Bardzo dobre konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas doczekało się bardzo prostej promocji. W zamian za aktywność i płatności mobilne bank oferuje 200 zł w formie gotówki na konto.

Promocja skierowana jest do nowych klientów banku BGŻ BNP Paribas or Raiffeisen Banku, którzy nie posiadali w nim żadnego konta w przeciągu ostatnich 24 miesięcy. Decydując się na otwarcie Konta Optymalnego zyskamy 200 zł zwrotu spełniając niezbyt wygórowane warunki. Spełni je każdy kto nawet w małym stopniu korzysta z konta.

Ilość promocyjnych wniosków jest ograniczona do 1500, więc nie warto zwlekać!

Jak dostać do 200 zł zwrotu za otwarcie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas?

  1. Założyć TUTAJ Konto Optymalne wraz z kartą debetową. (recenzja Konta Optymalnego tutaj)
  2. Zaakceptować wszelkie wymagane oświadczenia.
  3. zawrzeć Umowę ramową w zakresie Konta Osobistego, Karty i dostępu do Bankowości elektronicznej na podstawie wniosku złożonego przez Internet po przekierowaniu za pomocą Linka promocyjnego – za pośrednictwem kuriera.

Pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł otrzymasz za otwarcie konta i aktywację Aplikacji GOmobile do dnia 30 kwietnia 2019 r. Jeżeli w maju wykonasz dodatkowo Transakcje kartą na kwotę min. 300 zł oraz zapewnisz Wpływy na min. 1000 zł, otrzymasz również drugą nagrodę w wysokości 50 zł, a więc łącznie 100 zł!

Informację o nagrodzie otrzymasz do 19 czerwca 2019 r., a przelew do 30 czerwca 2019 r.

Kolejną nagrodę w wysokości 100 zł otrzymasz za Transakcje kartą na kwotę min. 300 zł oraz Wpływy na Konto Osobiste w wysokości min. 1000 zł w każdym z miesięcy czerwiec – lipiec 2019 r.

Informację o nagrodzie otrzymasz do 19 sierpnia 2019 r., a przelew do 31 sierpnia 2019 r.

Żadnych innych warunków.

Odbierz 300 zł

Nie pasuje Ci ta promocja?

Przygotowałem jeszcze dużo innych promocji. Zobacz aktualne promocje bankowe.

Pytania i odpowiedzi na temat promocji

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania zajrzyj do regulaminu promocji (na dole strony). Możesz również zadać pytanie w komentarzu.