Oceny czytelników1 Vote
3.7
Ocena

Creditstar działa na rynku już od 2016 r i udzielił 500 000 pożyczek na całym świecie. Firma udziela pożyczek dla nowych klientów na kwoty od 100 zł do 1500 zł na okres od 5 do 30 dni. Stali klienci mogą liczyć na pożyczkę do 5000 zł udzielną nawet na 3 miesiące.

Czy Cresitstar jest wiarygodną firmą?

Creditstar jest długo na rynku i ma dobre opinię wśród pożyczkodawców. Należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Prowadzi działalność pożyczkową w kilku europejskich krajach m.in. w Estonii, Finlandii, Szwecji i na Litwie. Firma dwukrotnie zdobiła nagrodę European Business Awards. Działa zgodnie z ustawą antylichwiarską, więc pożyczki udzielane są zgodnie z przepisami prawa.

Creditstar – ile gotówki dostaniesz?

Ile można pożyczyć?
Minimalna kwota 100 zł
Maksymalna kwota 5000 zł
Na jak długo można pożyczyć?
Minimalny okres 1 miesiąc
Maksymalny okres 3 miesiące

W Creditstar dostaniesz pożyczkę na dokładnie taką kwotę jaką potrzebujesz, czyli chcesz 1225 zł pożyczki? Tyle dostaniesz. Nie musisz zaokrąglać kwoty w górę. Jeśli nie uda ci się spłacić pożyczki, możesz przedłużyć ją dwa razy, każdorazowo o okres 30 dni. Nie ponosisz za to żadnych opłat. Pamiętaj jednak, że pożyczkę na większą kwotę otrzymasz tylko jako stały klient. Dlatego warto trzymać się jednej firmy, bo będąc stałym klientem masz szanse na pożyczkę na aż 5000 zł ze spłatą w 3 miesiące.

Czy Creditstar jest droga czy tania?

Oprocentowanie pożyczki wynosi tylko 10%. Prowizja opiewa na kwotę od 4,5% do 32 % kwoty pożyczki. Opłata rejestracyjna wynosi 0,01 zł (jeden grosz). Nie ma opłat za wydłużenie pożyczki na kolejne 30 dni! Za opóźnienie w spłacie pożyczki naliczane są dodatkowe koszty.

Na jak długo najkorzystniej zaciągnąć pożyczkę w Creditstar?

Pierwsza pożyczka jest na 30 dni, kolejne nawet do 3 miesięcy. Jednak dłuższe okresy kredytowania dostępne są dla stałych klientów, a pożyczka zawsze jest oprocentowana. Oferta Creditstar jest idealna dla osób, które lubią być związane z jednym kredytodawcą, który bez problemu udzieli im kolejnych pożyczek.

Pożyczasz Okres spłaty Koszt Rata
1500 zł 1 miesiąc 417,33 zł 1917,33 zł (1 rata)
1500 zł 2 miesiące 468,80 zł 984,40 zł (2 raty)
1500 zł 3 miesiące 513,33 zł 671,11 zł (3 raty)

Jak widzisz wraz z wydłużaniem okresu spłaty rośnie koszt pożyczki. Jednak różnice nie są na tyle duże, by rezygnować z wygody jaką daje dłuższy termin spłaty zobowiązań i kilka rat. Jeśli wolisz spłacać pożyczki w ratach, związanie się z Creditstar jest dobrym wyjściem dla ciebie. Jako stały klient, będziesz mógł korzystać z pożyczek nawet na 3 miesiące.

Kto dostanie pożyczkę w Creditstar?

W Creditstar jasno określono, kto dostanie pożyczkę. Warunki są proste i łatwe do spełnienia, a do otrzymania pożyczki nie potrzebujesz zaświadczeń ani poręczycieli.

Pożyczkę dostaniesz jeśli:

 1. Nie masz wpisów w BIG, KRD, ERIF, Credit Check
 2. Masz od 20 do 70 lat
 3. Masz stałe źródło dochodu
 4. Posiadasz telefon komórkowy

Zdolność kredytowa jest zawsze sprawdzana. Jednak to każda firma pożyczkowa zwraca uwagę na rożne informację. Jeśli interesuje cie co na nią wpływa, przeczytaj mój artykuł ↵ na ten temat.

Kto NIE dostanie pożyczki w Creditstar?

Nie otrzymasz pożyczki jeśli:

 • Nie jesteś obywatelem polskim
 • Nie masz udokumentowanego regularnego źródła dochodu
 • Nie masz konta bankowego
 • Masz wpisy w bazach dłużników

Jakie bazy dłużników sprawdza Creditstar?

Sprawdzi rejestry dłużników BIG, KRD, ERIF, Credit Check.

Zalety pożyczki w Creditstar

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki – 5000 PLN.
 • Pożyczki już od 18 roku życia
 • Dla stałych klientów dłuższe terminy spłaty
 • Jasne warunki pożyczki
 • Możliwość dwukrotnego przedłożenia pożyczki bez opłat
 • Możliwość określenia kwoty pożyczki prawie co do złotówki
 • Biuro czynne 7 dni w tygodniu

Wady Creditstar

 • Firma dokładnie sprawdza bazy dłużników
 • Pożyczka jest oprocentowana
 • Dłuższe terminy spłaty tylko dla stałych klientów
 • Niska kwota pierwszej pożyczki 1500 zł
 • Konieczne stałe dochody

Opinie o Creditstar

Co ciekawego mają do powiedzenia klienci Creditstar?

 • stali klienci

Napisałem komentarz po wzięciu pierwszej pożyczki w zeszłym roku. W tym roku jestem po drugiej pożyczce i zdania nie zmieniam. Super firma. Polecam bardzo.

Kastor21/01/2019

Jeśli ktoś wraca by ponownie wziąć pożyczkę, naprawdę musi być bardzo zadowolony z Creditstar. To potwierdza, ze warto związać się z ta firma na dłużej.

 • zadowoleni z obsługi

Urok osobisty obsługi sprawia, że pożyczkę aż chce się wziąć:D wielki plus za szkolenie! Oferta sama w sobie przyzwoita.

Scallej13/11/2018

Jeśli masz pytania, albo po prostu wolisz porozmawiać z człowiekiem, to infolinia działająca cały tydzień od 9:00 do 20:00 jest idealnym rozwiązaniem, a tak własnie działa Creditstar.

  • niezadowoleni

Nie polecam.Wniosek złożony o 16.00, a po kontakcie telefoniczny powiedziano,że pieniądze zostały wysłane i najprawdopodobniej otrzymam je na drugi dzień.Żenada.

SMalcolm 24/05/2018

Biorąc pożyczkę, trzeba wiedzieć, że pieniądze są przelewane zgodnie z sesjami bankowymi. To nie wina firmy pożyczkowej, że pieniądze dostaniesz na następny dzień. Sprawdź jak wyglądają sesje przelewów w twoim banku zamiast narzekać

Chcesz wiedzieć więcej? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Creditstar ma rachunki we wszystkich głównych bankach, co oznacza, że po przyznaniu pożyczki środki są z reguły przesyłane na konto klienta jako płatność wewnętrzna w ramach tego samego banku. Ta transakcja nie powinna trwać dłużej niż 15 minut.

Tak, BIG, KRD, ERIF, Credit Check

Tak, firma spełnia wymogi ustawy antylichwiarskiej.

Nie, to jest pożyczka ratalna i pierwsza pożyczka nie jest za darmo. Darmowe pierwsze pożyczki znajdziesz w chwilówkach.

Tylko dowód osobisty.

Tak,  możesz bezpłatnie przedłożyć ją dwa razy o 30 dni.

od poniedziałku do niedzieli:
9.00 – 20:00

Creditstar Poland
ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

E-mail: info@creditstar.pl
WWW: www.creditstar.pl
Telefon kontaktowy: 22 307 51 53

NIP: 5213656885
REGON: 146912819
KRS: 0000479212


Opinia Rekina o Creditstar

Creditstar ma dobre opinie nie tylko wśród klientów, ale i na rynku międzynarodowym, czego dowodzą otrzymane przez nią nagrody. Długo istnieje na polskim rynku i ma wyrobiona opinię. Creditstar to firma, której pożyczka jest idealna dla osób lubiących się wiązać z jedna firmą i tych, które chcą bez dodatkowych opłat korzystać z przedłużenia terminu spłaty. Jeśli chcesz mieć możliwość pożyczenia większej kwoty i spłaty w dłuższym terminie, to zostanie stałym klientem Creditstar jest doskonałym wyborem dla ciebie. To, że biuro jest czynne 7 dni w tygodniu, ułatwia załatwienie wszystkich  niecierpiących zwłoki spraw. Jednak nie jest to dobre rozwiązanie dla osób szukających darmowej pożyczki. Tutaj każda pożyczka, w tym pierwsza, jest płatna. Jeśli szukasz darmowej pożyczki, skorzystaj z mojego porównania pożyczek internetowych.

Jak dostać pożyczkę w Creditstar?

Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę online tutaj. Przygotuj sobie dowód osobisty.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wypełnić wniosek o pożyczkę krok po kroku kliknij TUTAJ.

Pytaj w komentarzach. Zachęcam też do wyrażani swoich opinii o tej pożyczce. Pamiętaj aby podawać fakty i kwoty, a nie zdania ogólne, które kompletnie nic nie wnoszą do dyskusji.

Mikrorata
Podsumowanie
Bezpieczna firma pożyczkowa długo działająca na ryku. Wysoka kwota pożyczki do 5 000 zł, dla stałych klientów. Bezpłatne dwa przedłużenia pożyczki. Długo czynna infolinia i prosty wniosek o pożyczkę. Sprawdza bazy dłużników.
Przyznawalność
Cena pożyczki
Szybkość wypłaty
Biurokracja
Dodatkowe korzyści
Oceny czytelników1 Vote
Zalety
Elastyczna pożyczka ratalna
Długi okres spłaty dla stałych klientów
Kwota pożyczki to aż 5 tys. zł
Szybka decyzja kredytowa
Pieniądze bardzo szybko trafią na konto
Wady
Sprawdzają bazy dłuzników
Konieczne stałe dochody
Niska kwota pierwszej pożyczki 1500 zł
Pożyczka zawsze jest oprocentowana
3.7
Ocena