Jak zarobić pierwszy milion? [VIDEO]

W odcinku opowiadam co zdecydowało o tym, że udało mi się zarobić pierwszy milion, startując od zera. Omawiam co łączy prawie wszystkich milionerów oraz jakie cechy i umiejętności są niezbędne w drodze do miliona.

Wszystko jest tak naprawdę w twoich rękach i głowie.

Trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że niedługo dołączysz do grona 20 000 milionerów w Polsce.

Oszczędzaj i inwestuj
RAZEM Z REKINEM

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE !
WYŚLIJ »
| 2018-05-16T15:49:42+00:00 Kwiecień 24, 2018|Oszczędzanie, video, Zarabianie|10 komentarzy

10
Dodaj komentarz

2 Wątków
8 Odpowiedzi w wątkach
0 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
4 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Bartosz

Bardzo dobrze, że wspomniałeś o skalowalności. Pracując na etacie, niemal każdy z nas jest „ukrytym milionerem” – nawet otrzymując od pracodawcy nieco więcej niż wynosi obecnie najniższa krajowa, w ciągu swojego życia zarobimy około miliona złotych. Pytanie, na ile etat się skaluje? Nie bez powodu milionerami (nie tylko w Polsce) zostają osoby prowadzące biznes. Nieważne, ile razy awansujesz czy wynegocjujesz podwyżkę, na etacie musisz poczekać kilkadziesiąt lat, by zebrać owoce. W biznesie możesz zarobić milion w 10 lat, rok, miesiąc czy nawet tydzień. Spróbuj tego samego w korporacyjnej ścieżce kariery… Oczywiście, nie trzeba być milionerem żeby być wolnym finansowo –… Czytaj więcej »

Łukasz

Twój przykład jest bardzo ciekawy ale myślę że wiele osób ma problem z osiągnięciem nawet 5 cyfrowych wyników na koncie. Dużym problemem wielu osób jest to że wydaje im się że za mało mają żeby móc inwestować, tzn jeśli zarabiam np. 2-3 tysiące to w sumie nie stać mnie na oszczędzanie czy lokowanie gdzieś tych pieniędzy. O ile faktycznie nie jesteśmy zadłużeni to czasami wystarczy prześledzić swoje wpływy i wydatki i okazuje się że sporo pieniędzy idzie na pierdoły. Warto wówczas nawet tak drobne sumy zacząć oszczędzać i gdzieś inwestować. Nawet lokata to lepsza inwestycja dla kilku tysięcy niż trzymanie pieniędzy… Czytaj więcej »

Oszczędzaj i inwestuj
RAZEM Z REKINEM

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE !
WYŚLIJ »
zamknij