Aktualizacja 2016-10-26

Konkurs niestety cieszył się bardzo nikłym zainteresowaniem dlatego postanawiałem go zakończyć. Szkoda ale rzeczywistość okazała się brutalna ;(

Zwycięzcami za ostatni okres są:

matikosc@….

oraz

retusze@…. (proszę o kontakt bo jest jakaś niezgodność)

Nagrody można odbierać do 10 listopada 2016

Konkurs Rekina czyli co miesiąc każdy wierny czytelnik Rekina otrzymuje 50 zł.

Stara formuła konkursu nie sprawdziła się dlatego też zmieniłem ją tak aby każdy wierny czytelnik otrzymywał gwarantowaną nagrodę co miesiąc.

Od teraz każdy czytelnik, który doda:

  • co-najmniej 3 ważne losy z okresu od 21 lipca do 31 sierpnia otrzyma 50 zł i brelok rekina z próbnej produkcji,
  • minimum 2 ważne losy z tego okresu otrzyma 25 zł.

Jeśli zarejestrujesz np. 5 ważnych losów z tego okresu otrzymujesz 75 zł, jeśli 6 losów 100 zł itd 🙂 Gwarantowane, bez kruczków. Brelok można otrzymać tylko 1 w miesiącu.

Najbliższe rozstrzygnięcie 22 września tutaj 🙂

NAGRODY W KONKURSIE REKIAN FINANSÓW

Zwycięzcy konkursu w czerwcu 2016

21 lipca rozlosowałem… znów szczęśliwą stówę. Jak widać konkurs nie cieszył się wielką popularnością dlatego postanowiłem zmienić zasady tak aby najwierniejsi czytelnicy otrzymywali wyższe i gwarantowane nagrody. Od teraz każdy czytelnik, który doda co-najmniej 3 ważne losy z okresu od 21 lipca do 31 sierpnia otrzyma 50 zł i brelok rekina z próbnej produkcji. Jeśli dodasz minimum dwa ważne losy w tym okresie otrzymasz 25 zł. Najbliższe rozstrzygnięcie 22 września.

 

konkurs - czerwiec

Zwycięzcy szczęśliwej stówy w czerwcu

Zwycięzców proszę o podanie nr rachunku bankowego do 2 sierpnia. Po tym czasie wypłaty przepadają. Tutaj można przesłać mi wiadomość.

Zwycięzcy konkursu w maju 2016

23 czerwca losowaliśmy na blogu zwycięzców konkursu. Niestety liczba uczestników wyniosła tylko 13 osób. Rozlosowałem jednak nagrodę specjalną czyli „stówę rekina”. Dodatkowo losy przechodzą na następne miesiące, aż do momentu kiedy zostanie zarejestrowanych 400 ważnych losów.

przech 2

Zwycięzcy „szczęśliwej stówy Rekina” – początek emaila

Zwycięzców proszę o podanie nr rachunku bankowego do 1 lipca. Po tym czasie wypłaty przepadają. Tutaj można przesłać mi wiadomość.

Cel konkursu Rekina

Politycy rozdają 500 zł na dziecko nie ze swoich pieniędzy. Ja rozdam swoje własne pieniądze. W końcu mogę robić z nimi co mi się podoba. Czerpię satysfakcję z tego, że mogę je dać moim fantastycznym czytelnikom. Możesz to nazwać “500 zł na rekinka” albo “rekiński program 500+” 😉

Moim celem jest aby zachęcić wszystkich czytelników do dbania o swoje finanse, do podejmowania rozsądnych decyzji finansowych, do zdobywania wiedzy o finansach i bankowości. Choć kto czyta Rekina ten musi przecież już dbać o swoje finanse! Inaczej by tu nie trafił. Jest to więc znakomita okazja aby zadbać o nie jeszcze bardziej. Właśnie takie osoby chcę nagradzać!

Kto może wziąć udział w konkursie?

Każdy!

Jak wziąć udział w konkursie?

Zdobyć los i zarejestrować go poniżej.

Sposoby na zdobycie losów:

Im więcej losów zdobędziesz, tym większa szansa twojej wygranej. Jeśli na jakąś promocję bankową się nie łapiesz np. zakładałeś już jedną promocyjną lokatę i nie możesz założyć kolejnej zaangażuj swoją rodzinę i znajomych. Zarejestruj ich los. Zawsze możesz również zmienić swoje płatne konto bankowe na to darmowe!

PS. ING Bank oraz państwowy PKO BP znów podwyższają opłaty za konta i karty! Utrzyjmy im nosa i przenieśmy konto do tańszego banku. Pamiętacie polityków jak mówili, że podatek bankowy nie spowoduje podwyższenia opłat? Podli kłamcy ale z grzeczności(mojej apolityczności) nie będę pokazywał palcem.

Zarejestruj los!

[dropcap]1[/dropcap] Wpisz swój email, imię lub nick.

[dropcap]2[/dropcap]Oprócz tego w zależności czy zakładałeś lokatę bankową, czy konto bankowe czy kupiłeś koszulę rekina:

  • datę i godzinę kiedy zakładałeś lokatę przez bloga oraz numer umowy lokaty,
  • datę i godzinę kiedy zakładałeś konto przez bloga oraz numer umowy konta,
  • numer zamówienia koszuli

Możesz oczywiście zarejestrować wiele losów jeśli założyłeś np. 3 rożne lokaty, 3 różne konta. Każda koszula rekina to jeden unikalny los.

Imię lub nick

Adres email

Data i godzina wysłania wniosku o lokatę/konto lub zamówienia koszuli
[datetime* datetime-69 date-format:dd/mm/yy time-format:HH:mm]

Numer umowy lokaty/konta/zamówienia koszuli

Regulamin konkursu

  1. Pamiętaj jednak, że lokaty nieopłacone, albo takie, której warunków promocji nie spełniasz, nieaktywne konta bankowe (brak płatności kartą, czy przelewów na konto), nieopłacona lokata, nieaktywne konto forex (zero obrotu), nieopłacone zamówienia na koszule itd sprawiają, że twój los jest nieważny. Nie ma miejsca na oszukane losy.
  2. Zwycięzca nagrody głównej powinien udzielić wywiadu na łamach Rekina Finansów (byłoby mi bardzo miło)
  3. Losowanie zwycięzców konkursu odbywa się na żywo poprzez transmisję wideo na blogu.
  4. Kto nie odbierze nagrody w ciągu 7 dni – tego strata i nagroda przepada.
  5. Warunkiem konkursu jest rejestracja ważnych losów

Jeśli masz pytanie odnośnie konkursu rekina zadaj mi je w komentarzu!

Powiadom swoich znajomych o konkursie: