Oceny czytelników6
3.9
Ocena

Musisz wiedzieć, że w ostatnich latach Deutsche Bank zmienił swoją politykę kredytową na dużo bardziej zachowawczą. DB chce zminimalizować ryzyko kredytowe praktycznie do zera. W związku z tym możesz liczyć na tani kredyt gotówkowy jeśli zarabiasz dużo i jesteś przedstawicielem wolnego zawodu, a twoja historia kredytowa jest nieposzlakowana. Do tego tani kredyt będzie jeśli kwota będzie przekraczać 50 000 zł. Co jednak jeśli nie jesteś lekarzem, prawnikiem, księgowym, architektem czy weterynarzem i nie potrzebujesz tak dużego kredytu?

Ile gotówki dostaniesz w Deutsche Bank?

 • Maksymalna kwota kredytu to max 200 000 zł
 • Minimalna kwota kredytu to 1000 zł
 • Możesz spłacić wcześniej kredyt bez zbędnych kosztów

Na jak długo jest udzielny kredyt gotówkowy Deutsche Bank?

 • Okres kredytowania to maksymalnie 10 lat.

Koszt kredytu gotówkowego w Deutsche Bank

Z uwagi na opłatę przygotowawczą 1400 zł, kredyt jest relatywnie tańszy dla dużych kredytów. Na tle konkurencji wygląda dobrze dla kwot kredytu powyżej 50000 zł. Deutsche Bank rzadko dorzuca dodatkowe produkty co też należy uznać za finansowy plus np. ubezpieczenie jest oferowane osobom dopiero po 70 roku życia.

Oprocentowanie zmienne7-9%
Prowizja3,5-10%
Opłata przygotowawcza1400 zł
Obowiązkowe produktybrak
Dodatkowe opłaty
Rachunek do spłaty kredytu0 zł
Prowizja za wcześniejszą spłatę0 zł
Prolongata spłat kredytu0,5% kwoty kredytu lub raty
Zmiana systemu spłat kredytu (np. zmiany typu raty)
1% od pozostałej do spłaty kwoty kredytu
Monit50 zł

Kalkulator rat kredytu gotówkowego Deutsche Bank

Dzięki mojemu kalkulatorowi możesz oszacować ratę i koszt kredytu gotówkowego dla przeciętnego kredytobiorcy.

 • Kwota pożyczki:
 • Okres spłaty:
  lata
 • Rata:

1

Alior Bank Konsolidacja

 • POŻYCZASZ
  50 000
 • KOSZT
  20 200
 • RATA
  585
MOŻLIWY ZAKRES POŻYCZKI
 • KWOTA:
  OKRES:
 • OD: 35000
  OD: 1 LAT
 • DO: 200000
  DO: 12 LAT

Czy dostaniesz kredyt gotówkowy w Deutsche Banku ?

Na 100 złożonych wniosków kredytowych w banku ledwie 6 kończy się wypłaceniem kredytu (złóż wniosek online w banku) co wiąże się z bardzo wysokimi wymaganiami wobec kredytobiorców, o czym już zdążyłem napomknąć. Dla porównania dla moich czytelników pozyskuje kredyty z Deutsche Bank gdzie 91% wniosków kończy się otrzymaniem  gotówki. Minimalna wnioskowana kwota kredytu do obsługi indywidualnej przeze mnie to 30 000 zł (prześlij zgłoszenie do mnie).

Deutsche Bank przy kalkulacji twoich zarobków łączy różne źródła zarobkowania. To duży plus. Jednak jeśli twoje udokumentowane dochody wynoszą mniej niż 3000 zł brutto to nie jesteś docelowym klientem DB. W Deutsche Banku z BIK-iem poniżej 430 pkt też raczej nie masz czego szukać chyba, że kredytu na małą kwotę. Z tymże małe kwoty kredytu do 5000 zł nie cieszą się popularnością w porównaniu do pożyczek pozabankowych na raty. Tam o uzyskanie pożyczki jest dużo łatwiej, szybciej i naprawdę bez zaświadczeń.

Deutsche Bank chętnie daje kredyty profesjonalistom: lekarzom, weterynarzom, architektom, księgowym, nauczycielom i służbom mundurowym pod warunkiem, że mają stałe wpływy na konto bankowe.

Oszacować swoją zdolność kredytową możesz za pomocą mojego kalkulatora.

Jaki dokumenty są wymagane przez Deutsche Bank ?

Jeśli zaliczasz się grupy profesjonalistów wystarczy, że masz dyplom ukończenia studiów lub dokument poświadczający wykonywanie zawodu, dowód osobisty i zestawienie wpływów na konto. Przykładowo kredyt dla w DB np. z 10 letnim stażem pracy ma estymację dochodów na max 7000 zł. W takim wypadku posiadane zobowiązania nie mogą przekraczać 60% estymowanej kwoty czyli 4200 zł. Jeśli twoje zobowiązania wynoszą więcej to bank zgodnie z rekomendacją KNF poprosi o stertę dokumentów.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą to raczej zostaniesz poproszony również o zaświadczenie z ZUS, PIT za zeszły rok oraz np. KPIR.

W przypadku służb mundurowych wymagany jest dokument potwierdzający powołanie do służby.

Podsumowując, kredyt bez wielu formalności w DB jest możliwy tylko w określonych przypadkach (i kwotach kredytu).

Jaki dochód akceptuje Deutsche Bank ?

Deutsche Bank akceptuje wiele źródeł dochodu źródła dochodów: umowę o pracę, dochody z prowadzenia działalności gospodarczej, emeryturę, zasiłek przedemerytalny, rentę, umowy cywilno-prawne oraz umowy najmu i dzierżawy. Bank przy kalkulacji zdolności kredytowej łączy dochody z różnych źródeł jak już wspominałem.

Osoby pracujące w Niemczech mogą liczyć na uzyskanie kredytu gotówkowego w Deutsche Banku co nie jest zbyt częstym udogodnieniem.

Przedsiębiorcy z każdym rodzajem rozliczeń z Urzędem Skarbowym mają szanse na kredyt, choć wiadomo, że w pewnych branżach np. lombardów spotkasz się z odmową.

Najczęstsze powody odmowy udzielenia kredytu gotówkowego w Deutsche Bank

Powody odrzucenia w DB najczęściej wynikają ze zbyt niskiej oceny scoringowej – jednym słowem ze zbyt niskiej wiarygodności kredytobiorcy. Możesz poczytać z jakiego powodu najczęściej banki odmawiają udzielenia kredytu.

Po jakim czasie możesz znów wnioskować o kredyt w Deutsche Banku?

Po uzyskaniu decyzji negatywnej musi minąć minimum 3 miesiące abyś mógł ponownie ubiegać się o pożyczkę. Możesz skorzystać z ofert kredytowych innych banków lub szybkich pożyczek na raty z okresem kredytowania do 4 lat.

Zalety kredytu gotówkowego Deutsche Bank

 • Wysoka max kwota kredytu 200 000 zł
 • Opcja konsolidacji
 • Szybka decyzja kredytowa
 • Niskie RRSO dla długich okresów kredytowania

Wady kredytu gotówkowego Deutsche Bank

 • Wysokie wymagania wobec kredytobiorców
 • Wysoka prowizja przygotowawcza
 • Niska akceptowalność wniosków składanych na własną rękę

Opinia o kredycie gotówkowym Deutsche Bank

Pożyczka gotówkowa Deutsche Bank szczególnie przypadnie Ci do gustu jeśli myślisz o dużych kwotach kredytu. W innych bankach nawet 130 000 zł jest bardzo trudne do uzyskania. Niektóre banki np. PKO BP mają dużo niższe maksymalne kwoty pożyczki nawet dla konsolidacji kredytów. Pod względem kosztów kredytu Deutsche Bank statystycznie plasuje się w ścisłej czołówce najtańszych kredytodawców bankowych. Biorąc to pod uwagę warto wziąć kredyt gotówkowy w Deutsche Bank.

W komentarzach na dole strony możesz zostawić swoją opinię o kredycie gotówkowym Deutsche Banku

Jak złożyć wniosek o kredyt w Deutsche Bank?

Są dwie opcje.

 1. Możesz samodzielnie złożyć wniosek na tej stronie Deutsche Banku.
 2. Druga opcja jest przeznaczona dla osób, które chcą zaciągnąć minimum 30 000 zł.  Szanse uzyskania są dużo wyższe niż robiłbyś to na własną rękę. Za darmo pozyskuje kredyt gotówkowy dla czytelników (i zajmuje się całą papierologią). Jeśli chcesz, zgłoś się do mnie tutaj.
Kredyt gotówkowy Deutsche Bank
Podsumowanie
Deutsche Bank zasługuje na wyróżnienie za wysoką maksymalna kwotę kredytu i niskie koszty dla dobrze zarabiających.
Koszt kredytu
Przyznawalność
Oceny czytelników6
Zalety
Wady
3.9
Ocena