Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy

Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy 2018-01-25T21:55:41+00:00

Wypełnij formularz:

Odpowiedz na parę pytań proszę:

Średnie wynagrodzenie z ostatnich 3 miesięcy (PLN/netto):
Nazwa banku, do którego wpływa twoje wynagrodzenie:
Źródło uzyskiwania dochodów:
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty:
Suma miesięcznych zobowiązań kredytowych:
Czy spłacałeś poprzednie kredyty w terminie? Jeśli znasz swoją punktację w BIK - wpisz:
Gdzie składałeś wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach?

Ponad 1000 osób skorzystało z mojej pomocy

Dotychczas zawsze brałam kredyt w swoim banku tj. BZWBK. Warunki cenowe jakie uzyskałam na kredyt 50 000  zł przez pana Szymona były prawie dwa razy lepsze niż kredyty w moim banku. RRSO w moim banku wyniosło 18,5%, a w ofertach banków od pana Szymona 9,85%. Serdecznie dziękuję za załatwienie wszelkich formalności!

Beata G., 53 lata, Wrocław, Kierownik Dyskontu

Dostałem dwie odmowy udzielenia kredytu zanim zleciłem pozyskanie kredytu Rekinowi Finansów. Dostałem dokładnie 160 000 zł czyli tyle ile chciałem, na bardzo dobrych warunkach. Dziękuję całemu zespołowi Rekina za profesjonalną pomoc.

Mariusz S, 37 lat, Warszawa, Właściciel firmy odzieżowej

Jestem czytelniczką Rekina Finansów od 2 lat, więc zamiast do swojego banku postanowiłam, żeby to Rekin znalazł mi najtańszy kredyt. Efekt? Dostałam najtańszy kredyt w swoim życiu. Dodatkowo dziękuję za obszerne wyjaśnienia i opiekę. Zespół Rekina zadbał o wszystko, mi pozostało tylko podpisanie wynegocjowanej umowy kredytowej. Gorąco polecam wszystkim znajomym Rekina.

Justyna, 27 lat, Gdańsk, Specjalista ds windykacji

Kredyt gotówkowy Rekin Finansów

Co zyskasz ?

  • Indywidualne porównanie

  • Najtańszy kredyt

  • 8-krotnie większa szansa na kredyt

  • do 100% formalności online
  • Osobista opieka zespołu Rekina

  • Bezpieczeństwo i prywatność

  • Brak zapytań do BIK

Najczęstsze pytania

Nie ma absolutnie żadnych opłat – ani za konsultację, ani za pozyskanie kredytu.

Mój zespół pracuje w każdy dzień roboczy od 9 do 17 lub dłużej. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie maksymalnie do 4 godzin w dni robocze. Sporadycznie może to trwać dłużej.

Najczęściej problemem jest to, że w pola liczbowe np. z kwotami wpisujesz litery lub inne znaki. Sprawdź to w pierwszej kolejności proszę.

Jeśli po wysłaniu, dane z formularza nie zniknęły skontaktuj się tutaj. Oddzwonimy.

Dodaj komentarz

166 komentarzy do "Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Witam zarabiam 3000 netto mam umowę na 3 lata, żona nie pracuje nie mamy dzieci czy mam szanse na kredyt chcialbym ok. 30000 to byłby mój pierwszy kredyt.

Witam. Mój mąż ma umowę na czas nieokreslony, zarabia 2500 netto. Ja nie pracuję. Mamy jedno dziecko. Czy mamy szansę dostac kredyt gotowkowy 40 000 zł z ratami rozlozonymi na 5-7 lat ?

Witam. Mój mąż ma umowę o pracę na czas nieokreślony w Niemczech. Jest kierowcą ciężarówki.. na konto walutowe wpada stała pensja 1800 euro miesięcznie. Budujemy dom i chcielibyśmy go jak najszybciej skończyć.. chodzimy po bankach ale hipotecznego nie udzielają jeżeli zarabia się w euro albo np w alior banku trzeba zarabiać 20 tys zł mies. żeby taki kredyt dostać więc zostaje nam kredyt gotówkowy. Jeszcze się zastanawiamy nad kwotą ale jeśli chcielibyśmy wziąć kredyt np tą maksymalną kwotę 200 tys to mamy taką szansę przy tych zarobkach (3os rodzina)??
Bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam

Witam mam pytanie czy przy zarobkach 5000 brutto miesiecznie miabym szanse dostać kredyt gotówkowy w wysokości 150 tysiecy na 10 lat.obecnie spłacam kredyt w wysokości 4000zł zostało mi jeszcze 1600zł do spłaty ale na dniach urególuje.z tego co wiem w biku nie jestem.prosze o odpowiedz

Witam jestem w biku pracuje i zarabiam 3500tys miesięcznie umowa na czas nieokreślony czy dostanę gdzie kredyt