Oceny czytelników20
3.9
Ocena
Sprawdź

Kredyty gotówkowe w Eurobank są popularne z powodu elastyczności wobec kredytobiorców. W artykule dowiesz się jakie wymagania trzeba spełnić aby otrzymać kredyt gotówkowy w Eurobanku. Dowiesz się także czy opłaca się zaciągać pożyczkę gotówkową w tym banku. Na początek podam Ci najważniejsze parametry kredytu.

Ile gotówki dostaniesz w Eurobank?

 • Maksymalna kwota kredytu to max 120 000 zł
 • Minimalna kwota kredytu to 500 zł
 • Możesz spłacić wcześniej kredyt bez dodatkowych kosztów

Na jak długo jest udzielny kredyt gotówkowy Eurobank?

 • Okres kredytowania to maksymalnie 9 lat.

Koszt kredytu gotówkowego w Eurobank

Dużą zaleta Eurobanku jest oprocentowanie stałe nawet do 9  lat co oznacza, że twoje raty kredytu nie wzrosną. To rzadko spotykane na rynku. Do kredytu dołączane jest zawsze konto osobiste (Activ najtańsze), które może być darmowe po przekierowaniu wynagrodzenia.

Oprocentowanie stałe 7,2% – 10%
Prowizja 9-15%
Opłata przygotowawcza 100 zł
Obowiązkowe ubezpieczenie ok 15% jeśli dochód miesięczny niższy niż 3000 zł brutto
Dodatkowe opłaty
Konto ROR 0 zł (jeśli przekierowane wynagrodzenie)
Rachunek do spłaty kredytu 0 zł
Prowizja za wcześniejszą spłatę 0 zł
Opłata za restrukturyzację kredytu 85 zł
Opłata za zmianę dnia spłaty raty 20 zł
Monit 15-19 zł

Czy dostaniesz kredyt gotówkowy w Eurobanku ?

Na 100 złożonych wniosków kredytowych w banku, 12 kończy się wypłaceniem kredytu (złóż wniosek online w banku). Dla porównania dla moich czytelników pozyskuje kredyty z Eurobank gdzie 91% – czyli prawie każdy złożony wniosek kończy się uzyskaniem ostatecznej pozytywnej decyzji kredytowej i wypłatą gotówki. Minimalna wnioskowana kwota kredytu do obsługi indywidualnej przeze mnie to 20 000 zł (prześlij zgłoszenie do mnie).

baner bank Pekao

Eurobank przy kalkulacji twoich zarobków łączy różne źródła zarobkowania. To duży plus. Jednak jeśli twoje udokumentowane dochody wynoszą mniej niż 3000 zł brutto to nie jesteś mile widziany, co oznacza, że oferta będzie kiepska. W Eurobanku z BIK-iem poniżej 430 pkt też raczej nie masz czego szukać chyba, że małego kredytu. Z tymże małe kwoty kredytu do 5000 zł nie cieszą się taką popularnością jak pożyczki pozabankowe na raty. Tam o uzyskanie pożyczki jest dużo łatwiej.

Jeśli liczysz na kredyt bez zaświadczeń w Eurobanku to trafiłeś pod zły adres. Bank dopuszcza możliwość nie dostarczania zaświadczenia o zarobkach do ok 50 tys zł kwoty kredytu razem z kredytowanymi kosztami. Zgoda współmałżonka też nie jest wymagana do tej kwoty kredytu.

Jaki dochód akceptuje Eurobank ?

Eurobank akceptuje wiele źródeł dochodu źródła dochodów: umowę o pracę, dochody z prowadzenia działalności gospodarczej, emeryturę, zasiłek przedemerytalny, rentę, umowy cywilno-prawne oraz umowy najmu/dzierżawy. Bank przy kalkulacji zdolności kredytowej łączy dochody z różnych źródeł jak już wspominałem.

Osoby pracujące zagranicą mogą liczyć na uzyskanie kredytu gotówkowego w Eurobanku tylko teoretycznie. Bank akceptuje bowiem dochód pod warunkiem rozliczania go w Urzędzie Skarbowym na terytorium Polski. Firma, w której jesteś zatrudniony powinna posiadać przedstawicielstwo w Polsce. Wymagane jest również, aby firma posiadała numer NIP i REGON.

Zawodowi kierowcy mogą liczyć na to, że ich diety będą w wysokości 50% wzięte pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej. Oczywiście muszą być odpowiednio udokumentowane.

Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą mają trochę udogodnień w Eurobanku. Ich dochód może być dokumentowany zamiennie różnymi dokumentami, czasami wystarczy księga przychodów i rozchodów. Aby uzyskać kredyt w Eurobanku musisz prowadzić działalność przez minimum 6 miesięcy i pokazać dobry zysk. Inne banki wymagają 12 miesięcy.

Najczęstsze powody odmowy udzielenia kredytu gotówkowego w Eurobank

Choć oficjalnie bank mówi, że wystarczy dochód minimum 380 zł miesięcznie aby uzyskać jakikolwiek kredyt to można praktyka pokazuje to bank niechętnie kredytuje osoby z niskimi dochodami czy zdolnością kredytową „na pograniczu”. w każdym razie gorsi kredytobiorcy muszą liczyć się z tym, że dostaną konto osobiste i ubezpieczenia w pakiecie. Możesz sobie tez poczytać z jakiego powodu najczęściej banki odmawiają udzielenia kredytu.

Po jakim czasie możesz znów wnioskować o kredyt w Eurobanku?

Po uzyskaniu decyzji negatywnej musi minąć minimum 3 miesiące abyś mógł ponownie ubiegać się o pożyczkę. To nie problem bowiem możesz skorzystać z ofert kredytowych innych banków lub pożyczek pozabankowych na raty z okresem kredytowania do 4 lat.

Zalety kredytu gotówkowego Eurobank

 • Oprocentowanie stałe, tak więc twoja rata nie wzrośnie
 • Bank akceptuje kredytobiorców do 79 roku życia (choć na długi czas kredytowania nie ma co liczyć w takim wieku)
 • Darmowa wcześniejsza spłata kredytu
 • Środki wypłacane nawet w ten sam dzień po podpisaniu umowy kredytowej

Wady kredytu gotówkowego Eurobank

 • Maksymalny okres kredytowania to 9 lat
 • Zazwyczaj dorzucane konto osobiste i ubezpieczenie
 • Przeciętna akceptowalność wniosków

Opinia o kredycie gotówkowym Eurobank

Pożyczka gotówkowa Eurobank to atrakcyjna oferta szczególnie dla tych, którzy nie chcą doświadczyć tego co frankowicze – wzrostu płaconych rat. Chociażby dlatego warto złożyć tutaj wniosek. Pamiętaj jednak aby nie składać więcej niż trzech wniosków w bankach ponieważ przez to obniżasz swoją zdolność kredytową, a w niektórych bankach możesz przez to otrzymać nawet decyzję negatywną np. PKO BP odrzuca z automatu takie osoby.

W komentarzach na dole strony możesz zostawić swoją opinię o kredycie gotówkowym Eurobanku

Jak złożyć wniosek o kredyt w Eurobank?

Są dwie opcje.

 1. Możesz samodzielnie złożyć wniosek na tej stronie Eurobanku.
 2. Druga opcja jest przeznaczona tylko dla osób, które konsolidują minimum 70 000 zł.  Szanse uzyskania są dużo wyższe niż robiłbyś to na własną rękę. Za darmo pozyskuje kredyt konsolidacyjny dla czytelników (i zajmuje się całą papierologią). Jeśli chcesz, zgłoś się do mnie tutaj.
Kredyt gotówkowy Eurobank
Podsumowanie
Eurobank oferuje oprocentowanie stałe dzięki czemu twoja rata kredytu nie wzrośnie. Głównym minusem jest maksymalny okres kredytowania 9 lat i dołączane konto osobiste (jest darmowa opcja).
Koszt kredytu
Przyznawalność
Oceny czytelników20
Zalety
Wady
3.9
Ocena
Sprawdź