Jedna z niewielu bezpłatnych karta kredytowych w Polsce, czyli świetna Citi Simplicity od Citibanku doczekała się promocji w ramach której do zdobycia jest aż 400 zł do serwisu Wakacje.pl!

Wszystko co musimy zrobić to złożyć wniosek na stronie promocji i wyrobić sobie kartę Citi Simplicity. Są jednak dwa warunki: – Nie mogliśmy mieć żadnej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r – Musimy pracować min. 3 miesiące i zarabiać min 1200 zł na rękę. Po uzyskaniu karty musimy spełnić dwa warunki. Po pierwsze w ciągu dwóch pierwszych pełnych miesięcy od podpisania umowy musimy wykonać nią 10 płatności na dowolne kwoty. Pierwsze 5 w pierwszym miesiącu, a drugie 5 w drugim. Drugim warunkiem jest zalogowanie do bankowości Citibanku. Tu również mamy 2 pełne miesiące od podpisania umowy. W zamian za to Citibank wyśle nam voucher do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Voucher będzie ważny do końca czerwca 2019 r.

Jak dostać 400 zł do Wakacje.pl

  1. Złóż wniosek o kartę TUTAJ
  2. Zaakceptować wszelkie wymagane oświadczenia.
  3. Podpisać umowę o kartę
  4. W ciągu dwóch pierwszych pełnych miesięcy od chwili podpisania umowy wykonać kartą min. 10 płatności na dowolne kwoty (5 w pierwszym miesiącu i 5 w drugim) i zalogować się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku

Żadnych innych warunków.

Odbierz 400 zł do Wakacje.pl »

Nie pasuje Ci ta promocja?

Przygotowałem jeszcze dużo innych promocji. Zobacz aktualne promocje bankowe.

Pytania i odpowiedzi na temat promocji

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zajrzyj do regulaminu promocji. Możesz również zadać pytanie w komentarzu.