Kalkulator zdolności kredytowej 2017-09-08T23:27:32+00:00

Nie wiesz ile możesz dostać kredytu gotówkowego? Policz swoją zdolność kredytową przy pomocy mojego kalkulatora. Jest to najdokładniejszy kalkulator zdolności kredytowej w polskim internecie. Powstał w oparciu o algorytm jednego z największych banków w Polsce z niewielką modyfikacją dostosowująca maksymalną kwotę i minimalne wymagania dla banku, który najchętniej udziela kredytów gotówkowych.

Jeśli jesteś zdecydowany na zaciągnięcie kredytu gotówkowego możesz to zrobić za moim pośrednictwem. Zbadam dokładniej twoją zdolność kredytową, wyszukam dla Ciebie najtańsze oferty kredytów i załatwię większość formalności. Konsultacja jest jeszcze darmowa, ale to się zmieni aby wyeliminować osoby, które „tylko zawracają głowę”, co pozwoli mi jeszcze lepiej pomagać zdecydowanym czytelnikom mojego bloga 🙂

Zobacz koniecznie:

  1. Najtańsze kredyty gotówkowe w banku 2017
  2. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt gotówkowy
  3. Najtańsze kredyty hipoteczne w banku 2017
  4. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt hipoteczny
  5. Porównywarka pożyczek ratalnych – pozabankowe
  6. Porównywarka pożyczek online – pozabankowe
  7. Darmowe pożyczki online – pozabankowe
  8. Pożyczki dla zadłużonych – pozabankowe

Objaśnienia do kalkulatora zdolności kredytowej

Mój kalkulator zdolności kredytowej jest szalenie precyzyjny. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna zdolność kredytowa zależy także jeszcze od twojej historii kredytowej, punktacji BIK, od źródła uzyskiwania twoich przychodów, od tego np. jak długo pracujesz na umowie o pracę i wiele innych czynników. Są to tzw. czynniki, na podstawie których bank klasyfikuje Cię do grupy ryzyka. Mój kalkulator przydziela Cię domyślnie do niskiej grupy ryzyka w banku, w którym ma najmniejsze wymagania wobec Ciebie. Każdy bank ma inne kryteria i inaczej mierzy ryzyko i trzeba mieć tego świadomość.

Bardzo szczegółowo zdolność badam na konsultacji kredytowej. Co więcej poprawiam twoją zdolność kredytową dzięki sztuczkom, znanym tylko bankowcom. Ogólnie im bardziej wiarygodny jesteś tym większa jest twoja zdolność kredytowa i teoretycznie możesz dostać tańszy kredyt gotówkowy. Mówię „teoretycznie” bo żaden bank sam z siebie nie przyzna ci, że jesteś klientem niskiego ryzyka i nie da Ci najlepszej oferty. Najczęściej trafiają do mnie osoby, które dostały odmowę udzielnie kredytu w banku lub dostały bardzo drogą ofertę.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie przepłaca za kredyt biorąc go na własną rękę w banku czy u dewelopera mieszkaniowego. Czemu przepłaca?  Bo nie ma pojęcia jaki algorytm liczenia raty kredytowej bank stosuje, nie jest w stanie przeanalizować kosztów produktów bankowych, nie jest w stanie zrezygnować np. z ubezpieczenia albo karty kredytowej bo bank nie daje takiej możliwości zwykłemu klientowi. Warto wspomnieć, że poszukiwanie najtańszego kredytu na własną rękę nie jest możliwe bo już po 3 złożonych wnioskach w bankach spada twoja ocena w BIK, a tym samym zdolność kredytowa. W konsekwencji albo nie dostaniesz kredytu albo ewentualnie dostaniesz bardzo drogi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zdolności kredytowej lub mojego kalkulatora, zostaw proszę swój komentarz.

Jeśli podoba Ci się mój kalkulator i uważasz za przydatną wiedzę, którą Ci przekazałem udostępnij mój kalkulator w mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło.

Zapraszam serdecznie także do grona rekinów finansów 🙂

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Ewa

Witam
Z narzeczonym dochody mamy na rodzine trzyosobowa 4900zl. Ja mam umowe na czas określony a partner na stałe. Zobowiazania to 400 zl alimentów. Czy jest mozliwosc dostania kredytu na 140 000zl na 10 lat?

Ania

Witam,
chciałabym wziąć pożyczkę gotówkową 15,000zł na ok 48 mies. Bez udziału męża, bez zbędnych formalności, np na zaświadczenie (wynagrodzenie mam w gotówce).
Płacę 500zł ratę pożyczki i 400zł leasing (nie mogę tego skonsolidować w banku, a jedynie przez pożyczkę gotówkową), tak by miesięcznie płacić ok 400zł a nie 900.
Mój dochód netto 4800.
Mam w BIK wpisany kredyt 500zł oraz ratę 2000zł (jako współkredytobiorca)
Da się?
Gubię się w ofertach.

AGNIESZKA

Mam kredyt w banku na kwote 47 tys z miesieczna ratą 1000 zł oprócz tego chwilówki na 30 tys, zadna jest nieprzeterminowana, czy mam szanse na konsolidacje przy zarobkach netto 2500 tys

kasia

Zarabiamy z narzeczonym 4000 łącznie czy mamy sznase na kredyt gotówkowy 100000 na 10 lat.Jestesmy 3os rodzina

Artur

Czy zarabiając 1400zł Netto + renta socjalna.
Mam szansę na konsolidację 2 kredytów.
Od razu mówię że mam 3 złe opinię z banków.
Czy Mam szansę na konsolidację, płacę 452zł razem rat za 2 kredyty.
Proszę o odpowiedz.
Artur z Gdańska

wpDiscuz