Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy

Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy 2018-01-25T21:55:41+00:00

Wypełnij formularz:

Odpowiedz na parę pytań proszę:

Średnie wynagrodzenie z ostatnich 3 miesięcy (PLN/netto):
Nazwa banku, do którego wpływa twoje wynagrodzenie:
Źródło uzyskiwania dochodów:
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty:
Suma miesięcznych zobowiązań kredytowych:
Czy spłacałeś poprzednie kredyty w terminie? Jeśli znasz swoją punktację w BIK - wpisz:
Gdzie składałeś wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach?
Akceptuję wszystkie wymagane zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie...
Wyrażam zgodę na używanie...

Ponad 1000 osób skorzystało z mojej pomocy

Dotychczas zawsze brałam kredyt w swoim banku tj. BZWBK. Warunki cenowe jakie uzyskałam na kredyt 50 000  zł przez pana Szymona były prawie dwa razy lepsze niż kredyty w moim banku. RRSO w moim banku wyniosło 18,5%, a w ofertach banków od pana Szymona 9,85%. Serdecznie dziękuję za załatwienie wszelkich formalności!

Beata G., 53 lata, Wrocław, Kierownik Dyskontu

Dostałem dwie odmowy udzielenia kredytu zanim zleciłem pozyskanie kredytu Rekinowi Finansów. Dostałem dokładnie 160 000 zł czyli tyle ile chciałem, na bardzo dobrych warunkach. Dziękuję całemu zespołowi Rekina za profesjonalną pomoc.

Mariusz S, 37 lat, Warszawa, Właściciel firmy odzieżowej

Jestem czytelniczką Rekina Finansów od 2 lat, więc zamiast do swojego banku postanowiłam, żeby to Rekin znalazł mi najtańszy kredyt. Efekt? Dostałam najtańszy kredyt w swoim życiu. Dodatkowo dziękuję za obszerne wyjaśnienia i opiekę. Zespół Rekina zadbał o wszystko, mi pozostało tylko podpisanie wynegocjowanej umowy kredytowej. Gorąco polecam wszystkim znajomym Rekina.

Justyna, 27 lat, Gdańsk, Specjalista ds windykacji

Kredyt gotówkowy Rekin Finansów

Co zyskasz ?

  • Indywidualne porównanie

  • Najtańszy kredyt

  • 8-krotnie większa szansa na kredyt

  • do 100% formalności online
  • Osobista opieka zespołu Rekina

  • Bezpieczeństwo i prywatność

  • Brak zapytań do BIK

Najczęstsze pytania

Nie ma absolutnie żadnych opłat – ani za konsultację, ani za pozyskanie kredytu.

Mój zespół pracuje w każdy dzień roboczy od 9 do 17 lub dłużej. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie maksymalnie do 4 godzin w dni robocze. Sporadycznie może to trwać dłużej.

Najczęściej problemem jest to, że w pola liczbowe np. z kwotami wpisujesz litery lub inne znaki. Sprawdź to w pierwszej kolejności proszę.

Jeśli po wysłaniu, dane z formularza nie zniknęły skontaktuj się tutaj. Oddzwonimy.

Dodaj komentarz

264 komentarzy do "Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Witam Państwo, mam pytanie czy jest możliwość wziąść kredyt od państwa na wysokości około 50-100 tysięcy na małą ratą przez długich lata także mam dług nie mogę wziąść kredyt w banku salonie.

Witam. Mam kredyt gotówkowy w wysokości 11 000 zł plus opłaty około 3000 zł w Aliorbank na trzy lata. Rata wynosi 385 zł. Zostało mi do spłacenia 7 000 zł i chciałabym dobrać kolejne 7 000 zł. Czy w innych bankach mogę liczyć na lepszą ofertę, przenosząc dotychczasowy kredyt?

Witam, mam 23lata, tworze sobie „historie” kredytowa. Na poczatku roku wzialem moj pierwszy kredyt ratalny w CreditAgricole bedac zatrudniony w polskiej firmie na czas nieokreslony. Od 10 kwietnia jestem na umowie na czas nieokreslony w niemieckiej firmie (netto minimum 5,8tys zlotych – wahania w zaleznosci od kursu euro oraz wypracowanych godzin) i tu pojawil sie problem, bo posiadam konta osobiste w bankach BZWBK oraz CA, na obu jest ruch (pieniadze wchodza i wychodza), a nie moge otrzymac kredytu ratalnego, a wiec czy jest jakas szansa abym mogl cos w takiej sytuacji wziac na raty badz kredyt gotowkowy ? co prawda… Czytaj więcej »
Witam. Od dłuższego czasu interesujemy się kredytem hipoteczny razem z partnerem na budowę domu. Nie jesteśmy małżeństwem na razie. Dużo czytam ale już od czytania boli mnie głowa i nie wiemy co mamy robić. Obecnie tylko partner pracuje na umowę o prace na czas nieokreslony. Ja zajmuje się dziećmi. Mamy 1 swoje własne. Ja mam 1 z poprzedniego związku i on ma 1 z poprzedniego związku. Razem jest na 5 osób. Na nasze pierwsze dzieci dostajemy alimenty ja 500zl partner 650 na nasze wspólne dziecko 500+. Partner zarabia 5800 netto. Chcieli myśmy wziąć kredyt na kwotę 300tys. Za ta kwotę… Czytaj więcej »

Czy wgl jest realne ze dostaniemy cokolwiek. Ja za 2 lata wracam do pracy. Wiec dochody wzrosną o 2tys.akurat splacili bysmy te 70.

Witam. Miałem zaległości w BIK, które nadal są widoczne dla banków, mimo tego w 2017 roku dostałem kredyt gotówkowy, którego saldo na dzień dzisiejszy wynosi 50tyś. Czy istnieje szansa uzyskania kredytu pod zastaw (rozbudowywanego aktualnie domu), kredytu który skonsolidowałby posiadany kredyt dobierając ok 100tyś? Zarabiam ok 3500 netto z umowy o pracę, która kończy się w tym miesiącu i zostanie przedłużona na kolejne 3 lata. W obecnym zakładzie pracy mam podpisaną również umowę zlecenie i przychody z niej to 400-500zł miesięcznie. Dodam, że na nieruchomości widnieje służebność osobowa a osoba posiada umowę o pracę na czas nieokreślony i zarobki na… Czytaj więcej »