W związku z dynamicznym rozwojem Rekina Finansów i zagranicznych odpowiedników poszukujemy ambitnej osoby, która będzie rozwijać się razem z nami.

Oczekiwania:

  • determinacja, wytrwałość i rzetelność w wykonywanej pracy
  • dobra znajomość angielskiego
  • zdolności analityczne i pisania
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • praca w Rumuni przez min 51% czasu
  • preferowani kandydaci z Katowic i okolic

Zakres obowiązków:

  • manage web portals
  • support marketing activities
  • write and edit online articles on finance and economics
  • maintain relationships with readers and clients

Co oferujemy:

  • rozwój, rozwój, rozwój każdego dnia
  • umowa o pracę na pełny etat
  • wynagrodzenie do negocjacji
  • pracę w międzynarodowym zespole w różnych krajach
  • szybką ścieżkę menedżerską (3-letnią) lub specjalistyczną

Jak aplikować?

Prześlij swoją aplikację na adres apply@rekinfinansow.pl wraz z numerem telefonu.

Poszukujemy także specjalistów IT, aktualne oferty pracy możesz zobaczyć tutaj.