Przedstawiam 9 sprawdzonych stron www gdzie można zarobić do 20 zł na godzinę za wypełnianie ankiet. Jest to dosyć nużące zajęcie ale można je wykonywać z wygodnego fotela siedząc w domu. Największym problemem stron z ankietami jest bardzo mała ilość płatnych ankiet. Realnie można więc sobie dorobić w ten sposób max ok 200 zł miesięcznie.

Zdecydowanie lepszym sposobem na zarobek jest odbieranie premii pieniężnych od banków za spełnienie nieraz banalnych warunków. Jest to całkowicie legalny i pewny sposób na zarabianie – premie są przelewane na twoje konto prosto od banków. Nawet przy niewielkim wysiłku można zarobić około 1000 zł miesięcznie na korzystaniu z promocji bankowych (zobacz aktualne promocje).

>> Odbierz 1000 zł

Zarabiaj żywą gotówkę - legalnie i bez kruczków!

Zobacz najnowsze promocje bankowe z premiami pieniężnymi i bonami
>> Odbierz 1000 zł

Wracając do tematu ankiet – zazwyczaj rejestrując się na stronach z ankietami musimy na początek odpowiedzieć na parę pytań dotyczących nas samych: wykształcenia, zajęcia, wieku czy informacji o naszym gospodarstwie domowym. Na podstawie podanych danych demograficznych otrzymujemy odpowiednie ankiety do wypełnienia.

Rejestracja jest czasochłonna ale robi się ją tylko raz. Polecam aby zarejestrować się na wszystkich stronach, o których piszę, tak aby zmaksymalizować swoje dochody. .

Większość stron nie ma polskiej wersji językowej ale jeśli nie znasz angielskiego możesz skorzystać z wtyczki do Firefox’a Google Translate.

Listę 9 najlepszych stron zaczynam od tych najgorszych. Najlepsze strony są dostępne tylko dla subskrybentów bloga, oczywiście w strefie VIP.

9. Toluna

Toluna jest dosyć znana w Polsce. Oferuje 500 punktów za samą rejestrację. Punkty można spieniężyć od 60 000 punktów, za które otrzymamy 50 zł. Wiele ankiet na Tolunie jest nisko płatnych lecz zdarzają się także „rodzynki” dla stałych i sprawdzonych użytkowników.  Stawki wahają się od 1000 do 2500 punktów za ankietę trwającą 10 – 25 minut.

Jeśli nie mamy 60 000 punktów możemy odebrać inne nagrody np. pendrive za 20 000 punktów, friessbee za 30 000 pkt.

Tutaj można zarejestrować się w Tolunie. Ważne żeby przestrzegać regulaminu ponieważ może się to skończyć usunięciem konta i przepadkiem punktów. Wypłaty przychodzą zazwyczaj po około 2 miesiącach.

8. Pinecone Research

Wypełniając ankietę otrzymamy około 10-12 zł. Ankiet do wypełnienia jest naprawdę bardzo wiele, więc jest z czego wybierać. Dużym plusem jest także to, iż płatność otrzymujemy po każdej wypełnionej ankiecie, a próg minimalny do wypłaty nie istnieje. Wypłata realizowana jest jak w większości serwisów przez Paypal.

Pinecone Research byłby z pewnością na podium gdyby nie to, iż ankiety mogą wypełniać tylko rezydenci USA. Pocieszeniem jest to, iż w USA jest mnóstwo Polonii więc można kombinować :)

Tutaj można się zarejestrować w Pincone.

7. MintVine

Na MintVine orzymamy od 150 do 300 punktów za ankietę. Po zdobyciu 1000 punktów możemy je spieniężyć za około 25 zł. Czas autoryzacji płatności trwa jednak parę tygodni.

Tutaj można zarejestrować się w Mintvine.

6. Cash Crate

Cash Crate oferuje dwie możliwości. Zbieranie punktów oraz dodatkowo 1-2  krótkie ankiety dzienne za około 1,8 zł każda.

Tutaj rejestracja w CashCrate.

5. SwagBucks

Jest to specyficzny serwis lubiany przez użytkowników. Na stronie można zarabiać nie tylko wypełniając ankiety np. poprzez oglądanie filmów. Portal jest znany także z tego, iż można otrzymać bony zakupowe i karty przedpłacone np. do wykorzystania na Amazon.com.

Rejestracja SwagBucks.

Pozostałe 4 najlepsze strony: kliknij tutaj aby zobaczyć więcej stron z ankietami

ZARABIAJ Z REKINEM

  • bez wychodzenia z domu
  • bez ryzyka
  • w wolnym czasie
  • od 50 zł miesięcznie
WYŚLIJ »