[dropcap]P[/dropcap]omyślałem, że fajnie byłoby wreszcie wyjaśnić czego oczekują od mężczyzn bardzo atrakcyjne kobiety – nazywam je „supervenus”. Żeby odnaleźć odpowiedź jak zdobyć supervenus zwróciłem się do kobiety, która jest bezsprzecznym obiektem pożądania 80% moich znajomych. Od teraz 7 zasad perfekcyjnego zdobywcy supervenus może poznać każdy czytelnik Rekina Finansów.

Supervenus

Na stacji benzynowej, w sklepie, w restauracji czy w klubie – zauważyłeś ją… piękną, olśniewającą kobietę, zamyśloną, z poważnym wyrazem twarzy. Wygląda tak cudownie i pociągająco, że najchętniej ujrzałbyś jej zalotny uśmiech skierowany w Twoim kierunku. Jednak ogarnia Cię bezradność w momencie gdy nie masz bladego pojęcia jak zacząć interesującą rozmowę.

Drodzy Panowie, z pewnością w takich sytuacjach zdarzyło wam się, że oprócz braku pomysłu na rozpoczęcie nowej znajomości na widok pięknej supervenus zupełnie przestawaliście być sobą. Momentalnie paraliż obezwładniał wasz język, zaczynały mocniej pocić się wasze dłonie i najchętniej, zamiast dobrego wrażenia, zachowywalibyście się jak małpki wypuszczone z zoo. Tak… mamy do czynienia z objawem bezradności wobec supervenus – kobiety nie dość, że atrakcyjnej, to mądrej i z pasją. Jej jeden inteligentny błysk w oku potrafi nie tylko ukazać jej wyjątkowość, ale również przeszyć was na wylot niczym aparat rentgenowski. To spojrzenie zamiast was uskrzydlić to odejmuje mowę, zabiera logiczne myślenie oraz pozbawia was wszystkiego od szyi w górę. Dlatego nic dziwnego, gdy mówi się o mężczyźnie, że „stracił on głowę dla pięknej kobiety”.

[highlight color=”yellow”]Jeżeli chcesz zrobić wrażenie na kobiecie swoich marzeń i masz okazje z Taką się zapoznać, jest kilka zasad, których musisz się trzymać:[/highlight]

Po pierwsze, CALM DOWN!

Ona nie gryzie, nie pluje jadem i nie syka jak wąż. Gdy zostaniecie dostrzeżeni z powagą wnikliwie was oceni, ale nie oznacza to, że musicie się jej obawiać. Na nic tu palpitacje serca oraz poszukiwanie ewentualnych sztyletów w jej pięknych oczach. One nie istnieją, ponieważ są tylko w waszych wyobrażeniach. Supervenus potrafi być słodka jak dojrzała brzoskwinia, jednak jedno niefortunne, łapczywe jej pochłanianie może pozbawić was zębów, ponieważ w środku skrywa twardą pestkę. Słodki miąższ oznacza dobrodziejstwa, których można byłoby zakosztować, natomiast pestka to niesamowity, zdecydowany i pełen pasji charakter, z którym się nie zadziera, a jak najbardziej warto poznać. Fenomen supervenus polega na tym, iż nie tylko słodko się będzie do Ciebie uśmiechać, żartować oraz flirtować, ale jak zejdziecie na bardziej poważne, przyziemne tematy, to w przeciwieństwie do Klubowej Kredki nie będzie patrzeć się w sufit, na paznokcie czy w swój telefon, tylko płynnie zejdzie z flirtów na temat polityki czy nowinek sportowych, zahaczając przy okazji o nowości w motoryzacji. Może nawet doradzi Ci gdzie najtaniej tankować, lub w którym banku najlepiej założyć konto. Z taką kobietą nie można się nudzić, a samo z nią obcowanie spowoduje, że zapragniesz spędzić z nią nie dość że cały wieczór, to cały kolejny dzień, a nawet życie!

EFEKT LUSTRA

Supervenus nie lubi brudasów chodzących w rozciągniętych, wymiętych bejsbolówkach oraz z tygodniowym zarostem. Aspirujący Rekinie ! Jeżeli masz być jej wart wciel się w role lustra, w które spogląda każdego dnia. Nie chodzi o to, że masz być jej dosłowną kopią, czyli mieć włosy ułożone w fantazyjne loki plus nałożoną czerwona pomadkę na ustach, ale być czystym, ubranym z klasą, schludnie wyglądającym, wypachnionym mężczyzną. Pamiętaj, ze pierwsze wrażenie polega na ocenie naszego wyglądu, postury oraz tego czy jesteśmy zadbani. Pamiętaj też, że nie cena nas ubiera, więc nie świeć niczym drzewko bożonarodzeniowe złotymi łańcuchami, sygnetami czy bransoletami. Granica miedzy stylem a kiczem jest bardzo cienka, wiec radzę Ci mieć wyczucie w ilości dodatków, które na siebie zakładasz.

INTELIGENTNE GADU-GADU

Teraz się okaże, czy po pierwszym dobrym wrażeniu czar nie pryśnie w momencie gdy się odezwiesz. Supervenus należy do kategorii kobiet, które mają również coś do powiedzenia. Nie są rodzajem tych, które tylko ładnie się prezentują i pachną, ale rozmawiają jak równa z równym. Jeżeli Twoje pragnienia ograniczają się tylko do ładnej niemowy-kukiełki, spełniającej funkcję dodatku do Twojej garderoby, z którą możesz się tylko pokazać, jak z nowym błyszczącym zegarkiem na ręce, to nie tutaj droga. A teraz zadaj sobie pytanie czy z zegarkiem możesz sobie porozmawiać? Nie. Co najwyżej monotonnie będzie tykać godzinami.
Musisz wiedzieć, że supervenus NIGDY nie jest dodatkiem, ponieważ sama sobą prezentuje CAŁOŚĆ. Z Tobą czy bez Ciebie świetnie się prezentuje, więc jeśli uważasz, że jest inaczej to zapomnij o niej. Jest niezależna, traktuje siebie z godnością i jak już uda Ci się przyciągnąć jej uwagę to radzę Ci żebyś dał z siebie wszystko, oraz traktował ją z szacunkiem.

%TY – NIE!

jak poderwać dziewczyneWielu z was myśli: „Jestem spięty, muszę się wyluzować. Zarzucę kielicha.. może dwa i do dzieła!” BŁĄD, BŁĄD, BŁĄD!!!! Nigdy tego nie rób zwłaszcza jeżeli kobieta, którą pragniesz poznać jeszcze niczego się nie napiła! Supervenus w parę sekund wyczuje Twoje frywolne alkoholowe zaloty, rodem kiepskiego latynoskiego Alvaro. Jej twarz nie zdradzi, że pomyśli o Tobie jak o totalnym idiocie – będzie się uśmiechać jak nigdy nic się nie stało i inteligentnie Cię spławi. Jeżeli aż tak bardzo się denerwujesz, po pięciu minutach rozmowy, kiedy złapiecie wspólny język możesz zaproponować jej drinka i dzięki temu będziesz mieć okazję również napić się i wyluzować.

LEPSZA JAKOŚĆ NIŻ ILOŚĆ

Pamiętaj, prosta „gadka-szmatka” i bajerowanie oraz „ach,ochy” na swój temat nigdy w życiu nie zadziałają na supervenus! Zadziałać mogą na „Imprezową Kredkę”, która każdy Twój alkoholowy bełkot oraz fakt, że posiadasz najnowszego Volkswagena Golfa będzie odbierała jak byś był jej szarmanckim guru. Jeszcze zacznij napinać mięśnie, sprośnie żartować, a ta będzie piszczeć z radości! Natomiast kobieta Twoich marzeń już dawno będzie rozmawiać z kimś innym, a Ty co najwyżej będziesz mógł bić się w piersi mając zawieszony na szyi, nie dość że swój złoty, gruby łańcuch to jeszcze barową Kredkę, a nawet dwie. Kiepski Alvaro i jego dziunie są receptą na katastrofalny finisz w postaci jednorazowego numerku w obskurnej toalecie lub Volkswagenie, a przecież nie o to chodzi, prawda? Nie pozwól by marzenia o supervenus prysły jak bańka mydlana. Troszkę skromności, pokory oraz cierpliwości, a Twój cel, wcześniej nieosiągalny, będzie na wyciągnięcie ręki.

NIE NARZUCAJ SIĘ

Bycie nachalnym jest również nie po drodze. Jeżeli kobieta, mówi Ci, że jest z kimś innym (dając Ci do zrozumienia, że z innym mężczyzną), odmawia drinka oraz nie wykazuje jakiegokolwiek zainteresowania Twoją osobą, nie zmuszaj jej do rozmowy, po prostu odpuść. Widocznie nie zastosowałeś jednych z pierwszych ww zasad, więc nie wzbudziłeś w niej jakiegokolwiek zainteresowania. Widocznie jesteś jeszcze śledziem a nie rekinem.

BĄDŹ GENTLEMANEM !

Otwieranie kobietom drzwi, czy to do samochodu, czy restauracji, puszczanie ich pierwszych przez próg, odsuwanie krzeseł przy stole, kultura osobista, całowanie dłoni, kwiaty, komplementy, słuchanie oraz nie patrzenie w dekolt powoduje, że masz w jej oczach tak ogromny plus, że jego ramiona ciągnąc się z północy na południe i ze wschodu na zachód nie mają końca! Wiedz, że takim zachowaniem zyskasz sympatię i szacunek supervenus.[is_logged_in]

PODSUMOWANIE

Stosując się do ww zasad staniesz się PERFEKCYJNYM ZDOBYWCĄ! Nie dość, że zyskasz applause u kobiet, ale również wzbudzisz podziw u innych samców w twoim otoczeniu. Będziesz podziwiany, szanowany, oraz traktowany jako przykład mężczyzny idealnego. Nierealny Christian Grey czy James Bond, będą przy Tobie tylko namiastką gentlemana, gdyż Ty będziesz tym realnym uosobieniem kobiecych marzeń. Tak przekonuje supervenus :)[/is_logged_in]

Supervenus zdradziła mi jeszcze jedną pikantną zasadę. Tą zasadą podzielę się przy najbliższej okazji tylko z subskrybentami mojego bloga 🙂

[FM_form id=”1″]

Wrócisz do mnie jeszcze?

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE !
WYŚLIJ »