Przez najbliższe 14 miesięcy będziesz mógł śledzić jak buduję nowy biznes zupełnie od zera. Od zera? Tak, bo od statusu bezrobotnego. Cel to 100 000 tys złotych przychodu po pierwszym roku od momentu uruchomienia nowego biznesu rekina.

Pokażę Ci dokładnie krok po kroku jak buduję nową firmę. Być może zainspiruje Cię na tyle, że sam odważysz się spróbować swoich sił. Podzielę się z tobą wiedzą i umiejętnościami, które dotychczas pozwoliły mi odnieść sukces.

[box type=”success” class=”” width=””]

NOWY BIZNES REKINA

  1. Jak znaleźć pomysł na dobry biznes?
  2. Weryfikacja pomysłu na biznes w 5 krokach
  3. Kiedy najlepiej zarejestrować działalność gospodarczą?
  4. Wybór formy opodatkowania biznesu
  5. Rejestracja działalności gospodarczej w 30 minut
  6. Zakładam najlepsze konto firmowe
  7. Ciąg dalszy następuje ;)

Tutaj są wszystkie poradniki z serii „Nowy Biznes Rekina”

[/box]

Jaki biznes zbuduje?

Internetowy. Biznes internetowy nie wymaga ogromnych nakładów finansowych dlatego może go zbudować prawie każdy. Co więcej pokażę Ci z jakich źródeł pozyskuje niezbędne pieniądze na nowy biznes. Podstawą sukcesu będzie wiedza, pasja, chęć do nauki, trochę oszczędności, wielka wytrwałość i OGROM pracy. Jedyną niewiadomą pozostaje to jak dobrze przyjmie się mój pomysł, ale i to ryzyko zminimalizuje. Jak? Tego dowiesz się już w kolejnym etapie tego kursu. Pokażę Ci także jak możesz dostrzec szansę nowy biznes. Pamiętam, że kiedyś sam miałem z tym problem. Dziś mam tyle pomysłów, że cierpię, iż nie jestem w stanie ich wszystkich zrealizować!

Zaprezentuję Ci wiele projektów, które zbudowałem dotychczas. Dotychczas 60% moich projektów internetowych kończyło się sukcesem. Nie znam lepszego sposobu na finansową i życiową niezależność. W tym roku spędzę na Kubie, w Portugalii, na Majorce, w Kołobrzegu i Białowieży prawie 3 miesiące. Biznes internetowy jest znakomity ponieważ nie ogranicza mnie żadne miejsce. Mogę być dokładnie tam gdzie mam ochotę. Sam decyduje także o tym kiedy i ile pracuję.

Nie musisz budować biznesu aby zarabiać dodatkowe pieniądze

Przygotowałem również dużo możliwości dla osób, które chcę zarobić dodatkowe pieniądze, ale własny biznes jest dla nich za trudny. Będziesz mógł zarabiać razem ze mną wykonując proste czynności. Wiele drobnych prac zlecam także i w ten sposób będziesz mógł korzystać z mojego sukcesu.

Jeśli jesteś już drobnym przedsiębiorcą ale działasz lokalnie ten kurs pozwoli ci także poznać możliwości jakie daje internet w rozwoju biznesu tradycyjnego. Dzięki temu będziesz mógł pozyskać więcej klientów i lepiej się rozwijać.

Co chcę osiągnąć poprzez ten kurs?

Pokazać, że można być Panem swojego losu. Dostaje wiadomości od fantastycznych osób dzięki temu blogowi. Mam nadzieję, zainteresować swoją działalnością większa liczbę osób, które pomogą mi rozwijać ten lub inne moje biznesy. Chcę zwrócić także uwagę polskich władz jak fatalnym, dla rozwoju drobnej i innowacyjnej przedsiębiorczości, miejscem uczynili Polskę. Wreszcie chcę, aby wiele zdolnych i pozytywnych ludzi osiągnęło pełnie swoich możliwości.

Liczę, że będę mógł nauczyć się także czegoś od Ciebie.

Czy mój nowy biznes okaże się sukcesem czy gorzką porażką? czy zdołam osiągnąć swój cel? Nie przegap ani szczypty wiedzy, którą zamierzam się podzielić.

Ps. Jeśli powiadomisz znajomych o moim kursie pomożesz mi. Powiadom na facebook’u.