Kalkulator zdolności kredytowej 2017-09-08T23:27:32+00:00

Nie wiesz ile możesz dostać kredytu gotówkowego? Policz swoją zdolność kredytową przy pomocy mojego kalkulatora. Jest to najdokładniejszy kalkulator zdolności kredytowej w polskim internecie. Powstał w oparciu o algorytm jednego z największych banków w Polsce z niewielką modyfikacją dostosowująca maksymalną kwotę i minimalne wymagania dla banku, który najchętniej udziela kredytów gotówkowych.

Jeśli jesteś zdecydowany na zaciągnięcie kredytu gotówkowego możesz to zrobić za moim pośrednictwem. Zbadam dokładniej twoją zdolność kredytową, wyszukam dla Ciebie najtańsze oferty kredytów i załatwię większość formalności. Konsultacja jest jeszcze darmowa, ale to się zmieni aby wyeliminować osoby, które „tylko zawracają głowę”, co pozwoli mi jeszcze lepiej pomagać zdecydowanym czytelnikom mojego bloga 🙂

Zobacz koniecznie:

  1. Najtańsze kredyty gotówkowe w banku 2017
  2. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt gotówkowy
  3. Najtańsze kredyty hipoteczne w banku 2017
  4. Darmowa konsultacja z Rekinem – kredyt hipoteczny
  5. Porównywarka pożyczek ratalnych – pozabankowe
  6. Porównywarka pożyczek online – pozabankowe
  7. Darmowe pożyczki online – pozabankowe
  8. Pożyczki dla zadłużonych – pozabankowe

Objaśnienia do kalkulatora zdolności kredytowej

Mój kalkulator zdolności kredytowej jest szalenie precyzyjny. Musisz jednak pamiętać, że ostateczna zdolność kredytowa zależy także jeszcze od twojej historii kredytowej, punktacji BIK, od źródła uzyskiwania twoich przychodów, od tego np. jak długo pracujesz na umowie o pracę i wiele innych czynników. Są to tzw. czynniki, na podstawie których bank klasyfikuje Cię do grupy ryzyka. Mój kalkulator przydziela Cię domyślnie do niskiej grupy ryzyka w banku, w którym ma najmniejsze wymagania wobec Ciebie. Każdy bank ma inne kryteria i inaczej mierzy ryzyko i trzeba mieć tego świadomość.

Bardzo szczegółowo zdolność badam na konsultacji kredytowej. Co więcej poprawiam twoją zdolność kredytową dzięki sztuczkom, znanym tylko bankowcom. Ogólnie im bardziej wiarygodny jesteś tym większa jest twoja zdolność kredytowa i teoretycznie możesz dostać tańszy kredyt gotówkowy. Mówię „teoretycznie” bo żaden bank sam z siebie nie przyzna ci, że jesteś klientem niskiego ryzyka i nie da Ci najlepszej oferty. Najczęściej trafiają do mnie osoby, które dostały odmowę udzielnie kredytu w banku lub dostały bardzo drogą ofertę.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że zwyczajnie przepłaca za kredyt biorąc go na własną rękę w banku czy u dewelopera mieszkaniowego. Czemu przepłaca?  Bo nie ma pojęcia jaki algorytm liczenia raty kredytowej bank stosuje, nie jest w stanie przeanalizować kosztów produktów bankowych, nie jest w stanie zrezygnować np. z ubezpieczenia albo karty kredytowej bo bank nie daje takiej możliwości zwykłemu klientowi. Warto wspomnieć, że poszukiwanie najtańszego kredytu na własną rękę nie jest możliwe bo już po 3 złożonych wnioskach w bankach spada twoja ocena w BIK, a tym samym zdolność kredytowa. W konsekwencji albo nie dostaniesz kredytu albo ewentualnie dostaniesz bardzo drogi.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zdolności kredytowej lub mojego kalkulatora, zostaw proszę swój komentarz.

Jeśli podoba Ci się mój kalkulator i uważasz za przydatną wiedzę, którą Ci przekazałem udostępnij mój kalkulator w mediach społecznościowych. Będzie mi bardzo miło.

Zapraszam serdecznie także do grona rekinów finansów 🙂

Dodaj komentarz

Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Anna

Dzien Dobry,
Chciałabym wziąć kredyt hipoteczny w wysokości 240tys na kupno domu,jestem zatrudniona na umowę o pracę na czas nieokreślony ,a mój zarobek netto to 3000tys zł czy jest w ogóle możliwość by uzyskać kredyt w tej wysokości?
Dziękuję za odpowiedz

katarzyna

Dzień dobry,

Szukam kredytu na spłatę zadłużonego konta w banku przez ZUS. Mam w tej chwili 4000 zł długu na koncie i chcę się tego pozbyć biorąc kredyt, bo nie jestem w stanie zarobić w szybkim czasie na ten dług i jeszcze jakoś normalnie funkcjonować. Czy mogę prosić o jakąś radę? W mbanku gdzie mam konto firmowe i prywatne nie chcą mi dać kredytu, więc nie wiem co robić za bardzo…

Mateusz

To jest troche śmieszne bo odprowadzają najnisze składki bidowlancą a mamy dosyć wysokie zarobki tylko pracodawcy nie wypiszą prawdziwych zarobków i my mamy pronlem z tygo powodu pozdrawiam

wpDiscuz