Chcesz podzielić się czymś interesującym z czytelnikami bloga Rekina Finansów ?

Dodaj bezpłatnie swój artykuł !

Co więcej możesz zostać stałym redaktorem i otrzymywać wynagrodzenie za ilość wyświetleń swojego artykułu.

Nie ważne czy jesteś zawodowym copywriterem, studentem czy specjalistą w swojej dziedzinie.

Najważniejsze aby treść twojego artykuły była pomocna dla czytelników.

Jaki artykuł mogę dodać ?

Forma artykułu jest dowolna. Może to być wywiad, case study, poradnik czy opis własnych doświadczeń. Nie może być to natomiast tekst reklamowy.

Temat artykuły: dowolny związany z szeroko pojętymi finansami, biznesem czy pracą. Może to być także specyficzny artykuł branżowy, który otworzy nowe horyzonty przed czytelnikami.

Długość artykułu: minimum 1500 wyrazów.

Wymagania techniczne: artykuł pisany w paragrafach, max 6-8 zdaniowych. Zdania krótkie i zrozumiałe. Można dodawać także obrazki jednak muszą one być zoptymalizowane ze względu na rozmiar i wielkość pliku. Rozmiary zdjęcia to 660 x 330 pikseli. Wielkość pliku to maksymalnie 70 kB. Wielkości pliku można dostosować online tutaj.

Dodawanie linków i nazwiska autora: możesz dodać 1-2 linki do innej strony, możesz także na końcu artykułu umieścić informację o autorze artykułu.

Unikalność: artykuł musi być unikalny tzn nie może być wierną kopią innego artykułu, który już znajduje się w sieci. Oczywiście korzystanie z wielu źródeł jest jak najbardziej wskazane. Treść artykułu jest sprawdzana przez program nieplagiatowany, który przeszukuje cały internet.

Jak dodać artykuł ?

  1. Na początek przedstaw się prześlij mi propozycję tematu swojego artykułu tutaj. Konsultacja tematu oszczędzi Ci dużo czasu.
  2. Po akceptacji tematu możesz spokojnie tworzyć swój tekst.
  3. Gotowy artykuł jest akceptowany, odrzucany lub odsyłany do poprawki przez założyciela bloga. Założyciel bloga zastrzega sobie prawo do dowolnej modyfikacji artykułu przed publikacją.

Czy można usunąć artykuł ?

Zasadniczo nie, jednak każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie.

Jak zostać redaktorem bloga ?

Po publikacji 3 artykułów możesz zostać stałym redaktorem bloga. Będziesz mógł samodzielnie dodawać artykuły. Będziesz także miał swój profil autorski na blogu.

Jak zostać partnerem bloga ?

Po 10 artykułach możesz zostać  partnerem bloga. Dzięki temu będziesz mógł realizować komercyjne projekty na blogu.

Jakie wynagrodzenie mogę otrzymać za pisanie artykułów na blogu ?

Pierwsze trzy artykuły służą ulepszaniu twoich umiejętności w zakresie pisania czy tzw copwriting’u. Są także świetną okazją aby wypromować swoją osobę i treści.

Pierwszy artykuł możesz umieścić bezpłatnie ale nie otrzymujesz również za niego wynagrodzenia. Drugi artykuł ma służyć ulepszaniu twoich umiejętności redaktorskich. Za każde 2000 wyświetleń w okresie 2 miesięcy od publikacji otrzymujesz 10 zł netto. Twój trzeci artykuł będzie na pewno dużo lepszy niż dwa poprzednie dlatego za 2000 wyświetleń w okresie 2 miesięcy od publikacji otrzymujesz 15 zł netto. Swój artykuł możesz reklamować na innych blogach lub w mediach społecznościowych

Dla redaktorów stawki są negocjowane indywidualnie.

Zostając partnerem bloga stajesz się współautorem bloga. To daje Ci możliwość realizowania komercyjnych projektów i kampanii na blogu i poza nim. Twoje treści są udostępniane subskrybentom bloga. Będziesz miał także możliwość nagrywania videoblogów. Jest to świetny sposób na promocję swojej osoby, umiejętności czy usług.

Jeśli chcesz tworzyć społeczność Rekinów napisz już teraz !