Jedna z najlepszych kart kredytowych w Polsce, czyli bezpłatna Citi Simplicity od Citibanku doczekała się drugiej edycji świetnej promocji, w której do zdobycia jest bon do Biedronki o wartości 500 zł!

Wszystko co musimy zrobić to złożyć wniosek na stronie promocji i wyrobić sobie kartę Citi Simplicity. Są jednak dwa warunki: – Nie mogliśmy mieć żadnej karty kredytowej w Citibanku po 01.01.2015 r – Musimy pracować min. 3 miesiące i zarabiać min 1200 zł na rękę. Jeśli spełniasz te kryteria jest już z górki.

Aby otrzymać 500 zł doładowania na kartę:

Dokonaj przez 10 kolejnych miesięcy poczynając od 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 PLN. Nagroda (ekod o wartości 50 PLN) będzie przekazywana w każdym miesiącu, w którym warunki Oferty zostały spełnione. Maksymalna łączna wartość Nagrody w okresie 10 kolejnych miesięcy wynosi 500 PLN.

Przy składaniu wniosku o karę pamiętaj:

W trakcie spisywania wniosku wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych oraz zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Jeżeli otrzymasz kartę pamiętaj aby zalogować się do serwisu bankowości internetowej Citibank Online najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego od podpisania umowy o Kartę.

ekod to nic innego jak elektroniczny bon do wykorzystania w Biedronce.

Jak dostać 500 zł do Biedronki?

  1. Złóż wniosek o kartę TUTAJ
  2. Zaakceptuj wszelkie wymagane oświadczenia.
  3. Podpisz umowę o kartę
  4. W ciągu każdego z 10 miesięcy, poczynając od miesiąca po założeniu karty, płac kartą za minimum 1000 zł, dzięki temu za każdy  miesiąc otrzymasz 50 zł.
  5. Zaloguj się przynajmniej raz do bankowości internetowej lub mobilnej Citibanku w ciągu dwóch pełnych miesięcy od chwili podpisania umowy

Żadnych innych warunków.

Odbierz 500 zł >

Nie pasuje Ci ta promocja?

Przygotowałem jeszcze dużo innych promocji. Zobacz aktualne promocje bankowe.

Pytania i odpowiedzi na temat promocji

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zajrzyj do regulaminu promocji. Możesz również zadać pytanie w komentarzu.