7.5
Ocena
Sprawdź

Konto 360 stopni Banku Millennium – jest przyjemną niespodzianką czy bliżej mu do mrocznego thrillera? Czy jest to dobre konto bez opłat dla studenta? A może sprawdzi się jako konto dla Twojego dziecka? Poprowadzę Cię przez zawiłości tego konta. Jednak już na wstępie mam dla Ciebie miłą wiadomość – zastanawiasz się nad założeniem prawdopodobnie najbardziej luksusowego konta na rynku. W moim ranking najlepszych jakościowo kont Millenium bank wiedzie prym. Przeczytaj moją analizę i rzetelne opinie czytelników o koncie 360 Millenium Banku.

Bank Millennium od dawna znajduje się w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Działając od 1998r. pod nazwą Milenium ugruntował swoją pozycję na rynku. Jest lubiany przez klientów za ciekawe promocje „Zyskaj 360 zł” i “Lubię to polecam”, o których zaraz Ci opowiem.

Czy konto 360 banku Millennium ma to „COŚ”, które sprawia, że nie będziesz mógł mu się oprzeć? 

Na początek kilka podstawowych informacji:

Konto 360 banku Millennium ma trzy odmiany:

Reklama baner bank Pekao

 • Konto 360;
 • Konto Junior dla dzieci 13 – 18 lat;
 • Konto Student dla studentów 18 – 26 lat.

Opłaty za konto:

 • Otwarcie konta: 0 zł dla wszystkich wariantów konta;
 • Prowadzenie konta 360: 8 zł (opłaty można uniknąć, jeśli na konto wpłynie 1000 zł oraz wykonasz minimum jedną płatność kartą wydana do konta lub BLIKiem);
 • Prowadzenie konta 360 Student lub Junior: 0 zł.

Opłaty za kartę płatniczą:

 • Wydanie karty płatniczej: 0 zł;
 • Opłata miesięczna za kartę debetową: 0 zł przez pierwsze dwa miesiące potem:
 • Konto 360: 7 zł (nie jest naliczane, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynęło minimum 1000 zł z innego banku oraz dokonano przynajmniej jednej płatności kartą);
 • Konto 360 Student i 360 Junior: 4 zł (nie jest naliczane, jeśli dokonano przynajmniej jednej płatności kartą w poprzednim miesiącu);
 • Transakcja typu cashback: 0 zł.

Opłaty za przelewy:

 • Opłata za przelewy internetowe: 0 zł;
 • Przelew wykonywany w placówce: do innego banku: 7,99 zł; wewnętrzny: 5 zł;
 • Przelewy wykonywane przez telefon u konsultanta: 2 zł;
 • Przelew natychmiastowy przez internet/Aplikację Mobilną: 5 zł;
 • Przelew zagraniczny (w walucie obcej i w złotych wysyłane do banków zagranicznych oraz w walutach obcych wysyłane do banków w krajowych): w trybie standardowym 0, 5% min. 20 zł max 125 zł (przelew pilny/ekspresowy dodatkowo 25zł/50 zł);
 • Przelew SEPA w EUR w Millnet/placówce: 5 zł/10 zł.

Zlecenia stałe i polecenia zapłaty:

 • Polecenie zapłaty: 0 zł;
 • Modyfikacja, odwołanie polecenia zapłaty: 3 zł;
 • Zlecenia stałe: 0 zł.

Bankomaty:

 • Wpłaty i wypłaty gotówki z bankomatów Millennium: 0 zł;
 • Wypłata gotówki z bankomatów BZ WBK i Planet cash: 0 zł przez pierwsze dwa miesiące, potem 1zł *

*Konto 360 – opłata nie jest naliczana, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynęło minimum 1000 zł z innego banku oraz dokonano przynajmniej jednej płatności kartą;

*Konto 360 Student i Junior – opłata nie jest naliczana, jeśli w poprzednim miesiącu dokonano przynajmniej jednej płatności kartą.

 • Wypłata gotówki w innych bankomatach: 0 zł przez pierwsze dwa miesiące potem 5 zł*

*Konto 360 – Opłata nie jest naliczana, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynęło minimum 1000 zł z innego banku oraz dokonano przynajmniej jednej płatności kartą;

*Konto 360 Junior i Student – opłata nie jest naliczana, jeśli w poprzednim miesiącu dokonano przynajmniej jednej płatności kartą.

 • Wypłaty gotówki z bankomatów za granicą: 0 zł przez pierwsze dwa miesiące potem 2,5 % nie mniej niż 9 zł.*

*Konto 360 – Opłata nie jest naliczana, jeśli w poprzednim miesiącu na konto wpłynęło minimum 1000 zł z innego banku oraz dokonano przynajmniej jednej płatności kartą;

*Konto 360 Junior i Student – opłata nie jest naliczana, jeśli w poprzednim miesiącu dokonano przynajmniej jednej płatności kartą.

Inne opłaty:

 • Wyciąg elektroniczny: 0 zł, wyciąg papierowy: 5 zł;
 • Wystawienie potwierdzenia wykonania przelewu: 3 zł;
 • Sprawdzenie salda w bankomacie Millennium: 0 zł, W innych bankomatach 0,5-2 zł;
 • Zmiana PIN karty: 0 zł.

A pozostałe opłaty znajdziesz tutaj – w pełnej tabeli opłat i prowizji.

Funkcjonalność konta 360 stopni:

Do Konta 360° (Konto 360, 360 Student i 360 Junior) wydawana jest karta Millennium VISA Konto 360, która umożliwia płatności zbliżeniowe i internetowe.

Jedna z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku

Bank posiada bankowość internetową Millnet i aplikację mobilną mająca bardzo wysokie oceny wśród użytkowników. Ocena 4.6/5 wg użytkowników Android i iOS przy pół milionie pobrań świadczy o jej wysokiej funkcjonalności. Wpływ na tak wysoką ocenę może mieć możliwość logowania się odciskiem palca zamiast PINem, dostęp do wysokości salda za pomocą jednego kliknięcia czy dostosowanie aplikacji do siebie np. wybór tła czy powiadomień. Dzięki aplikacji możesz też zyskać dobrze oprocentowaną lokatę. “Lokata Mobilna” dostępna jest tylko przez aplikację – oprocentowanie wynosi 2,25% w skali roku na 3 miesięcznej lokacie. Oprocentowanie może wzrosnąć, do 2,5 %, jeśli skorzystasz z utworzenia lokaty przez “rozszerzoną rzeczywistość”.

Wygodne płatności telefonem BLIK

Dodatkowo mając konto 360 można wykonywać płatności BLIKIEM, wykonać przelew na email lub nr telefonu. Takie transakcje są bezpłatne i aby odebrać przelew nie trzeba być klientem banku Millennium.

Darmowy debet na koncie

Dostępny jest też limit w koncie – bank nie naliczy odsetek, jeśli skorzystasz z dodatkowych środków do 7 dni w miesiącu.

Atuty konta 360 stopni Banku Millennium:

 • Konto bez opłat, Karta bez opłat, Bankomaty bez opłat – kruczek jest, ale łatwy do spełnienia (przelew minimum 1000 zł z innego banku oraz dokonano przynajmniej jednej płatności kartą);
 • Promocje „Zyskaj 360 zł” i „Lubię to polecam”.
 • 3-miesięczna lokata z programu “Lubię to polecam” z oprocentowaniem w wysokości aż 4%!
 • Konto Oszczędnościowe “Profit” z dobrym oprocentowaniem 2,5%;
 • Bardzo dobra aplikacja mobilna;
 • Płatności BLIK;
 • Nieoprocentowany przez 7 dni limit na koncie.

Dodatkowe korzyści konta 360 stopni Banku Millennium:

Korzystanie z konta osłodzą promocje, które zmieniają się w czasie.

Promocja “Lubię to polecam” to program rekomendacyjny, w którym polecasz Konto 360 lub 360 Student znajomym. W zamian dostaniesz bony do Empiku, bilety do kina (Multikino lub Helios), 10% zwrotu od płatności kartą lub BLIK-iem (maks. 90 zł) lub lokatę oprocentowaną na 4% w skali roku. Ty i osoba, która założy konto z Twojego polecenia otrzymacie wybrane przez was nagrody po spełnieniu prostych warunków. Polecić Konto 360 i Konto 360 Student możesz dowolnej liczbie osób. Za każdym razem możesz wybierać inny bonus, ale możesz też założyć kilka lokat z bardzo dobrym oprocentowaniem.

Pamiętaj: Aby skorzystać z obu promocji, na etapie zakładania rachunku wybierz promocję. Po otworzeniu konta aktywuj program poleceń “Lubię to polecam”.

Tu możesz założyć Konto 360:

(tutaj założysz konto STUDENCKIE 360 bezwarunkowo darmowe do 26 roku życia)

Klienci Konta 360 stopni mogą również założyć darmowe konto oszczędnościowe “Profit” z atrakcyjnym oprocentowaniem aż 2,7%. Promocja na tak wysokie oprocentowanie jest dosyć systematycznie przedłużana.

Kolejny interesujący program banku Millennium to program rabatowy „Inspiracje”. Wystarczy, że robisz płatności kartą a możesz skorzystać z rabatów w blisko 1000 sklepach i punktach usługowych. Do programu należą sklepy np. Yves Roche, LOGO, ubezpieczyciele AXA, Allianz.

Bank Millennium dodaje też do Konta 360 stopni ubezpieczenie medyczne i domowe. Ubezpieczenie assistance “Pakiet bardzo pomocny” jest darmowe przez pierwsze rok korzystania z konta. Potem kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Dzięki niemu uzyskasz pomoc specjalistów od AGD/RTV/PC. W razie kradzieży z domu tabletu czy laptopa ubezpieczenie pokryje koszty zakupu nowych urządzeń. Część medyczna pokryje koszty wizyty lekarskiej, pielęgniarki, koszty transport do i ze szpitala w razie nagłej choroby lub nieszczęśliwego wypadku.

Do Konta 360 Student i Konta 360 można założyć legitymację ISIC (International Student Identity Card). Zamawiając legitymację przy założeniu konta można odzyskać nawet do 79 zł. ISIC to dokument potwierdzający status studenta na całym świecie. Dzięki niemu dostaniesz zniżki na transport, noclegi, restauracje. W niektórych wariantach legitymacji jest też ubezpieczenie w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków (suma ubezpieczenia: 20 000 PLN) oraz kosztów leczenia (60 000 EUR).

Wady konta 360 stopni:

 • Aby konto, karta i bankomaty były za 0 zł trzeba mieć wpływ na konto z innego banku w wysokości przynajmniej 1000 zł i wykonać płatność karta;
 • Konto nie jest oprocentowane;
 • Korzystanie z konta obarczone jest paroma opłatami za mało istotne operacje np. opłaty za sprawdzenie salda w bankomacie od 0,50 zł do 2 zł, płatne 5 zł przelewy wewnętrzne, płatny 5 zł papierowy wyciąg.
 • Uciążliwy system logowania do konta na komputerze

Opinia Rekina:

W rankingu najlepszych kont Bank Millenium znajduje się w czołówce, natomiast w moim zestawieniu darmowych kont wypada już gorzej. Konto użytkuje się wygodnie, mam na mysli tutaj także aplikację mobilną. Logowanie za pomocą odcisku palca świadczy o nowoczesności tego konta.

Trzeba się natomiast pilnować, żeby słono nie zapłacić za chwile nieuwagi, bo np. dodatkowe profity takie jak “Pakiet bardzo pomocny” po roku stają się płatne. Płatne też są przelewy w placówce banku ale to akurat podobnie jak w innych bankach.

W jakiej sytuacji warto założyć konto 360 w Banku Millennium? Jeśli jesteś w stanie wykonać jedną płatność kartą, a na Twoje konto będzie wpływać minimum 1000 zł to warto. Będziesz miał dobrej klasy darmowe konto i kartę z możliwością otrzymania dodatkowych zniżek w sklepach i bonusów np. bilety do kina bony i inne małe przyjemności, które osłodzą korzystanie z Konta 360 stopni. Ważne żebyś zrezygnował z gotówki i płacił tylko kartą lub BLIKiem. Konto 360 wraz z aplikacją mobilną i wszystkimi udogodnieniami nadal należy do najlepiej dopracowanych kont na rynku.

Jest to również dobre konto dla studenta. Nie musisz mieć żadnych wpływów, aby konto było darmowe, a jedną transakcję kartą wykonasz bez problemu. Dodatkowo zyskujesz zwrot za legitymację ISIC. Opłaca się wydać te kilkadziesiąt złotówek żeby dostać 15€ zniżki na wejście do Luwru czy zniżkę do Pizza Hut w Londynie. Jak dobrze pamiętam, legitymację honorują też punkty niewymienione na stronie ISIC, dzięki czemu można dostać zniżki studenckie na pociągi czy metro.

Jak najwygodniej założyć konto 360 stopni?

Wystarcza wypełnić prosty wniosek o otwarcie konta przez internet: tutaj możesz założyć konto osobiste 360 w Banku Millennium z premią pieniężną.

Zachęcam do komentowania i dzielenia się plusami i minusami konta 360 Kanku Millennium. Ważne, aby były to komentarze rzeczowe, bo tylko takie mogą pomóc innym. Jeśli spodobała Ci się moja analiza konta i pomogła Ci- udostępnij ją proszę w mediach społecznościowych.

Konto 360 Millenium Bank
Podsumowanie
Komfortowe konto z najnowszymi technologiami. Aplikacja mobilna jest klasą samą w sobie, gdzie logowanie odciskiem palca jest tylko jedną z wisienek na torcie. Wszystkie bankomaty za darmo w kraju, rabaty w sklepach, zwroty pieniężne za płatności bezgotówkowe, bony i darmowe bilety do kina. Luksusowe konto, które dla 99% użytkowników jest zupełnie darmowe.Warunki darmowości: 15 zł/mies za konto i kartę niepobierane, jeśli wykonasz 1 transakcję kartą lub BLIK i masz wpływ na konto 1000 zł.
Funkcjonalność
9
Opłaty
6.5
Dodatkowe korzyści
7
Zalety
Konfortowy panel klienta
Świetna aplikacja mobilna (BLIK, AndroidPay, HCE, logowanie odciskiem palca itd)
Wszystkie wpłatomaty i bankomaty w kraju za darmo
Zwroty pieniężne za płatności BLIK i kartą
Darmowe bony, zniżki w sklepach i bilety do kina
Darmowy debet na koncie do 7 dni
Lokata 4% na start
Dobra obsługa w oddziałach
Nieźle oprocentowane konto oszczędnościowe do 2,7%.
Wady
Pakiet dodatkowych korzyści płatny po roku
Konto z kartą może kosztować 15 zł jeśli nie spełni się warunków
Standardowe lokaty przeciętnie oprocentowane
Uciążliwy system logowania
7.5
Ocena
Sprawdź