300 zł do drogerii Hebe za wyrobienie karty Citi Simplicity

Jedna z najlepszych kart kredytowych w Polsce, czyli bezpłatna Citi Simplicity od Citibanku dostępna jest również w promocji z voucherem do Hebe o wartości 300 zł!

Wszystko co musimy zrobić to złożyć wniosek na stronie promocji i wyrobić sobie kartę Citi Simplicity. Są jednak dwa warunki: – Nie mogliśmy mieć żadnej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r – Musimy pracować min. 3 miesiące i zarabiać min 1200 zł na rękę. Trzeba też mieć minimum 21 lat. Po uzyskaniu karty trzeba wydać nią min. 1000 zł w przeciągu dwóch pierwszych pełnych miesięcy. W tym samym czasie trzeba też zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku W zamian za to Citibank wyśle nam voucher do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Voucher będzie ważny do końca grudnia 2018 r.

Jak dostać 300 zł do Hebe?

  1. Złóż wniosek o kartę TUTAJ
  2. Zaakceptuj wszelkie wymagane oświadczenia.
  3. Podpisz umowę o kartę
  4. W ciągu dwóch pierwszych pełnych miesięcy od chwili podpisania umowy wydaj kartą min. 1000 zł i zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku

Żadnych innych warunków.

Odbierz 300 zł do Hebe

Nie pasuje Ci ta promocja?

Przygotowałem jeszcze dużo innych promocji. Zobacz aktualne promocje bankowe.

Pytania i odpowiedzi na temat promocji

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zajrzyj do regulaminu promocji. Możesz również zadać pytanie w komentarzu.

|2018-12-07T13:50:49+00:00Wrzesień 10, 2018|Wygasłe Promocje|1 komentarz

1
Dodaj komentarz

1 Wątków
0 Odpowiedzi w wątkach
0 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
1 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Leszek

W przypadku karty kredytowej Citi i promocji w postaci bonu 300 zl.do Hebe prawdopodobnie jest tu mylna informacja o koniecznosci wydania 1000 zl. Jak podaje strona tego banku wystarczy jedynie dokonac „nie później niż do końca 2 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych miesięcznie, aby otrzymać E-Kartę o wartości 300 zł brutto”. Pozdro.