Oceny czytelników1 Vote
4
Ocena

Supergrosz udziela pożyczek ratalnych na okres od 4 miesięcy do 48 miesięcy. Pożyczka udzielana jest w kwotach od 1000 zł do 15 000 zł. Podczas trwania oferty promocyjnej, możesz otrzymać pożyczkę bez żadnych kosztów, jeśli spłacisz ją w ciągu 30 dni.

Czy Supergrosz jest wiarygodną firmą?

super groszSupergrosz to firma ze 100% polskim kapitałem. Została założona w 2015 roku i sukcesywnie zdobywa rynek krajowy. Działa zgodnie z ustawą antylichwiarską, więc pożyczki udzielane są zgodnie z przepisami prawa.

Supergrosz – ile gotówki dostaniesz?

Ile można pożyczyć?
Minimalna kwota 1000 zł
Maksymalna kwota 15 000 zł
Na jak długo można pożyczyć?
Minimalny okres 4 miesiące
Maksymalny okres 48 miesięcy (4 lata)

Dzięki elastycznej ofercie, jako nowy klient od razu możesz otrzymać pożyczkę na 10 tys. zł nawet na 48 rat. Dla stałych klientów, Supergrosz przygotował kwoty jeszcze wyższe, czyli nawet 15 000 zł. Dodatkowo, dzięki promocją „Pierwsza pożyczka na 30 dni za darmo” możesz skorzystać z pożyczki bez kosztów. Warto sprawdzić promocje na stronie Supergrosz, bo w innej promocji otrzymasz zwrot 150 zł na twoje konto bankowe!

Czy Supergrosz jest droga czy tania?

Oprocentowanie pożyczki wynosi tylko 10%. To naprawdę niedużo. Przelew weryfikacyjny to 1 zł. Opłata za odebranie pożyczki na poczcie w postaci czeku Giro to 14 zł. Pozostałe opłaty uzależnione są od kwoty pożyczki i ilości rat.

Na jak długo najkorzystniej zaciągnąć pożyczkę w Supergrosz?

Możesz wziąć raty nawet do 48 miesięcy, a to powoduje, że kwota raty będzie mniejsza. W tabelce zobaczysz jak wygląda to na przykładach. Ważne jest, żebyś przemyślał to i dopasował

Pożyczasz Okres spłaty Koszt Rata Rata niższa o
10 000 zł 4 miesiące 3 695 zł 3 423 zł
10 000 zł 12 miesięcy 6 049 zł 1 337 zł 2086 zł
10 000 zł 24 miesiące (2 lata) 9 583 zł 815 zł 522 zł

Z powyższej kalkulacji łatwo sprawdzić, że dłuższe okresy zobowiązania na 12 czy 24 miesiące, nie mają aż tak wysokich kosztów. Długi okres spłaty przekłada się na dużo niższa ratę. Przy umowie na 4 miesiące płacisz wysoka ratę i tylko 3 razy mniejszy koszt, niż gdy masz aż 24 miesiące na spłatę. Tutaj warto sobie przekalkulować koszty i zagrożenia tak długiej pożyczki. Pamiętaj, że spłacając ją wcześniej możesz starać się już o kolejną.

Kto dostanie pożyczkę w Supergroszu?

W Supergroszu nie potrzebujesz nic więcej oprócz dowodu, do wypełnienia wniosku. Dostaniesz pożyczkę bez żadnych zabezpieczeń typu zastaw czy poręczenie.

Pożyczkę dostaniesz jeśli:

 1. Nie masz negatywnych wpisów w BIG, BIK, ERIF, KRD, CRIF Services, Credit-check
 2. Masz od 21 do 80 lat
 3. Masz stałe źródło dochodu
 4. Posiadasz stały adres zamieszkania w Polsce

Na pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę wpływa zdolność kredytowa. Jak widzisz twoja zdolność będzie sprawdzana, jednak firmy pożyczkowe mają elastyczne podejście.

Kto NIE dostanie pożyczki w Supergrosz?

Nie otrzymasz pożyczki jeśli:

 • Nie jesteś obywatelem polskim
 • Nie masz udokumentowanego regularnego źródła dochodu
 • Masz wpisy w bazach dłużników

Jakie bazy dłużników sprawdza Supergrosz?

Sprawdzi rejestry dłużników BIG, BIK, ERIF, KRD, CRIF Services, Credit-check

Zalety pożyczki w Supergrosz

 • Wysoka maksymalna kwota pożyczki – 15 000 PLN
 • Darmowa pożyczka ze spłatą do 30 dni
 • Promocje dla klientów
 • Jeden z najdłuższych okresów, pozwalający na obniżenie kwoty raty – 48 miesięcy
 • Dwa sposoby wypłatę gotówki – na konto i do odbioru na poczcie
 • Brak ukrytych kosztów
 • Pożyczka nawet do 80 roku życia
 • Nie trzeba posiadać konta bankowego

Wady Supergrosz

 • Firma dokładnie sprawdza bazy dłużników
 • Najwyższa kwota pożyczki tylko dla stałych klientów

Opinie o Supergrosz

Co ciekawego mają do powiedzenia klienci Supergrosz?

 • rzetelna opinia

Spoko firma ale trzeba terminowo płacić bo z tego co widziałem koszta za nieterminowe spłaty niskie nie są. Dodatkowo z czasem limit pożyczki rośnie. Nie mają jedynie promocji dla nowych klientów jak wiele innych firma ale doceniaja również swoich starych klientów za co plusik.
Strona ok, wydaje sie na początku mało czytelna ale potem jak już załapie się o co chodzi to jest dobrze. Mogę polecić jeśli potrzebujecie kaski na szybko.

Kali 17.05.2018

Bardzo dobra opinia, a ja ze swojej strony dodam, że mam podobne zdanie o stronie Supergrosza. Mogłaby być czytelniejsza.

 • uważny pożyczkobiorca

Uczciwie oraz fajna obsługa. Pożyczkę rozkładałem sobie na 48 lat a niewiele firm które udzielają pożyczek rozkładają kasę na tak długi okres. Idzie się z nimi dogadać przez telefon. Cennik w sumie najgorszy również nie jest. Nie nadają jednak przelewów w soboty. Składałem wniosek w sobotę to czekałem do poniedziałku. Dla mnie to nie był minus bo ważne było aby kasa była na poniedziałek ale niech każdy ma pojęcie o tym.

ksiadz 14.12.2017

Jedna z osób, z której możecie brać przykład. Przemyślała na ile rozłożyć raty, sprawdziła regulaminy, a potem jeszcze wystawia uczciwą opinię.

 • niezadowolony klient

Nie polecam , aplikowałem trzy razy , rzekome sprawdzenie trwało mok 4 sekund , nie ma takiej opcji aby w tym czasie dokonać sprawdznia w jakiejkolwiek bazie , a sprawdzenia nie było i odmowy , totalna bzdura

krys 28.02.2018

Krys, nie chcę cię rozczarować, ale sprawdzanie zdolności teraz tyle trwa dzięki Credit-check. W jednym miejscu są wszystkie informacje na temat twoich pożyczek bankowych i pozabankowych. Dla komputera 4 sekundy to mnóstwo czasu. Poza tym możesz aplikować o kolejną pożyczkę dopiero po upływie 30 dni, jeśli twój wniosek został wcześniej odrzucony.

Chcesz wiedzieć więcej? Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

Jeśli wybrałeś weryfikację poprzez Konto X pieniądze otrzymasz natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku o pożyczkę. Wybierając weryfikację poprzez GIRO (gdzie niewymagane jest posiadanie konta bankowego) po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i przyznaniu pożyczki zostanie wysłana wiadomość sms z kodem. Następnie należy się udać do najbliższego urzędu Poczty Polskiej z dowodem osobistym oraz kodem otrzymanym w wiadomości sms aby odebrać pieniądze.

Tak, BIG, BIK, ERIF, KRD, CRIF Services, Credit-check

Tak, firma spełnia wymogi ustawy antylichwiarskiej.

Tak, jeśli spłacisz ją do 30 dni (promocja). Nie, jeśli wybierzesz pożyczkę ratalną.

Tylko dowód osobisty.

Umowę zawierasz przez internet. Nie dostajesz umowy pocztą.

Jeżeli nie możesz spłacić pożyczki w terminie skontaktuj się z infolinią pod nr 22 102 15 00 w godzinach w dni robocze 8 – 20 oraz w soboty 9 – 17.

Od poniedziałku do piątku 8-20

Soboty 9-17

Adres:

Supergrosz

ul. Grzybowska 87

00-844 Warszawa

E-mail: kontakt@supergrosz.pl
WWW: www.supergrosz.pl
Telefon kontaktowy: 22 493 68 90

NIP: 5252607460
REGON: 360301004
KRS: 0000551150


Opinia Rekina o Supergrosz

Super grosz poszedł po rozum do głowy i wprowadził pierwsza darmową pożyczkę. Śledząc trendy na rynku, można zauważyć bardzo dużą popularność takich ofert. Wcześniej Supergrosz nie miał darmowej pożyczki, teraz w promocji możesz z takiej skorzystać. Dużym atutem tej firmy jest możliwość odebrania pożyczki na poczcie (nie musisz mieć konta bankowego). Oferta pożyczek ratalnych w Supergroszu jest interesująca, dzięki długim terminom spłaty i wysokim kwotom na jakie możesz wziąć pożyczkę. Jeśli jeszcze skorzystasz z promocji, gdzie wróci do ciebie 150 zł na konto, to ta oferta może okazać się jedna z atrakcyjniejszych na rynku.

Jak dostać pożyczkę w Supergrosz?

Wystarczy złożyć wniosek o pożyczkę online tutaj. Przygotuj sobie dowód osobisty.

Boisz się, że nie poradzisz sobie z wypełnieniem wniosku? Przygotowałem dla ciebie instrukcję krok po kroku ⇐ kliknij i zobacz, jak wypełnić wniosek w Supergrosz.

Masz pytanie o Supergrosz?

Pytaj w komentarzach. Zachęcam też do wyrażani swoich opinii o tej pożyczce. Pamiętaj aby podawać fakty i kwoty, a nie zdania ogólne, które kompletnie nic nie wnoszą do dyskusji.

Mikrorata
Podsumowanie
Bezpieczna firma pożyczkowa z długim okresem spłaty do 48 miesięcy. Darmowa pierwsza pożyczka, ze spłata do 30 dni. Wysoka kwota pożyczki do 15 000 zł. Firma często ma atrakcyjne promocje dla klientów. Nie trzeba mieć konta w banku. Sprawdza bazy dłużników.
Przyznawalność
Cena pożyczki
Szybkość wypłaty
Biurokracja
Dodatkowe korzyści
Oceny czytelników1 Vote
Zalety
Pierwsza pożyczka jest bezpłatna, jeśli spłacisz ja w 30 dni
Długi okres spłaty
Kwota pożyczki to aż 15 tys. zł
Szybka decyzja kredytowa
Pieniądze można odebrać na poczcie
Wady
Nie za wysoka przyznawalność pożyczek
Sprawdzają bazy dłuzników
Najwyższa kwota pożyczki tylko dla stałych klientów
4
Ocena