Jedna z najlepszych kart kredytowych w Polsce, czyli bezpłatna Citi Simplicity od Citibanku dostępna z voucherem do Morele.net o wartości 400 zł! Voucher jest ważny 12 miesięcy. Morele.net jest jednym z największych i najtańszych sklepów z elektroniką w polskiej sieci.

Wszystko co musimy zrobić to złożyć wniosek na stronie promocji i wyrobić sobie kartę Citi Simplicity. Są jednak dwa warunki: – Nie mogliśmy mieć żadnej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r – Musimy pracować min. 3 miesiące i zarabiać min 1200 zł na rękę. Po uzyskaniu karty trzeba wydać nią min. 1000 zł w przeciągu dwóch pierwszych pełnych miesięcy. W tym samym czasie trzeba też zalogować się do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku W zamian za to Citibank wyśle nam voucher do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnimy warunki. Voucher będzie ważny do końca grudnia 2018 r czy okrągły rok.

Jak dostać 400 zł do Morele.net?

  1. Złóż wniosek o kartę TUTAJ
  2. Zaakceptuj wszelkie wymagane oświadczenia.
  3. Podpisz umowę o kartę
  4. W ciągu dwóch pierwszych pełnych miesięcy od chwili podpisania umowy wydaj kartą min. 1000 zł i zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku

Żadnych innych warunków.

Odbierz 400 zł do Morele.net »

Nie pasuje Ci ta promocja?

Przygotowałem jeszcze dużo innych promocji. Zobacz aktualne promocje bankowe.

Pytania i odpowiedzi na temat promocji

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zajrzyj do regulaminu promocji. Możesz również zadać pytanie w komentarzu.