Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy

Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy 2018-01-25T21:55:41+00:00

Wypełnij formularz:

Odpowiedz na parę pytań proszę:

Średnie wynagrodzenie z ostatnich 3 miesięcy (PLN/netto):
Nazwa banku, do którego wpływa twoje wynagrodzenie:
Źródło uzyskiwania dochodów:
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty:
Suma miesięcznych zobowiązań kredytowych:
Czy spłacałeś poprzednie kredyty w terminie? Jeśli znasz swoją punktację w BIK - wpisz:
Gdzie składałeś wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach?
Akceptuję wszystkie wymagane zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie...
Wyrażam zgodę na używanie...

Ponad 1000 osób skorzystało z mojej pomocy

Dotychczas zawsze brałam kredyt w swoim banku tj. BZWBK. Warunki cenowe jakie uzyskałam na kredyt 50 000  zł przez pana Szymona były prawie dwa razy lepsze niż kredyty w moim banku. RRSO w moim banku wyniosło 18,5%, a w ofertach banków od pana Szymona 9,85%. Serdecznie dziękuję za załatwienie wszelkich formalności!

Beata G., 53 lata, Wrocław, Kierownik Dyskontu

Dostałem dwie odmowy udzielenia kredytu zanim zleciłem pozyskanie kredytu Rekinowi Finansów. Dostałem dokładnie 160 000 zł czyli tyle ile chciałem, na bardzo dobrych warunkach. Dziękuję całemu zespołowi Rekina za profesjonalną pomoc.

Mariusz S, 37 lat, Warszawa, Właściciel firmy odzieżowej

Jestem czytelniczką Rekina Finansów od 2 lat, więc zamiast do swojego banku postanowiłam, żeby to Rekin znalazł mi najtańszy kredyt. Efekt? Dostałam najtańszy kredyt w swoim życiu. Dodatkowo dziękuję za obszerne wyjaśnienia i opiekę. Zespół Rekina zadbał o wszystko, mi pozostało tylko podpisanie wynegocjowanej umowy kredytowej. Gorąco polecam wszystkim znajomym Rekina.

Justyna, 27 lat, Gdańsk, Specjalista ds windykacji

Kredyt gotówkowy Rekin Finansów

Co zyskasz ?

  • Indywidualne porównanie

  • Najtańszy kredyt

  • 8-krotnie większa szansa na kredyt

  • do 100% formalności online
  • Osobista opieka zespołu Rekina

  • Bezpieczeństwo i prywatność

  • Brak zapytań do BIK

Najczęstsze pytania

Nie ma absolutnie żadnych opłat – ani za konsultację, ani za pozyskanie kredytu.

Mój zespół pracuje w każdy dzień roboczy od 9 do 17 lub dłużej. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie maksymalnie do 4 godzin w dni robocze. Sporadycznie może to trwać dłużej.

Najczęściej problemem jest to, że w pola liczbowe np. z kwotami wpisujesz litery lub inne znaki. Sprawdź to w pierwszej kolejności proszę.

Jeśli po wysłaniu, dane z formularza nie zniknęły skontaktuj się tutaj. Oddzwonimy.

326
Dodaj komentarz

147 Wątków
179 Odpowiedzi w wątkach
26 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
148 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Dawid

Witam czy przy kwocie kredytu 20000zl na okres 48 miesięcy całkowity koszt kredytu 24600 to w miarę dobry wynik ? Bang BGŻ

Łukasz

Witam, chcemy z żoną wziąć pożyczkę gotówkową na kwotę 150 tyś na 120 lub więcej miesięcy. Nasz wspólny dochód to około 7 tyś netto. Mamy obecnie spłacane pożyczki gotówkowe na kwotę około 50 tyś na 4 lata – żona i 7,5 tyś – ja spłacane regularnie i w przypadku kiedy byłaby realna szansa na dostanie takiej pożyczki, nasze zobowiązania spłacimy przed czasem lub przynajmniej to żony. Żona umowa na nieokreślony, moja określony, ale następna już powinna być na nieokreślony. Mamy oboje historię kredytową, wszystko spłacane na czas. Jest realna szansa na taką pożyczkę i czy jest szansa na ratę poniżej… Czytaj więcej »

Maciej

Witam, majac konto w banku PEKAO S.A przy koncie walutowym (pracuje za granica) zarabiajac srednio 7200 zl jest duza szansa na otrzymanie kredytu w wysokosci 25000 zl na okres 24 msc ?

jan

witam,czy istnieje mozliwosc skonsolidowania chwilowek ?zarobki 2120 zl na czas nie okreslony, zona umwa na rok najnizsza krajowa 3dzieci moze pod hipoteke? kwota kredytu 90tys

Magdalena

Witam, jestem panną i chciałabym wziąć kredyt gotówkowy, na kwotę 8tys i okres 30msc , moja srednia zarobków z trzech ostanich miesięcy to 2200 zl.Posiadam kartę kredytową na maksymalną kwotę 3tys , z czego 2tys były wzięte w systemie ratalnym i są spłacane regularnie co miesiąc. Nie mam żadnych innych zobowiązań. Posiadam umowę o pracę na czas określony pracuję w tej samej firmie od ponad dwóch lat, umowa kończy się listopadzie 2019 r i następna powinna być na czas nieokreślony są na nią duze szanse, poniewaz zajmuje stanowisko kierownicze, niestety firma nie wystawia promesy. Czy są szanse na otrzymanie kredytu… Czytaj więcej »