oddłużanie dłużników umażanie długów

Złap wiatr w żagle
Oddetchnij!

Co roku pomagam 3 000 Polakom wyjść z długów

0%
zadowolonych klientów
0%
oddłużeń kończy się sukcesem
0
tyle może kosztować pomoc

Sposoby oddłużania, które stosujemy

 • Upadłość konsumencka

  Upadłość konsumencka daje możliwość nowego startu w życiu i pozbycia się dotychczasowych długów. Sąd określa ile długu i przez jaki okres masz spłacać – w praktyce dłużnik musi spłacić tylko ułamek swojego zadłużanie, reszta jest mu umarzana.

  Jeśli spełniasz poniższe kryteria, upadłość konsumencka może być najlepszym sposobem na wyjście z długów:

  • jesteś osoba fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej
  • masz stały dochód
  • nie masz majątku lub możesz spisać go na straty
  • jesteś trwale niewypłacalny
  • nie doprowadziłeś do swojej niewypłacalności umyślnie
 • Obrona przed Komornikiem

  Każdy ma prawo się bronić – przed komornikiem również. Mój mecenas może reprezentować Cię przed komornikiem – w ramach tej usługi sporządza pisma w Twoim imieniu na rzecz niezbędnych pism procesowych oraz doradza jak najlepiej bronić się przed egzekucją majątku. W trakcie wszczętej egzekucji sądowej szybkość postępowania jest elementem kluczowym, z uwagi na wielokrotną nieodwracalność skutków postępowania. Przykładowo komornicy i wierzyciele częstokroć popełniają błędy formalne, które kwestionujemy, także w praktyce cały proces egzekucji można znacznie wydłużyć w czasie co ma parę zalet:

  • dłuższy czas na spłatę długu,
  • zahamowanie egzekucji i kosztów z tym związanych,
  • powstrzymanie informacji do pracodawcy o zajęciu twojego wynagrodzenia.
 • Przedawnienie długów

  Możemy ci pomóc, korzystając z meandrów przedawnienia długów. Każda wierzytelność ma ramy czasowe w których może być dochodzona w trybie postępowania cywilnego. Zmiana przepisów dotyczących przedawniania roszczeń jest najistotniejszą nowelizacją instytucji przedawniania roszczeń. Skrócenie ustawowych terminów, szczególna pozycja pozwanego konsumenta powoduje szerszy zakres zastosowania tej materii. Warto wykorzystać tą możliwość.

 • Długi Spadkowe

  Odziedziczyłeś długi w spadku? Ktoś próbuje dochodzić długów twoich bliskich karząc ci je spłacać? Pomimo zmian dokonanych w zasadach przyjmowania spadku oraz wymogów w odniesieniu do składania oświadczeń o przyjęciu spadku, korzystanie z ograniczenia w odpowiedzialności za zobowiązania i inne pasywa wchodzące w skład masy spadkowej wymaga podejmowania szeregu czynności procesowych. Jedynie kompleksowe dopełnienie koniecznych działań mogą spowodować uprawnienie do powoływania się na ograniczenie w odpowiedzialności. Mój prawnik rzetelnie zajmie się sprawą Twoich długów spadkowych.

 • Dochodzenie wierzytelności

  Ktoś Ci nie zapłacił? Nieważne czy są to alimenty czy może niezapłacona faktura od kontrahenta. Kompleksowa obsługa prawna w powyższym zakresie obejmuje wszystkie etapy procesowe, w zależności od jednostkowych wymogów. Usługi w tym zakresie obejmują również odzyskiwanie należności z uwzględnieniem zmian podmiotowych po stronie dłużnika, ustalania odpowiedzialności organów osób prawnych bądź badania podstaw subsydiarnej odpowiedzialności wobec dokonania przesunięć majątkowych skutkujących powstaniem stanu niewypłacalności.

 • Pożyczka prywatna pod zastaw nieruchomości

  Nie jesteś w stanie dostać kredytu konsolidacyjnego w banku, żeby spłacić wiele innych zobowiązań? Tutaj z pomocą może przyjść pożyczka prywatna pod zastaw twojej nieruchomości. Dzięki takiej pożyczce może spłacić swoje dotychczasowe długi, dzięki temu łatwiej odzyskać zdolność kredytową w banku. Koszt pożyczki to około 20% rocznie (10% prowizja, 10% oprocentowanie), minimalna kwota pożyczki 100 000 zł, LTV max 40%, max okres 2 lata. Zabezpieczenie wyłącznie na nieruchomościach z czystą księga wieczystą, na zasadzie przewłaszczenia (nieruchomość automatycznie wraca do Ciebie po spłaceniu pożyczki w ustalonym terminie).

Zamów konsultację oddłużeniową

Zaczynamy od konsultacji oddłużeniowej w cenie 123 zł z VAT. Na konsultacji mój prawnik analizuje twój problem, ustala plan skutecznego działania oraz przedstawia pełną informację co do kosztów wybranego działania. Na 30-minutowej telefonicznej konsultacji możesz zadać dowolne pytania. Czasami już sama konsultacja pozwala rozwiązać dany problem prawno-finansowy.

  Wypełnij formularz:

  Narzędzia oddłużeniowe

  Darmowe narzędzia dla osób, które nie mają jeszcze zaległości w BIK i BIG-ach. Jeśli zaległości w spłacie przekraczają 30 dni nie ma co także liczyć na pożyczkę ratalną pozabankową. Jedynym wyjściem pozostaje w takiej sytuacji jak najszybsze profesjonalne oddłużanie prawno-finansowe.