Sprawdzacz ofert lokat bankowych2015-11-16T12:06:00+00:00

Tutaj możesz sprawdzić zawsze aktualne oferty lokat bankowych, które opisywałem w mojej strategii lokatowej w artykule 6 banków w których warto zakładać lokaty w 2015. Oprócz okienek ze stron banków podaję także bezpośrednie linki tak abyś w 1 minutę mógł przejrzeć najciekawsze oferty i przejść do strony z ofertą lokaty, która Cię interesuje. Jeśli coś nie działa proszę o informacje w komentarzach.

Niestety aby zobaczyć oferty lokat w Idea Banku oraz Meritum Banku trzeba przejść na ich stronę. Banki zabezpieczyły serwery dlatego nie mogę wyświetlać ich ofert bezpośrednio na stronie.

IDEA BANK

BANK SMART

NEOBANK

Bank posiada bardzo dużo atrakcyjnych ofert lokat. Najatrakcyjniejsze można zazwyczaj zakładać tylko w wybranych oddziałach banku ale warto obserwować także lokaty internetowe.


BIZ BANK

dla posiadających konto w BIZ Bank

Jeśli nie masz konta w BIZ BANK możesz założyć tą lokatę

1
Dodaj komentarz

1 Wątków
0 Odpowiedzi w wątkach
0 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
1 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Holandia

Bardzo fajne zestawienie, jednak chciałbym dodać jedną rzecz. Gdy otwieramy konto w banku tylko po to żeby skorzystać z dobrej lokaty, to po jej zakończeniu zażądajmy potwierdzenia zamknięcia konta. Ja niestety miałem taką sytuację, że otwarłem kiedyś w pewnym banku lokatę, lokata dawno się zakończyła, konto zamknąłem, a po trzech latach dostaje maile z informacją że mam minus na koncie. Na szczęście nie była to duża kwota, jednak warto tego pilnować.