1000 zł za eKonto w mBanku!

Jedno z najlepszych kont osobistych na rynku „ekonto” od mBanku oferuje 1000 zł w mega promocji, która przejdzie do historii!

Warunek otrzymania 1000 zł

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby, które nie miały konta w mBanku po 01.01.2016 r. Pierwsze 100 zł z tysiąca dostaniemy w zamian za rejestrację na stronie promocji, otwarcie konta i wykonanie 5 transakcji (nie musza to być płatności kartą, liczą się też przelewy na Nasze konto w innym banku.) 650 zł dostaniemy w formie zwrotu 4% za płatności kartami i Blikiem. Maksymalnie do zdobycia jest 130 zł miesięcznie, przez 5 pełnych miesięcy po otwarciu konta, pod warunkiem że w każdym z nich zalogujemy się do aplikacji mBanku na telefonie, zapewnimy jednorazowy wpływ 1000 zł na konto od osoby nie będącej uczestnikiem promocji (może być przelew np. z konta męża/żony/mamy itp) oraz wydamy kartą lub Blikiem min. 250 zł. Trzecią premię w wysokości 250 zł zgarniemy za polecanie tej promocji znajomym. Za każdego poleconego dostaniemy 50 zł, a polecić ją możemy 5 osobom.

Jak dostać do 1000 zł zwrotu za konto w mBanku?

  1. Założyć TUTAJ eKonto wraz z kartą debetową. (recenzja ekonta tutaj)
  2. Zaakceptować wszelkie wymagane oświadczenia.
  3. Do końca pierwszego pełnego miesiąca wykonać 5 transakcji (mogą to być przelewy na inne Twoje konta)
  4. Do 22.02.2018 r. potwierdź dane do wypłaty premii 100 zł
  5. W każdym z 5 pełnych miesięcy po otwarciu konta płacić kartą lub Blikiem na kwote 250 zł, logować się do aplikacji mobilnej mBanku i zapewniać jednorazowy wpływ 1000 zł na eKonto od osoby/firmy nie będącej uczestnikiem promocji.
  6. Płacić kartą jak najwięcej, za wszystkie płatności dostajemy 4% zwrotu (ale maksymalnie 130 zł miesięcznie)
  7. Po rejestracji i złożeniu wniosku o konto, zacząć polecać promocję znajomym. Za każde polecenie dostaniemy 50 zł!

Żadnych innych warunków.

Odbierz 650 zł

Nie pasuje Ci ta promocja?

Przygotowałem jeszcze dużo innych promocji. Zobacz aktualne promocje bankowe.

Pytania i odpowiedzi na temat promocji

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania to zadaj je w komentarzu.

| 2017-12-27T12:53:53+00:00 Listopad 14, 2017|Wygasłe Promocje|9 komentarzy

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "1000 zł za eKonto w mBanku!"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany

Warto dopisać, że aby zgarnąć miesięcznie 130zł za płatności kartą/blik to trzeba wydać >=3250.

Cześć, ciekawi mnie czy mając rachunek techniczny *bez karty” służący do spłaty rat zaciągnietych w mbanku kilka miesięcy temu też można załapać się na tę promocję.

Witam. Mam małą uwagę co do promocji z mBanku. Ponieważ mnie zainteresowała, mam wątpliwości co do tego, czy przelewy zasilające na kwotę min. 1000 zł mogą być z naszego innego konta bankowego – regulamin promocji pkt. VII ust. 1 pkt 3. Proszę o odpowiedź.

Już wyjaśniam – wystarczy zapewnić jednorazowy wpływ min. 1000 zł od osoby nie będącej uczestnikiem promocji. Zaraz uaktualnię w artykule.

Julita, wracam do Ciebie jeszcze raz – z potwierdzonym info. W poprzednich edycjach, tak jak i w tej są uznawane przelewy z konta z innego banku, nawet jeśli jest to twoje konto. Podsumowując. Jeśli masz konto winnym banku na siebie i zrobisz przelew do mBanku też zgarniesz bonusa.

Dziękuję 🙂

WItaj,

Prześwietlisz tą promocję w mBanku?
https://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje/fundusze/przepis-na-zysk-3/

Pozdrawiam

to produkt strukturyzowany – nie ma nawet możliwości zobaczyć w co tak naprawdę są inwestowane pieniądze, ani jakie jest prawdopodobieństwo twojego zysku. Bank musiałby wyjść z taką inicjatywa i udostępnić dane. O moich inwestycjach przeczytasz w dziale „oszczędzanie”.