Oceny czytelników2 Votes
4.1
Ocena

Miloan działa na rynku pożyczek od dłuższego czasu, zdobywając stałych, zadowolonych klientów. Udziela pożyczek na kwoty od 300 zł do 5000 zł. Pożyczki udzielane są na okres od 1 dnia do 30 dni. Pierwszą darmową pożyczkę otrzymasz na kwoty do 2500 zł.

Czy Miloan jest wiarygodną firmą?

Za szybkość i wygodę udzielania pożyczek, Miloan otrzymała Order Finansowy Home & Market w 2017 roku. Ta prestiżowa nagroda miesięcznika finansowego potwierdza dobrą opinię firmy jako odpowiedzialnego pożyczkodawcy. Firma działa zgodnie z przepisami prawa, a w szczególności zgodnie z ustawą antylichwiarską.

Miloan – ile gotówki dostaniesz?

Ile można pożyczyć?
Minimalna kwota 300 zł
Maksymalna kwota pierwszej pożyczki 2 500 zł
Maksymalna kwota kolejnych pożyczek 5 000 zł
Na jak długo można pożyczyć?
Minimalny okres 1 dzień
Maksymalny okres 30 dni
Możliwe jest przedłużenie terminu spłaty o 7, 14 lub 30 dni

W tej chwili w promocji, jeśli spłacisz pierwszą pożyczkę w zakładanym czasie, nie poniesiesz żadnych kosztów. Kolejne pożyczki są płatne i udzielane na 30 dni.

Czy pożyczka w Miloan jest droga?

Pierwsza pożyczka jest za darmo. Okres spłaty to 30 dni, z możliwością prolongaty (za dodatkową opłatą). W Miloan lojalni klienci otrzymują kody promocyjne, które pozwalają na obniżenie kosztów prowizji i oprocentowania. Pożyczka ma niskie oprocentowanie w wysokości 10%, do kosztów pożyczki dojdzie jeszcze prowizja w wysokości od 0% do 27.47% kwoty pożyczki.

Na jak długo najkorzystniej zaciągnąć pożyczkę w Miloan?

Najkorzystniej jest w tej chwili skorzystać z dostępnej promocji bez odsetek z okresem spłaty do 30 dni. Dzięki wygodnej spłacie, uzyskasz dobrą historię kredytową i łatwo otrzymasz kolejne pożyczki.

Która pożyczka Pożyczasz Okres spłaty Zwracasz Koszt
Pierwsza 2500 zł 30 dni 2500 zł 0 zł
Kolejna 3000 zł 15 dni  3630 zł 630 zł
Kolejna 3000 zł 30 dni 3 810 zł 810 zł

Różnica między 30 dniami spłaty a 15 dniami to 180 zł. Niby niewiele, ale trzeba wybrać opcję najkorzystniejszą w naszej sytuacji. Dla jednych ważny jest koszt, dla drugich możliwość spłaty w dłuższym terminie.Trzeba jednak pamiętać o tym, że odsetki za nieterminową spłatę to 14%.

Kto dostanie pożyczkę w Miloan?

Jakie warunki trzeba spełniać, żeby dostać pożyczkę?

 1. Musisz być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej z miejscem zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
 2. Być w wieku od 22 do 75 lat
 3. Uzyskać pozytywną ocenę zdolności kredytowej – weryfikowany jest BIK, BIG, KRD i ERIF

Jeśli chcesz sprawdzić czy informacje zawarte w BIK nie będą przeszkodą w staraniu się o pożyczkę, możesz sprawdzić to samodzielnie. Tu↵ dowiesz się jak to zrobić.

Kto NIE dostanie pożyczki w Miloan?

Wniosek o pożyczkę będzie odrzucony, jeśli:

 • Nie jesteś obywatelem polskim
 • Nie masz konta bankowego
 • Nie masz telefonu komórkowego
 • Źle wypełnisz wniosek
 • Nie przejdziesz weryfikacji w bazach dłużników

Jakie bazy dłużników sprawdza Miloan?

Przed udzieleniem pożyczki firma sprawdza informacje BIK, BIG, KRD i ERIF.

Zalety pożyczki w Miloan

 • Darmowa pierwsza pożyczka na kwotę do 2500 tys
 • Możesz refinansować pożyczkę
 • Częste promocje dla stałych klientów
 • Pożyczka dla osób do 75 lat
 • Pracują 7 dni w tygodniu

Wady Miloan

 • Sprawdza bardzo dokładnie bazy dłużników
 • Wyższe kwoty pożyczki dostępne dopiero w kolejnych pożyczkach

Opinie o Miloan

W większości (85%) opinii o Miloan jest pozytywna. To bardzo dobrze świadczy o firmie. Zdarzają się tez osoby niezadowolone i te komentarze tez możesz przeczytać poniżej.

Co mówią klienci o Miloan?:

 • zadowoleni

Firma, której zależy na kliencie i traktuje go z szacunkiem. Nie ma mowy o chamskiej obsłudze czy wprowadzaniu w błąd klienta. Wszystko na tip top. Polecam bardzo.

Aszka15/10/2018
 • rozsądni

Jestem zadowolony z firmy. Korzystałem z ich usług ponad 2 razy ale jestem pewien,ze nie będzie to ostatni raz (o ile będzie mi potrzebna kaska do pożyczenia). Uratowali mnie jak mi do wypłaty zabrakło czasu. Nie rozumiem tutaj pretensji o to,ze trzeba pożyczkę spłacić. Wiele osób bierze sobie pewnie jakieś maksymalne kwoty a potem narzeka, ze nie mają z czego spłacić. No sorry, ale jak bierze się pożyczkę to trzeba mieć świadomość, że trzeba będzie tę kasę oddać. Wszystko jest dla ludzi,ale dla ludzi rozsądnych!!!

Miłoszer 07.05.2018
 • krytyczni

Nie do końca jestem zadowolony. Brałem u nich pożyczkę pierwszy raz. Wnioskowałem o kwotę pożyczki 1500 zł. A dostałem….500 zł. Poza tym zależało mi na czasie.Wnioskowałem o pożyczkę o godzinie 8 z rana. O 18 dzwoniłem z przypomnieniem i powiedzieli, że przelew będzie jutro z rana. Był następnego dnia dopiero o godzinie 13. Dodatkowo zobaczyłem, że jest taka niska kwota a nie taka jaką chciałem dostać. Jak dla mnie szału tutaj nie ma.

Tomrok 20.04.2018

Trzeba przyznać, że każda firma udzielająca pożyczek może postąpić w ten sposób. Pożyczka udzielana jest na kwotę na jaką cię stać, a to niekoniecznie oznacza, że dostaniesz tyle ile wnioskujesz.

 • żyją pożyczkami

Wniosek odrzucony i nie wiem z jakiego powodu. Brałem tam pożyczkę w zeszłym roku 2 razy. Nie było wtedy żadnego problemu. W tym roku składam podanie pewien, że również dostanę pożyczkę i nie. Wniosek odrzucony i najgorsze jest to,ze nie wiem z jakiego powodu go odrzucili. Dzwoniłem to przez telefon nie potrafili mi powiedzieć czemu się tak stało. Po prostu tłumaczą to wiecznie jednym i tym samym: brak zdolności kredytowej.

Zlamas 16.02.2018

Trudno się odnieść do sytuacji bez znajomości szczegółów, ale widocznie zdolność kredytowa nie pozwalała na udzielenie pożyczki. Ciężko mi uwierzyć w to, że firma, która się tym zajmuje nie udzieli pożyczki osobie z dobrą zdolnością kredytową.

Zawsze możesz spotkać się z odmową, dlatego są inne firmy pożyczkowe, które też udzielają darmowych pożyczek.

 

Kliknij tu ⇒ wniosek o pożyczkę w Miloan

 

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Pieniądze są na koncie nawet do 15 minut, maksymalny termin to 48h w dni robocze.

Tak, BIK,BIG, KRD, ERIF.

Tak, firma długo działa na rynku i ma dobre opinie. Działa zgodnie z przepisami prawa.

Nie. Kolejną pożyczkę możesz wziąć nawet na następny dzień, jeśli poprzednią spłaciłeś w terminie.

Tak, możesz refinansować pożyczkę – zadzwoń pod ten nr: 533 100 533.

Godziny pracy:

poniedziałek – niedziela: 8:00-20:00

Dokładna nazwa firmy:

Miloan Polska Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 39, 02-672 Warszawa

e-mail: kontakt@miloan.pl
tel. kontaktowy: 533 100 533

Strona WWW: miloan.pl

NIP: 5223060869

KRS: 0000613477

REGON: 36423613700000


Opinia Rekina o Miloan

Miloan mimo nie najdłuższego stażu na rynku, zdobył dobrą opinię i stałych klientów. Pierwsza pożyczka jest za darmo, kolejne są oprocentowane, ale zwiększa się kwota o jaką możesz się starać.  Dodatkowo dla stałych klientów przygotowano promocyjne kody zmniejszające oprocentowanie lub prowizję. Kody są ważne 30 dni a otrzymujesz je sms-owo. To, że firma działa 7 dni w tygodniu, pozwala na szybkie rozpatrywanie wniosków i stały kontakt z obsługą klienta. Niestety Miloan ma konto tylko w jednym banku więc musimy liczyć się z tym, że przelew może iść dłużej – nawet do 48 h.

Z Miloan z pewnością będą zadowoleni klienci powyżej 70 roku życia, bo też mogą ubiegać się o pożyczkę na nagłe wydatki. Złożenie wniosku jest proste i trwa kilka minut. Trzeba mieć tylko dowód, telefon komórkowy na który otrzymamy kod SMS do logowania i konto na siebie (nie może być wspólne). Decyzję o udzieleniu pożyczki otrzymasz mailowo, a pieniądze zostaną przekazane na twoje konto.

Jak dostać pożyczkę w Miloan?

Kliknij ⇐i wypełnij wniosek. Nie zapomnij przygotować dowodu osobistego. Zaciągnięcie pożyczki jest proste, ale jeśli czujesz, że może sprawić Ci to trudność, skorzystaj z instrukcji jak krok po kroku i zobacz jak wygląda wniosek o pożyczkę w Miloan.

Masz pytanie? Śmiało pisz w komentarzach. Napisz swoją opinię, na pewno pomoże innym w wyborze pożyczki.

Podsumowanie
Pierwsza pożyczka jest bezpłatna. W obecnej ofercie termin spłaty pożyczki to 30 dni. Można refinansować pożyczkę. Pożyczki udzielane są do 75 roku życia. Dla stałych klientów dostępne kody promocyjne ze zniżkami na prowizję lub oprocentowanie. Firma sprawdza bazy dłużników. Obsługa klienta dostępna jest 7 dni w tygodniu.
Przyznawalność
Cena pożyczki
Szybkość wypłaty
Biurokracja
Dodatkowe korzyści
Oceny czytelników2 Votes
Zalety
Pierwsza pożyczka jest darmowa
Pożyczka udzielana jest nawet osobą do 75 roku życia
Możliwość refinansowania pożyczki
Szybka decyzja kredytowa
Konkursy dla stałych klientów
Biuro czynne 7 dni w tygodniu
Wady
Firma bardzo dokładnie weryfikuje bazy dłużników
Kwoty powyżej 2500 zł tylko dla stałych klientów
Kolejne pożyczki są oprocentowane
Maja konto tylko w jednym banku
4.1
Ocena