Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy

Darmowa Konsultacja Rekina – kredyt gotówkowy2018-01-25T21:55:41+00:00

Wypełnij formularz:

Odpowiedz na parę pytań proszę:

Średnie wynagrodzenie z ostatnich 3 miesięcy (PLN/netto):
Nazwa banku, do którego wpływa twoje wynagrodzenie:
Źródło uzyskiwania dochodów:
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty:
Suma miesięcznych zobowiązań kredytowych:
Czy spłacałeś poprzednie kredyty w terminie? Jeśli znasz swoją punktację w BIK - wpisz:
Gdzie składałeś wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach?
Akceptuję wszystkie wymagane zgody
Wyrażam zgodę na przetwarzanie...
Wyrażam zgodę na otrzymywanie...
Wyrażam zgodę na używanie...

Ponad 1000 osób skorzystało z mojej pomocy

Dotychczas zawsze brałam kredyt w swoim banku tj. BZWBK. Warunki cenowe jakie uzyskałam na kredyt 50 000  zł przez pana Szymona były prawie dwa razy lepsze niż kredyty w moim banku. RRSO w moim banku wyniosło 18,5%, a w ofertach banków od pana Szymona 9,85%. Serdecznie dziękuję za załatwienie wszelkich formalności!

Beata G., 53 lata, Wrocław, Kierownik Dyskontu

Dostałem dwie odmowy udzielenia kredytu zanim zleciłem pozyskanie kredytu Rekinowi Finansów. Dostałem dokładnie 160 000 zł czyli tyle ile chciałem, na bardzo dobrych warunkach. Dziękuję całemu zespołowi Rekina za profesjonalną pomoc.

Mariusz S, 37 lat, Warszawa, Właściciel firmy odzieżowej

Jestem czytelniczką Rekina Finansów od 2 lat, więc zamiast do swojego banku postanowiłam, żeby to Rekin znalazł mi najtańszy kredyt. Efekt? Dostałam najtańszy kredyt w swoim życiu. Dodatkowo dziękuję za obszerne wyjaśnienia i opiekę. Zespół Rekina zadbał o wszystko, mi pozostało tylko podpisanie wynegocjowanej umowy kredytowej. Gorąco polecam wszystkim znajomym Rekina.

Justyna, 27 lat, Gdańsk, Specjalista ds windykacji

Kredyt gotówkowy Rekin Finansów

Co zyskasz ?

  • Indywidualne porównanie

  • Najtańszy kredyt

  • 8-krotnie większa szansa na kredyt

  • do 100% formalności online
  • Osobista opieka zespołu Rekina

  • Bezpieczeństwo i prywatność

  • Brak zapytań do BIK

Najczęstsze pytania

Nie ma absolutnie żadnych opłat – ani za konsultację, ani za pozyskanie kredytu.

Mój zespół pracuje w każdy dzień roboczy od 9 do 17 lub dłużej. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie maksymalnie do 4 godzin w dni robocze. Sporadycznie może to trwać dłużej.

Najczęściej problemem jest to, że w pola liczbowe np. z kwotami wpisujesz litery lub inne znaki. Sprawdź to w pierwszej kolejności proszę.

Jeśli po wysłaniu, dane z formularza nie zniknęły skontaktuj się tutaj. Oddzwonimy.

345
Dodaj komentarz

156 Wątków
189 Odpowiedzi w wątkach
26 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
157 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Artur

Dzień dobry
Chciałbym zapytać czy tato w wieku 67 lat jest wstanie wziąć jeszcze kredyt ? Jest na emeryturze ma jej ok 1100zł na rękę. Nigdy nie brał kredytu nie m żadnych obciążeń w tym względzie.Chciałby wziąć ok 20 tysięcy kredytu na okres ok 60 miesięcy. Problem polega na tym że nie słyszy i telefonicznie nie porozmawia.

Katarzyna

Hej. Chciałabym skonsolidowac wszystkie swoje chwilowki i kredyty plus 20000 wolnych środków. Łącznie koło 100 000. Mam działalność, oficjalnie ok 6000 miesięcznie, miałam w lipcu na miesiąc zawieszona działalność, chce kredyt na slub i wymianę auta i skonsolidowanie pożyczek. Żadnych zaległości w ZUS i US. Żadnych opłat miesięcznych związanych z utrzymaniem domu-tym zajmuje się narzeczony

Ewa

Witam. Potrzebujemy z mężem pożyczki gotówkowej na 100000zl. Mamy umowy na najniższa krajowa na czas nieokreślony. Pracujemy już od kilku lat u tych samych pracodawców. Mamy córkę. Mieszkamy z rodzicami. Czy mamy szansę na taki kredyt? Z rata maksymalnie 1500zl?

Jano

No to po jakim czasie zapytania w Bik się kasują albo przestają nabierać znaczenia bo zapytałem w 4 bankach o kredyt i wszędzie dostałem zgodę jednak nie byłem zainteresowany ostatecznie żadną z ofert

Martin

Witam, posiadam 2 kredyty w ING zostało mi 32tys a w Eurobanku 42tys, bez problemów z ratami, łącznie wychodzi mi 2060 miesięcznie, ING mam do 2022 a euro do 2024, interesuje mnie konsolidacja tego ale problem w tym że pracuje zagranicą, Kontrakt na czas nieokreślony kwota 2154euro brutto za 160h , ale na paskach wypłat zawsze więcej gdyż jestem kierowcą i mam nadgodziny, pytanie czy mogę starać sie o tą konsolidacje i gdzie najlepiej ? I drugi minus to taki że wpływy na bank zagraniczny.