Zgarnij 4800 zł za najlepszy lifehack finansowy

Co powiesz na 4800 zł dodatkowych środków na opłacenie rocznych rachunków za media? Zapowiada się fantastyczny początek roku! Prawdopodobieństwo zgarnięcia nagrody w konkursie #FinansoweLifahacki jest bardzo duże, a zasady wyboru zwycięzcy bardzo przejrzyste. Jeśli nigdy nie brałeś udziału w konkursie bo nie wierzysz w szczęście to tym razem, od szczęścia będzie zależeć niewiele – wszystko w twoich rękach.

Co jest do wygrania?

Do wygrania jest 4800 zł na opłacenie rachunków za media przez platformę MAM. Na blogu dokładnie opisałem mój test tej platformy.

Co musisz zrobić aby wygrać?

Konkurs #FinansoweLifehacki wygra ten kto przedstawi najciekawszy sposób, który pozwala na tańsze życie i/lub optymalizację jego kosztów lub zaradne zarządzanie domowym budżetem. Swój pomysł na finansowy lifehack możesz przesłać w dowolnej formie – może to być opis, zdjęcie, grafika, wideo, połączenie tych 3 rzeczy – cokolwiek. Wystarczy, że zamieścisz link/opis w komentarzu pod tym artykułem.

Dla przykładu zamieszczam ciekawy sposób na oszczędzanie z przymrużeniem oka… 🙂

Pamiętaj jednak, że to ma być twoja własna praca, także kopiowanie/przesyłanie cudzych materiałów odpada 🙂

Zasady konkursu „Finansowe lifehacki” krok po kroku

  1. Swój sposób na tańsze życie/optymalizację kosztów możesz przesyłać od 4.01.2018 do 18.01.2018, zamieszczając odnośnik w komentarzu pod tym artykułem.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową
  3. Aby otrzymać nagrodę musisz założyć sobie konto na platformie MAM (100% darmowe) – bo tam otrzymasz wygraną.
  4. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu. W komentarzu musisz także wkleić klauzulę:

„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922).”

Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych, zebranych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu „Finansowe lifehacki” jest New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 (dalej jako: „NMV”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez NMV w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy, oraz dla celów marketingowych, kontaktowych, archiwizacyjnych i reklamacyjnych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, w tym m.in. w przypadku takiego żądania podmiotu uprawnionego lub gdy wyrazisz na takie udostępnienie zgodę. Przysługuje Ci prawo do dostępu i poprawiania Twoich danych.

Kiedy poznasz wyniki konkursu?

22.01.2018 ogłoszę zwycięzcę, który od 1.02.2018 będzie mógł korzystać z nagrody poprzez opłacanie swoich rachunków za media dostępnymi na jego koncie w MAM środkami – co miesiąc 400 zł, które otrzyma od MAM. Wszystkie prace konkursowe zamieszczę w artykule. Zwycięzcę wybierze jury składające się z 2 osób – przedstawiciela MAM i mnie, także możesz liczyć na bezstronność – wygra po prostu najlepszy. Wyniki znajdą się w tym artykule.

Zgłaszajcie zatem swoje finansowe lifehacki, bo jest o co walczyć!

| 2018-01-04T17:58:12+00:00 Styczeń 4, 2018|Aktualne promocje, Oszczędzanie|31 komentarzy

Dodaj komentarz

31 komentarzy do "Zgarnij 4800 zł za najlepszy lifehack finansowy"

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Od jakiegoś czasu staram się skrupulatnie planować swój budżet. Na początku każdego miesiąca zapisuje wszystkie przychody mojej oraz comiesięczne wydatki, jakie jak rachunki, kredyty. Następnie sprawdzam czy w danym miesiącu nie pojawiają się jakieś wyjątkowe okazje, na które trzeba odłożyć odpowiednią kwotę pieniędzy (np. urodziny, spotkanie ze znajomymi). Wyznaczam również odpowiednią kwotę, którą przeznaczam na jedzenie . Na początku planowania budżetu nie było to proste, jednakże z czasem i regularnym kontrolowaniem wydawanych pieniędzy jest coraz prościej prawidłowo określić łączne wydatki z tym związane. Pozostała kwota mogłaby teoretycznie stanowić oszczędności, ale wszyscy wiemy, że zawsze pojawi się coś zupełnie nie zaplanowanego.… Czytaj więcej »
Nad wydawanymi pieniędzmi zaczęłam się bardziej zastanawiać po urodzeniu dziecka. I okazało się, że mogę wydawać mniej nie zmieniając zbyt wiele. Internet okazał się skarbnicą wiedzy i to dzięki niemu kupuję dużo taniej. I. Apteki internetowe- moje najlepsze odkrycie roku! Zwykle gdy szłam do apteki po potrzebne rzeczy, kosmetyki czy witaminy dla dziecka zostawiałam tam bardzo dużo pieniędzy. Natomiast wystarczy poszukać apteki w Internecie i zamówić te produkty do domu i kilkadziesiąt złotych zostaje z nami. II. Sklepy internetowe Uwielbiam je głównie za to że na spokojnie można się zastanowić co nam potrzebne, przeczytać skład i wybrać najlepsze. W takich… Czytaj więcej »
Sposób na oszczędne życie jest bardzo prosty jednak wymaga od nas trochę dyscypliny. Na początku pozbądź się wszelkich złudzeń i zapamiętaj: pieniądze cię NIE lubią, dlatego aby pozostały w twoim portfelu musisz o nie zadbać jak o ukochane dziecko. Jedyne narzędzia jakie będą ci potrzebne do fachowego zarządzania pieniędzmi to: kartka, ołówek i twój fantastyczny umysł. Nic więcej poza bilansem budżetu nie można wymyślić, ponieważ jest to idealne rozwiązanie według mnie. Moje przygody z finansami opierają się na trzech głównych etapach: 1.Pozbądź się wszelkich długów. To bardzo waży etap, ponieważ dopiero bez balastu w postaci długów można myśleć o oszczędnym… Czytaj więcej »

Jak dla mnie zbyt materialistyczne podejście do pieniądza. A przecież wydawanie pieniędzy ma nam sprawiać przyjemność. Jeśli będziemy tylko gromadzili i gromadzili to praca która przynosi nam zyski nie będzie będzie dla nas żadna przyjemnością tylko udręka.

Pieniądze są wszędzie, wystarczy się tylko rozejrzeć. Komputer, za pomocą którego napisałem ten tekst, grzejnik, który daje mi komfort i ciepło, a nawet leżący na półce podręcznik, dzięki któremu zdobyłem nowe umiejętności. Pieniądze to też to, czego nie widać gołym okiem – prąd, zasilający ten komputer, paliwo, ogrzewające wodę w grzejnikach oraz czas spędzony na nauce języka obcego ze wspomnianego podręcznika. Wszystko to– ma materialną wartość, przez co niesie też potencjał oszczędności. Dlatego też, można kupić tańszy komputer oraz mniej z niego korzystać, poświęcając ten czas na aktywność fizyczną. Dzięki temu rachunek za prąd będzie niższy, stan zdrowia lepszy, a… Czytaj więcej »
Grafika z moimi sposobami na oszczędzanie znajduje się pod linkiem http://uploadfile.pl/pokaz/1334194—kiat.html „Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie… Czytaj więcej »

Żeby obejrzeć trzeba wysłać płatnego smsa. Zamiast oszczędzać jeszcze trzeba zapłacić:(