Konsultacja Rekina – kredyt konsolidacyjny

Konsultacja Rekina – kredyt konsolidacyjny 2017-09-28T20:54:59+00:00
Rekin Finansów

Zadbam abyś dostał najtańszy kredyt 🙂 Jeśli jeszcze mnie nie znasz zajrzyj tutaj.

 • Znajdę dla Ciebie najtańszy kredyt konsolidacyjny w bankach
 • Zyskasz jedną niższą ratę spłacając stare długi
 • Zbadam twoją zdolność kredytową
 • Zrobię indywidualne porównanie ofert banków
 • Zyskasz pewność, że bank nie odmówi Ci udzielenia kredytu
 • Unikam zapytań do BIK, które obniżają twoją zdolność kredytową(!)
 • Unikniesz wielu zbędnych kosztów, na które naciągnąłby Cię bank
 • Wszystkie formalności załatwię za Ciebie
 • Oszczędzisz mnóstwo czasu
 • Będziesz mógł zadać dowolne pytania
 • Wszystko załatwimy online – bez wychodzenia z domu !
 • Możesz zyskać kredyt konsolidacyjny z dodatkową gotówką

Co miesiąc konsoliduje kredyty dla ok. 150-ciu czytelników bloga

Chciałabym Panu bardzo serdecznie podziękować za okazaną pomoc w załatwieniu mojej sprawy. Bez wątpienia, bez Pana pomocy i zaangażowania, nigdy w życiu nie załatwiłabym tego kredytu i tym samym nie zakończyła niekończącej się opowieści pt. kredyt odnawialny i karty kredytowe. Teraz, dzięki Panu, pańskiej mądrości, życzliwości i doświadczeniu, jest realna szansa na rozprawienie się z tymi długami i „nowy start”.

Pani Leonika D., 43 lata, Poznań, Kierownik w firmie handlowej

Moje zadłużenie wynosiło 156 tys zł kiedy zgłosiłem się na konsultację do Pana Szymona. Płaciłem w miesiącu 4 różne raty na łączną kwotę 3130 zł. Przy moich zarobkach rzędu 4500 zł netto miesięcznie moje życie było bardzo ciężkie. Pan Szymon połączył wszystkie moje raty w jednym banku, uzyskałem ratę 1800 zł i wreszcie poczułem się wolny! Dziękuję Panu Szymonowi i całemu zespołowi Rekina Finansów. Nigdy nie spotkałem tak dobrych i uczciwych finansistów jak Państwo. Dziękuję tez mojej żonie, która poleciał mi bloga Pana Szymona.

Marek K, 35 lat, Warszawa, Kierowca zawodowy

Tymczasem jeszcze raz bardzo Panu dziękuję za okazaną pomoc. Czuję się naprawdę wdzięczna, że udało nam się coś sensownego zrobić z tym moim nieszczęsnym zadłużeniem. Może to kwestia psychiki, ale naprawdę lepiej się czuję spłacając jedną ratę zamiast sześciu i nie mając 33.500 zł zadłużenia w koncie . Życzę Panu wszelkiej pomyślności, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Anna, 27 lat, Bytom, Specjalista ds rekrutacji

Dla kogo jest konsultacja?

 • Jeśli jesteś zdecydowany aby procedować wniosek kredytowy przeze mnie wypełnij formularz – tylko tak jestem w stanie pozyskać najtańszy kredyt konsolidacyjny dla Ciebie.
 • Jeśli jeszcze mnie nie znasz zajrzyj tutaj lub poczytaj o mnie w internecie.

konsultacja kredyt gotówkowy

Wypełnij formularz:

Średnie wynagrodzenie z ostatnich 3 miesięcy (PLN/netto)
Nazwa banku, do którego wpływa twoje wynagrodzenie
Źródło uzyskiwania dochodów (umowa o pracę na czas nieokreślony/określony/dzieło/zlecenie/własna działalność itp.)
Aktualna kwota kredytów pozostałych do spłaty
Ile miesięcznie musisz spłacać kredytów? (łączna wysokość rat)
Czy spłacałeś poprzednie kredyty w terminie? Jeśli znasz swoją punktację w BIK - wpisz proszę
Gdzie składałeś wnioski kredytowe w ostatnich 3 miesiącach? (nazwy banków, skoków, firm pożyczkowych)

Problemy techniczne? Jeśli po wysłaniu, dane z formularza nie zniknęły, zostaw komentarz ze swoimi numerem tel i email (nie pojawią się publicznie). Oddzwonimy.

Informacje o konsultacji:

 • Formularz jest anonimowy, a konsultacja bezpłatna. Wpisz prawdziwe odpowiedzi aby twoje indywidualne porównanie ofert kredytowych było wiarygodne.
 • Drużyna Rekina Finansów pracuje w każdy dzień roboczy od 9 do 17. Skontaktujemy się z Tobą maksymalnie do 4 godzin.

Zadaj pytanie w komentarzu:

 • Możesz umieścić komentarz z danymi z formularza poniżej (bez emaila i numeru telefonu). W wolnej chwili postaramy się na nie odpowiedzieć.

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Zbyszek
Witam, mam kredyt na kwotę 55.000 do spłaty zostało ok.41.000(bez odsetek oczywiście ) do tego dochodzi karta kredytowa 4.500 i kredyt odnawialny 11.000, czyli całość zadłużenia to jakieś 56.500 chciałbym dobrać do tego 23,500 do 80000 na okres 96 miesięcy. łączna kwota do spłat to jakieś 1400 zł . średnia moich zarobków z trzech miesięcy to ok 3.000zł netto. Żadnych wniosków nie składałem w przeciągu trzech miesięcy. Raty wszystko spłacane na czas.mam żonę i dziecko.Moja Umowa o pracę jest na czas określony do 2023r. Czy mam szansę na kredyt konsolidacyjny ? Napisałem jeszcze raz bo chyba pan ominął mój komentarz… Czytaj więcej »
Łukasz

Rozumiem, że konsultacja jest bezpłatna ale czy potem są jakieś opłaty za twoją pomoc bo nie chciałbym znaleźć się w jeszcze gorszej sytuacji niż mam

Zbyszek

Witam, mam kredyt na kwotę 55.000 do spłaty zostało ok.41.000(bez odsetek oczywiście ) do tego dochodzi karta kredytowa 4.500 i kredyt odnawialny 11.000, czyli całość zadłużenia to jakieś 56.500 chciałbym dobrać do tego 23,500 do 80000 na okres 96 miesięcy.
łączna kwota do spłat to jakieś 1400 zł . średnia moich zarobków z trzech miesięcy to ok 3.000zł netto. Żadnych wniosków nie składałem w przeciągu trzech miesięcy. Raty wszystko spłacane na czas.mam żonę i dziecko. Umowa o pracę na czas określony do 2023

Zbyszek

Oczywiście chodzi o pytanie czy jest szansa na kredyt konsolidacyjny. ..

Robert

Witam. Raz miałem problem z wysłaniem formularza – w polu o punktacji wyświetlał się komunikat. Teraz mam komunikat odnośnie miejsca zamieszkania.

Robert

Witam. Mam problem z wysłaniem zgłoszenia. Mam kilka kredytów do konsolidacji w wysokości 140000. dochód mój emerytura 2300 i dodatkowa praca stała 1460 legalna, a normalnie 3000, żony dochód 2000. Pozdrawiam i czekam na kontakt

wpDiscuz