Bank BNP Paribas Polska w swoim najnowszym video sugeruje, że Polacy to rasiści, a polskie dzieci należy edukować w duchu mult-kulti. Bank promuje także podprogowo ruch Gender i LGBT. BNP Paribas utrwala także inne przykre stereotypy np. brak równouprawnienia między kobietami, a mężczyznami.

Kwestia światopoglądu to prywatna sprawa każdego człowieka. Przynajmniej takie jest moje zdanie, dlatego oprócz poruszania kwestii typowo finansowych, nigdy nie narzucam komuś swojego światopoglądu. Niech każdy żyje sobie jak chce, byle nie krzywdził innych i nie narzucał na siłę swoich poglądów.

Ostatni video klip promocyjny francuskiego BNP Paribas podszyty jest mocno polityką europejską. Przypomnę tylko, że Unia Europejska przegłosowała ostatnio ustawę ACTA2 cenzurującą internet i tworzącą oligopole na informacje. Kolejna ustawa pod nazwą TERREG nakazuje usuwanie „materiałów terrorystycznych” z internetu w ciągu godziny. Jeśli ktoś dokona zamachu, w czym w ostatnich latach w Europie wiodą islamiści i przybysze spoza Europy, to video z tego incydentu nie ma szans przedostać się do opinii publicznej. Społeczeństwa europejskie nie będą miały pojęcia, co się dzieje. BNP Paribas wpisuje się w tego rodzaju propagandę i ograniczanie wolności, zalecając Polakom organizowanie warsztatów wielokulturowych.

baner bank Pekao

Obejrzyj dokładnie to video, nawet parę razy i zobacz jak wiele idei światopoglądowych zostało zaszytych podprogowo.

Najnowsze video BNP Paribas to niestety nie tylko wypadek przy pracy. Poniżej przykład sugestii BNP Paribas, że kobiety w Polsce są gorsze i dyskryminowane.

BNP Paribas sugeruje dyskryminację kobiet w Polsce.

Polityka światopoglądowa uprawiana przez UE i promowana przez BNP Paribas ma duży wpływ na rozwój gospodarczy w Europie, a ten jest mizerny. Unia Europejska staje się synonimem przeciętności i marazmu ekonomicznego o czym już niedługo napiszę w nowym artykule na blogu.

W związku z tym, iż jestem zwolennikiem wolności – wyboru i światopoglądu, a BNP Paribas sugeruje przez video, że wręcz odwrotnie, oświadczam, że najnowsze „KONTO OTWARTE” BNP Paribas nie znajdzie się w żadnym rankingu kont na moim blogu.

A co ty sądzisz o najnowszym klipie, utrwalaniu przykrych stereotypów, polityce światopoglądowej uprawianej przez BNP Paribas?

Wrócisz do mnie jeszcze?

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE !
WYŚLIJ »