Noblista i odkrywca HIV twierdzi, że koronawirus COVID-19 jest dziełem człowieka. Niepokojące, iż wirus ten posiada sekwencje HIV, być może tłumaczy to nawroty choroby uprzednio uznanych za wyleczonych.

Doktor i Profesor Luc Montagnier, bo o nim mowa, wraz z Françoise Barré-Sinoussi odkrył wirusa HIV jako przyczynę epidemii AIDS w 1983 r. Za swoje osiągnięcia został laureatem Nagrody Nobla w dziedzinie medycyny w 2008 r. Teraz twierdzi, że SARS-CoV-2 jest zmanipulowanym wirusem, który został przypadkowo uwolniony z laboratorium w Wuhan w Chinach. Po badaniach zespołu profesora okazało się, że genom SARS-CoV-2zawiera fragmenty RNA HIV.  Uważa się, że chińscy naukowcy wykorzystali koronawirusy w swojej pracy do opracowania szczepionki przeciw AIDS.

„Wraz z moim kolegą, bio-matematykiem Jeanem-Claude Perezem, dokładnie przeanalizowaliśmy opis genomu tego wirusa RNA”

– wyjaśnił Luc Montagnier, w wywiadzie z dr Jean-François Lemoine podczas podcastu w Pourquoi Docteur, dodając, że inni naukowcy już wcześniej stawiali takie tezy.

Indyjscy naukowcy próbowali już opublikować wyniki analiz, które wykazały, że ten genom koronawirusa zawierał sekwencje innego wirusa… wirusa HIV (wirusa AIDS), ale zostali zmuszeni do wycofania swoich odkryć, ponieważ presja ze strony głównego nurtu była zbyt duża .

Dr Jean-François Lemoine wywnioskował, że koronawirus COVID-19 może pochodzić od pacjenta, który był zakażony wirusem HIV.

„Nie” – mówi Luc Montagnier – „aby wstawić sekwencję HIV do tego genomu, potrzebne są narzędzia molekularne, które można wykonać tylko w laboratorium”.

Wg. Profesora prawdopodobnym wyjaśnieniem pandemii byłby wypadek w laboratorium w Wuhan. Dodał również, że celem pracy Chińczyków było poszukiwanie szczepionki przeciw AIDS.

Nadzieja na pozbycie się wirusa

Teza, którą stawia profesor Luc Montagnier, ma także pozytywne strony. Według niego zmienione elementy tego wirusa są eliminowane w miarę rozprzestrzeniania się:

„Natura nie akceptuje żadnego molekularnego majsterkowania, wyeliminuje te nienaturalne zmiany i nawet jeśli nic nie zostanie zrobione, sytuacja się poprawi, ale niestety po wielu zgonach”.

Luc Montagnier dodał, że za pomocą interferencyjnych fal możemy wyeliminować te sekwencje i w rezultacie zatrzymać pandemię.

Przez niektórych polityków i media teza, iż koronawirus „uciekł” z laboratorium jest uznawana za teorię spiskową. Profesor skomentował także i tą sugestię.

„Konspiratorzy to przeciwny obóz, ukrywający prawdę”.

Profesor nie chce nikogo oskarżać ale ma nadzieję, że Chińczycy przyznają się do tego, co jego zdaniem wydarzyło się w ich laboratorium.

Aby zachęcić Chińczyków do spowiedzi, posłużył się przykładem Iranu, który po wzięciu pełnej odpowiedzialności za przypadkowe zestrzelenie ukraińskiego samolotu 8 stycznia 2020, zyskali uznanie społeczności międzynarodowej za szczerość, wyjaśnienie i „wzięcie na klatę” tej tragedii.

Profesor Montagnier żywi nadzieję, że Chińczycy zrobią to co Iran

„W każdym razie prawda zawsze wychodzi na jaw, to do chińskiego rządu należy przejęcie odpowiedzialności”.

Zdaniem Rekina

Parę tygodni temu wspominałem o powrocie pandemii w Chinach – kwarantanna dla 600 000 osób, podczas gdy media głównego nurtu cytowały chińskie statystyki, które mówiły o niewielkiej ilości nowych zakażeń – dotyczyły one w ponad 90% osób, które wróciła do Chin z zagranicy. Wątpliwe jest aby Chińczycy przyznali się, że wirus uciekł im z laboratorium lub służby celowo go wypuściły. To w zasadzie nie ma już znaczenia.

Dziś Niemcy i USA mówią o odszkodowaniach za eksport pandemii i ukrywanie faktycznej sytuacji w Chinach. W Niemczech mówi się o 149 miliardach euro strat dla gospodarki Niemiec. Dziennik Bild w artykule „Co winne są nam China” podaje, że kwota ta daje w przeliczeniu €1,784 na osobę jeśli PKB Niemiec spadnie o 4.2% r/r.

Wygranym rozpoczętego kryzysu gospodarczego wydają się być Chiny, co tylko przyśpieszy proces końca hegemonii USA. Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że sukces gospodarczy Chin jest oparty na pracy, produkcji, kapitalizmie gospodarczym, niskich podatkach, liberalnym prawie gospodarczym, a od jakiegoś czasu także na zaawansowanych technologiach. Europa i USA postawiły na socjal, konsumpcję i inżynierię finansową, stając się zakładnikami Chin jeśli chodzi o produkcję towarów i rozwój realnej gospodarki. Z istotnych czynników to eurodolar jako waluta rezerwowa Świata nie pozwala jeszcze Chinom przejąć pozycji hegemona na świecie.

Obecny kryzys gospodarczym jest także finansowym –  dodruk bilionów dolarów sprawi, że następny kryzys światowy może być tym, w którym jedyny oręż w postaci eurodolara wypadnie zachodniej cywilizacji z rąk.

Wrócisz do mnie jeszcze?

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE !
WYŚLIJ »