Strefa VIP2017-01-09T19:39:40+00:00

W tej elitarnej strefie znajdują się wszystkie treści i narzędzia, które przygotowałem dla subskrybentów bloga. Treści i narzędzia pogrupowałem tematycznie tak abyś mógł łatwiej znaleźć to co Cię interesuje.

Hasło ulega zmianie co jakiś czas. Nowe hasło wysyłam email-em. Pamiętaj aby dodać mój adres email do bezpiecznych nadawców tak aby wiadomości ode mnie nie wędrowały do twojego spam folderu.

1. Oszczędzanie

LOKATA MIESIĄCA

Sprawdzacz ofert lokat bankowych

2. Zarabianie

Ustawa 500 zł na dziecko (oficjalna, podpisana przez Prezydenta)

Wzór wniosku o 500 zł na dziecko

List pytań których NIE zadawać pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej

Sposoby na inwestowanie pieniędzy wskazane przez ankietowych milionerów

4 najlepsze strony z ankietami gdzie zarobisz 25 zł za godzinę

Jak obniżyć składki ZUS do 499 zł rocznie ?

3. Lepsze życie

46
Dodaj komentarz

30 Wątków
16 Odpowiedzi w wątkach
8 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
28 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Marcin

Witam, proszę mi powiedzieć jak wypłacić pieniądze z MINTOS. Mój przypadek: Przelałem 237 zł na konto banku WBK (bez zakładania oddzielnie konta) -> te pieniądze pojawiły się na MINTOS. Ponieważ postanowiłem przetestować platformę przelałem 237. Okazało się że automatycznie można inwestować po 50zł. Zainwestowałem więc 4x 50=200. Zostało 37 które chciałbym przelać na moje konto ROR. I tu pojawiają się schody bo nie wiem ja to zrobić. W zakładce wypłaty MINTOS po lewej mam dane banku WBK a po prawej platformy do przelewania pieniędzy. Jedyne co mam to nr rachunku ale ten na który wpłaciłem pieniądze do MINTOS. (mój ROR->nr… Czytaj więcej »

Andrzej

Panie Szymonie, Dziękuję za komentarz. Nie jest to jednak odpowiedź na moje pytanie. Chodziło mi o default przykładowego ASAA lub MINTOS. Nie znam rynku pożyczek/chwilówek (dlatego do Pana się zwróciłem), ale dlaczego ludzie je biorą to ja wiem.

Andrzej

Jeszcze taki zapis jest na MINTOS:
” Pożyczka ta posiada gwarancję wykupu. Aasa odkupi od inwestorów pożyczkę, jeśli opóźnienie będzie wynosić 60 dni lub więcej. ” To lub więcej rodzi wątpliwość.

Andrzej

Dzień dobry Panie Szymonie, Mintos wydaje się ciekawą opcją na dywersyfikację portfela inwestycyjengo. Po pierwsze oprocentowanie, po drugie inwestor jest w tym momencie manadżerem decydującym co kupić, ile kupić, czy probować sprzedać itd. To robi różnicę. W odrożnieniu od funduszy/lokaty są emocje. Natomiast kwestie bezpieczeństwa transakcji nie są dla mnie do końca zrozumiałe. Co się stanie na wypadek default’u platformy lub pożyczkodawcy. Czy jest zabezpieczenia dla inwestora co do nabytej wierzytelności? Do kogo wtedy iść z regresem? Sama tarczka gwarancji na platformie to za mało. To za ładnie wygląda, przez co budzi moje podejrzenia :). Kuszące aby 5% max do… Czytaj więcej »

Iwona

Witam Panie Szymonie,
Co sadzi Pan o lokatach strukturyzowanych Optimum Funds 100% i 140% oferowanych przez Idea Bank ? Czy warto w nie inwestowac?