Jest to kontynuacja wpisu „Na tych stronach wypełniając ankietę zarobisz 25 zł na godzinę„.

Tutaj przedstawiam 4 najlepsze strony z ankietami oraz na koniec extra sposób na większy i szybszy sposób na zarobek przez internet.

4. Harris Poll Online

Uznana i godna zaufania sondażownia należąca do znanej na całym świecie firmy Nielsen. Zarobki 25 zł na godzinę jak najbardziej realne. Największym minusem jest jednak brak języka polskiego.

Tutaj Harris Poll Online

Czas na podium:

Niestety tutaj bez znajomości języka obcego lub translatora nie obejdzie się.

Strony te umożliwiają regularne zarobki i wypłaty.

3. Paid Viewpoint

Bardzo ciekawa propozycja. Dużo ankiet, wypłaty do 72 godzin poprzez Paypal w dolarach. Minimum od jakiego wypłacana jest kwota to 15$. Transfery do Polski bez problemu. Stawki może nie zachwycają jednak już za samą rejestrację możemy liczyć na darmowy bonus 3 zł.  Tutaj jednak również nie możemy liczyć na obsługę w języku polskim.

Strona Paid Viewpoint

2. Inbox dollars

Godny zaufania portal gdzie można zarabiać poprzez wypełnianie ankiet, czytanie e-mail, granie w gry, polecanie strony znajomym. Wypłaty po 2 tygodniach w formie kart przedpłaconych Visa. Płatności są dokonywane w dolarach bez względu na to gdzie mieszkasz.

Strona InboxDollars

1. MyView

W filozofii funkcjonowania tego portalu widać duży szacunek do ankieterów. Na tej stronie można osiągać stabilne dochody bez obawy, że nagle ktoś zlikwiduje nam konto. Nawet ankiety co do których nie kwalifikujemy się ze względu na dane demograficzne (np. mamy 40 lat a wypełniamy ankietę dla nastolatek) to i tak otrzymamy 100 punktów. Wypłaty są realizowane poprzez karty przedpłacone, w tym również Visę.

Zazwyczaj po zdobyciu 13000 punktów co jest warte około 35-40 zł możemy prosić o wypłatę.

Na stronie możemy zarabiać najczęściej poprzez:

  • Ankiety online o różnej treści np. gry video, moda ubraniowa
  • Testowanie produktów
  • Ankiety dzienne
  • Ankiety o tematyce IT
  • Ankiety dla nastolatek

Lepszy sposób na zarobek niż najlepsze ankiety

Banki są najbogatsze i to one dają najwięcej. Dają premie pieniężne i bony do znanych sklepów – zobacz aktualne promocje. Będziesz się śmiał, że w Lidl się biją o cukier jak od banków można dostać 50 razy tyle.

>> Odbierz 1000 zł

Zarabiaj żywą gotówkę - legalnie i bez kruczków!

Zobacz najnowsze promocje bankowe z premiami pieniężnymi i bonami
>> Odbierz 1000 zł

ZARABIAJ Z REKINEM

  • bez wychodzenia z domu
  • bez ryzyka
  • w wolnym czasie
  • od 50 zł miesięcznie
WYŚLIJ »