat.

Drzejzi

Trochę mi Pan zepsuł humor tym komentarzem. Kiedyś ten ranking był najrzetelniejszy ze wszystkich jakie przeglądałem, ale teraz pozycje z niskim oprocentowaniem i kruczkami lądują wysoko bez żadnego uzasadnienia.

Ewa

Niestety nie ma już w Milennium konta oszczędnościowego na 2,7% zastąpiło je konto Profit na 2,5 %

Natalia

Konto osobiste w Nest Banku wcale nie jest darmowe. Byłam w placówce i okazało się, że trzeba ponosić opłaty w wysokości 25 zł/rok za wydanie karty i 25 zł/rok za korzystanie z karty. W sumie daje to 50 zł/rok, ponieważ karta do konta jest wydawana raz na rok.

anik

Konto Orange byc moze fajny instrument platnosci itd ale nie ma zadnej możliwości dopisania kogokolwiek jako współwłaściciela. Infolinia odsyla w razie smierci właściciela
do ustawy o spadkach.

asia

Witam,Rozumiem że konto w Raiffeisen jest obecnie z opłatą 6 zł za kartę a nie 3 zł.Czekam też na aktualne oprocentowanie.Pozdrawiam Asia

Marcin

Informacje na temat banku Raiffeisen są nieaktualne, warunki mocno się pogorszyły od 21.03.
Wiadomo może dlaczego? Pogarszanie warunków dla nowych klientów to ewenement na rynku bankowym.

Ania

Konto w banku Millenium najlepsze. Opłat za konto można uniknąć, oprocentowanie dobre dla dużych kwot, dobra lokata mobilna

Marcin

Zakładając konto w Raiffeisen nie ma możliwości odznaczenia dodatkowych produktów (karty MASTERCARD DEBIT) czy jak założę to konto z zaznaczoną opcją to nie będę opłacał 3 zł/mc aż DODATKOWO aktywuję kartę w ustawieniach?

graszka

Pomimo braku aktywacji karty do konta w Raiffeisen bank naliczył mi opłatę za luty w wysokości 3 zł. Coś zrobiłem źle czy zmienił się regulamin?

wpDiscuz

Strefa VIP Rekina

Najcenniejsza wiedza i narzędzia
--------
Dołącz zanim stracisz szansę na darmowy dostęp
-  Subskrypcja bezpłatna. 100% prywatności.  -

 

Kurs Forex - dodatkowe szkolenia !

Zapisz się zanim stracisz szansę na dodatkowe darmowe szkolenia Forex.