Zgarnij 4800 zł za najlepszy lifehack finansowy

Są już wyniki konkursu ! Sprawdź kto wygrał 4800 zł !

Co powiesz na 4800 zł dodatkowych środków na opłacenie rocznych rachunków za media? Zapowiada się fantastyczny początek roku! Prawdopodobieństwo zgarnięcia nagrody w konkursie #FinansoweLifahacki jest bardzo duże, a zasady wyboru zwycięzcy bardzo przejrzyste. Jeśli nigdy nie brałeś udziału w konkursie bo nie wierzysz w szczęście to tym razem, od szczęścia będzie zależeć niewiele – wszystko w twoich rękach.

Co jest do wygrania?

Do wygrania jest 4800 zł na opłacenie rachunków za media przez platformę MAM. Na blogu dokładnie opisałem mój test tej platformy.

Co musisz zrobić aby wygrać?

Konkurs #FinansoweLifehacki wygra ten kto przedstawi najciekawszy sposób, który pozwala na tańsze życie i/lub optymalizację jego kosztów lub zaradne zarządzanie domowym budżetem. Swój pomysł na finansowy lifehack możesz przesłać w dowolnej formie – może to być opis, zdjęcie, grafika, wideo, połączenie tych 3 rzeczy – cokolwiek. Wystarczy, że zamieścisz link/opis w komentarzu pod tym artykułem.

Dla przykładu zamieszczam ciekawy sposób na oszczędzanie z przymrużeniem oka… 🙂

Pamiętaj jednak, że to ma być twoja własna praca, także kopiowanie/przesyłanie cudzych materiałów odpada 🙂

Zasady konkursu „Finansowe lifehacki” krok po kroku

  1. Swój sposób na tańsze życie/optymalizację kosztów możesz przesyłać od 4.01.2018 do 18.01.2018, zamieszczając odnośnik w komentarzu pod tym artykułem.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową
  3. Aby otrzymać nagrodę musisz założyć sobie konto na platformie MAM (100% darmowe) – bo tam otrzymasz wygraną.
  4. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu. W komentarzu musisz także wkleić klauzulę:

„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922).”

Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych, zebranych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu „Finansowe lifehacki” jest New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 (dalej jako: „NMV”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez NMV w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy, oraz dla celów marketingowych, kontaktowych, archiwizacyjnych i reklamacyjnych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, w tym m.in. w przypadku takiego żądania podmiotu uprawnionego lub gdy wyrazisz na takie udostępnienie zgodę. Przysługuje Ci prawo do dostępu i poprawiania Twoich danych.

Kiedy poznasz wyniki konkursu?

22.01.2018 ogłoszę zwycięzcę, który od 1.02.2018 będzie mógł korzystać z nagrody poprzez opłacanie swoich rachunków za media dostępnymi na jego koncie w MAM środkami – co miesiąc 400 zł, które otrzyma od MAM. Wszystkie prace konkursowe zamieszczę w artykule. Zwycięzcę wybierze jury składające się z 2 osób – przedstawiciela MAM i mnie, także możesz liczyć na bezstronność – wygra po prostu najlepszy. Wyniki znajdą się w tym artykule.

Zgłaszajcie zatem swoje finansowe lifehacki, bo jest o co walczyć!

|2018-01-23T16:10:08+00:00Styczeń 4, 2018|Wygasłe Promocje|47 komentarzy

47
Dodaj komentarz

28 Wątków
19 Odpowiedzi w wątkach
2 Obserwatorów
 
Najpopularniejsze komentarze
Najczęściej komentowane
31 Kilogramów narybku

najnowszy najstarszy najlepiej oceniane
Robert

Myślę ,że zdażę przedstawić szybko i zwięźle koncepcję zarządzania budżetem domowym dla każdego , a przy okazji zebrać spory majątek, tak by nigdy nie zabrakło pieniędzy . Czy można ? Można , bo sam to robię z małżonką od kilku lat i chętnie podzielę się tym doświadczeniem . A więc do dzieła ; 1. Podlicz swoje miesięczne wszystkie wydatki , paragony , opłaty itp . itd. ( najlepiej średnia z 3 m-cy). 2.Podziel swoje pieniadze na 6 kategorii i przydziel im odpowiednie części procentowe 3.Wszystkie wpływające co miesiąc do ciebie pieniądze ,rozdzielaj zawsze zgodnie z procentowym podziałem kont .Cały sekret… Czytaj więcej »

Ania

Hej, przesyłam mój pomysł na finansowe lifehacki:) https://imgur.com/a/4XK57 „Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.… Czytaj więcej »

Damian

Ja swoją odpowiedź na pytanie o #FinansoweLifehacki zawrę w tym filmie 😀 Disney Approved! https://www.youtube.com/watch?v=-iy2NApBL1k&feature=youtu.be „Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia… Czytaj więcej »

Olek

Po zakupy na piechotę, wózek z małym dzieckiem pcham I kupuje tylko tyle, ile radę zmieścić dam. Płacę bonem, za ankietę wypełnioną wcześniej w domu, A gazetę po terminie czyta sobie po kryjomu. Za pół ceny ją kupuję i pieniędzy nie marnuję. No bo kasa ważna rzecz – każdy chciałby dużo mieć. Chętnie rower ruszam mój, gdy pogoda dopisuje I w cieplejsze pory roku do pracy nim pedałuję. Kiedy jesień z zimą przyjdą dbać o zdrowie trzeba bardzo, Wtedy chętnie wsiadam w tramwaj, choć inni nim gardzą. Wybierają samochody trując Nasze środowisko, Podjeżdżają gdzie sie da – nawet do Biedronki… Czytaj więcej »

Kasia

Hej poniżej podaje link do grafiki którą przygotowałam:) Mam nadzieje, że cię zainspiruje 🙂 https://imgur.com/a/Z8Vtk Pozdrawiam! „Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z… Czytaj więcej »