Szukacie dobrego miejsca na oszczędności? Świetna Lokata Bezkarna w BGŻ Optimie doczekała się promocji z premią w wysokości 50 zł!

Wszystko co musimy zrobić to złożyć wniosek o lokatę Bezkarną na stronie promocji Na lokacie Bezkarnej możemy ulokować maksymalnie 20 000 zł na 3 miesiące. BGŻ Optima oferuje na niej 3,5%, a jeśli po jej zakończeniu potrzymamy środki na koncie oszczędnościowym Smart do 15.04.2018 r. to oprócz odsetek dostaniemy też 50 zł premii w gotówce! Z promocji wykluczeni są klienci, którzy mieli jakiekolwiek konto oszczędnościowe w BGŻ Optima w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Posiadanie konta w BGŻ BNP Paribas nie wyklucza z promocji. Nie warto zwlekać, bo do promocji można przystąpić tylko do końca roku, a BGŻ Optima przygotowała tylko 1000 promocyjnych wniosków!

Jak dostać 50 zł od BGŻ Optima?

  1. Złóż wniosek o Lokatę Bezkarną tutaj
  2. Zaakceptuj wszelkie wymagane oświadczenia.
  3. W ciągu 7 dni od złożenia wniosku przelej środki na Lokatę Bezkarną
  4. Nie zrywaj lokaty przed czasem (3 miesiące), a po jej zakończeniu przytrzymaj środki na koncie oszczędnościowym do 15.04.2018 r.
  5. Do 10.05.2018 r. uzupełnij dane do wypłaty premii (premia trafi na Twoje konto do 15.05.2018 r.)

Żadnych innych warunków.

Odbierz 50 zł za Lokatę Bezkarną

Minusy promocji

Dużym minusem promocji jest to, że nie można zerwać lokaty przed czasem bez utraty odsetek, a po jej zakończeniu trzeba trzymać środki na koncie oszczędnościowym oprocentowanym 1,5%. Do tego musisz zostawić swoje dane firmie organizującej promocję, która może wykorzystywać je do celów marketingowych. Jeśli te minusy sprawiają, że premia 50 zł wydaje ci się nieopłacalna możesz założyć lokatę bezpośrednio w banku bez premii. Składając wniosek bezpośrednio w banku na tej stronie premii nie otrzymasz ale za to możesz zerwać lokatę przed czasem bez utraty odsetek, nie musisz także po zakończeniu promocji dalej trzymać środków na koncie oszczędnościowym ani zostawiać danych firmie organizującej promocję.

Więcej promocyjnych lokat bez kruczków znajdziesz w moim rankingu lokat bankowych.

Nie pasuje Ci ta promocja?

Przygotowałem jeszcze dużo innych promocji. Zobacz aktualne promocje bankowe.

Pytania i odpowiedzi na temat promocji

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zajrzyj do regulaminu promocji. Możesz również zadać pytanie w komentarzu.