Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy

Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy 2018-01-25T21:55:41+00:00

Wypełnij formularz:

Odpowiedz na parę pytań proszę:

Średnie wynagrodzenie z ostatnich 3 miesięcy (PLN/netto):
Nazwa banku, do którego wpływa twoje wynagrodzenie:
Źródło uzyskiwania dochodów:
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty:
Suma miesięcznych zobowiązań kredytowych:
Czy spłacałeś poprzednie kredyty w terminie? Jeśli znasz swoją punktację w BIK - wpisz:
Gdzie składałeś wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach?

Ponad 1000 osób skorzystało z mojej pomocy

Dotychczas zawsze brałam kredyt w swoim banku tj. BZWBK. Warunki cenowe jakie uzyskałam na kredyt 50 000  zł przez pana Szymona były prawie dwa razy lepsze niż kredyty w moim banku. RRSO w moim banku wyniosło 18,5%, a w ofertach banków od pana Szymona 9,85%. Serdecznie dziękuję za załatwienie wszelkich formalności!

Beata G., 53 lata, Wrocław, Kierownik Dyskontu

Dostałem dwie odmowy udzielenia kredytu zanim zleciłem pozyskanie kredytu Rekinowi Finansów. Dostałem dokładnie 160 000 zł czyli tyle ile chciałem, na bardzo dobrych warunkach. Dziękuję całemu zespołowi Rekina za profesjonalną pomoc.

Mariusz S, 37 lat, Warszawa, Właściciel firmy odzieżowej

Jestem czytelniczką Rekina Finansów od 2 lat, więc zamiast do swojego banku postanowiłam, żeby to Rekin znalazł mi najtańszy kredyt. Efekt? Dostałam najtańszy kredyt w swoim życiu. Dodatkowo dziękuję za obszerne wyjaśnienia i opiekę. Zespół Rekina zadbał o wszystko, mi pozostało tylko podpisanie wynegocjowanej umowy kredytowej. Gorąco polecam wszystkim znajomym Rekina.

Justyna, 27 lat, Gdańsk, Specjalista ds windykacji

Kredyt gotówkowy Rekin Finansów

Co zyskasz ?

  • Indywidualne porównanie

  • Najtańszy kredyt

  • 8-krotnie większa szansa na kredyt

  • do 100% formalności online
  • Osobista opieka zespołu Rekina

  • Bezpieczeństwo i prywatność

  • Brak zapytań do BIK

Najczęstsze pytania

Nie ma absolutnie żadnych opłat – ani za konsultację, ani za pozyskanie kredytu.

Mój zespół pracuje w każdy dzień roboczy od 9 do 17 lub dłużej. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie maksymalnie do 4 godzin w dni robocze. Sporadycznie może to trwać dłużej.

Najczęściej problemem jest to, że w pola liczbowe np. z kwotami wpisujesz litery lub inne znaki. Sprawdź to w pierwszej kolejności proszę.

Jeśli po wysłaniu, dane z formularza nie zniknęły skontaktuj się tutaj. Oddzwonimy.

Dodaj komentarz

200 komentarzy do "Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Witam kredyt z byłym kończy mi się w czerwcu 2018r.Pracuje na stałe od 1993 do tej pory zarobki 2100 zł. Chciała bym kredyt na ok 50 000 zł czy to jest możliwe przy nie wysokich dochodach .

Witam. Potrzebowałbym 10tys na auto. Mam już kredyt ratalny spłacany regularnie ale za młodu popsułem sobie historię. Pracuje na umowę o pracę. Mam też prywatne dochody z naprawy sprzętu GSM. Czy mógłby Pan pomoc.

Witam mam 26 lat dochód 2500 zł netto i umowę o pracę na czas nieokreślony..trzy miesiące temu wziełam kredyt gotówkowy na 30000 tys z ratą 465zł.. Chciałam wziąść więcej ale nie mogłam bo to był mój pierwszy kredyt. Czy mam szanse teraz starać się o drugi w takiej samej kwocie 30.000tys?

Witam, Mam pytanie pracujemy z żona oboje na umowy o pracę z tym, że żona obecnie jest na urlopie macierzynskim, umowa o prace na kolejne dwa lata. Ja mam dwie umowy- umowę o pracę oraz dodatkowo umowę zlecenie w jednej firmie. Umowa o prace 2600 brutto,oraz umowa zlecenie na 4 h dziennie po 12 zł brutto/h, żona minimala tj. 2100 brutto. Mamy dwa kredyty 380 zł w Santanderze oraz Wonga 1 tyś złotych 12 rat po 180 zł. Dodatkowo jakieś dwie rzeczy na raty ok 110 zł . Co do historii kredytowej żona od zawsze ma ok, ja kilka lat… Czytaj więcej »

Witam jestem zasłużona mam parę pożyczek. Pracuje od 3 miesięcy mam opcje promenasy zatrudnienia zarabiam koło 2000 netto. Czy mam szansę na kredyt konsolidacyjny koło 20 tysięcy oraz koło 20 tysięcy na dowolny cel?